ویژگی های بهترین طول آدرس صفحات برای سئو

پخش ویدئو

طول آدرس صفحات برای سئو مطلوب چقدر باید باشد؟
وقت بخیر
طول آدرس صفحات از لحاظ سئو چقدر باید باشد؟ این سوالی است که چندین بار از بنده پرسیده شده و قصد دارم به عنوان یکی از سوالات متداول به آن پاسخ دهم. تعداد کلماتی که در url استفاده می شود دارای محدودیت است. آیا ممکن است در صورت نقض این محدودیت برای شما مشکلاتی ایجاد شود؟ به طور مثال آیا ممکن است پست شما ایندکس نشود؟

بله، اگر کلماتی که شما در بخش url پیج استفاده می کنید از عدد 15 بیشتر شود امکان اینکه صفحه ایندکس نشود، وجود دارد. پس دقت کنید خط قرمز ما برای رد شدن، عدد 15 است. اما، چه تعداد کلماتی در بخش url اهمیت دارد و بهتر است از چه کلماتی استفاده شود؟

چیزی که برای گوگل بسیار اهمیت دارد این است که 4 کلمه اول url، حرف اضافه نباشد. اما شما می توانید 8 کلمه در url قرار دهید، چرا که بر اساس تغییرات اخیر الگوریتم گوگل، تعداد کلمات به 8 افزایش پیدا کرد.
ممکن است سوالی ذهن شما را درگیر کند.

من در بخش سئو آدرس صفحات سایت در قسمت تولید محتوا اپلیکیشن نیوسئو گفته ام که بهتر است از استفاده کردن حروف اضافه در url خودداری کنید. حال اگر از این کلمات استفاده کنید، مشکلی ایجاد می شود؟ به طور قطعی نمی توان گفت که حتما مشکل ایجاد می کند و یا مشکل ایجاد نمی شود اما شما چگالی url خود را کاهش داده اید، درحالی که می توانستید حتی کاهش ندهید.

شما اگر قصد دارید 12 کلمه استفاده کنید که 4 کلمه اضافه در آن وجود دارد، حروف اضافه را استفاده نکنید که 8 کلمه می شود، اما این 8 کلمه ارزشمند است. به همین راحتی.
پس طول url هم می تواند برای سئو سایت حائز اهمیت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود