بهترین روش های تبلیغات برای سایت 2023 | رایگان و پولی

تبلیغات برای وب سایت، بهترین راه تبلیغات اینترنتی، تبلیغ وب سایت

شما هم به دنبال تاکتیک های تبلیغاتی موثر و کاربردی هستید. هیچ می دانید که روش هایی برای تبلیغات رایگان سایت شما وجود دارد. تبلیغات برای وب سایت پیچیدگی ها و روش های خاص خود را دارد. در اولین قدم باید با روش های آن آشنا باشید. سپس نحوه بررسی کردن این روش های تبلیغاتی را بدانید و در آخر بهترین روش تبلیغاتی را انتخاب کنید.

ما در این محتوا قصد داریم 15 روش کاربردی تبلیغات برای وب سایت از گذشته تا کنون را بررسی کنیم.

روش های رایگان تبلیغات برای وب سایت

در این بخش می خواهیم 15 روش رایگان تبلیغ وب سایت در بررسی کنیم.

1- رسیدن به رتبه های اول گوگل با کلمات کلیدی آسان به وسیله سئو

سئو یا بهتر است بگوییم بهینه سازی سایت در مجموع کار دشواری است که تنها متخصصین می توانند آن را به درستی انجام دهند. اما جالب است بدانید برخی تسک ها در سئو کار ساده ای است، مانند رتبه گرفتن با کلیدواژه های ساده.

یکی از اصول فرآیند سئو انتخاب و تحقیق کلمات کلیدی مناسب برای تولید محتوا است. اکنون، یک تاکتیک آزمایش شده برای وب سایت ها و کسب و کارهای جدید انتخاب کلمات کلیدی با درجه سختی کم است.

برای شناسایی کلمات کلیدی که درجه سختی کمتری دارند، می بایست کار با ابزارهای مختلف تحقیق کلمات کلیدی را بدانید.

اگر این مهارت را ندارید، جای هیچ نگرانی نیست. کافیست بخش Suggest های گوگل را بررسی کنید.

نکته بسیار مهم: رتبه گرفتن برای کلمات کلیدی طولانی کار دشواری نیست. شما می توانید با جستجو کلمه کلیدی هدف وب سایت خود، کلمات کلیدی طولانی را استخراج کنید.

2- صفحات قدیمی سایت خود را بروز رسانی کنید!

یکی از مهم ترین تکنیک های رسیدن به رتبه های برتر در گوگل و تبلیغات برای وب سایت به وسیله سئو، تکنیک بروز رسانی است. برخی صفحات قدیمی سایت شما، با یک بروز رسانی به احتمال زیاد، خیلی راحت به صفحه اول گوگل می رسد.

نکاتی که در بروز رسانی صفحات قدیمی باید در نظر بگیرید:

  • در ابتدا برای هر صفحه یک تحقیق کلیدواژه کامل انجام داده و صفحات را مجدد برای کلیدواژه های جدید، بهینه سازی کنید
  • در هر بروز رسانی حدود 300 تا 500 کلمه به آن اضافه کنید
  • لینک سازی های جدید برای محتواها انجام دهید.
  • به هیچ عنوان تغییری در URL ایجاد نکنید.

تبلیغات برای وب سایت، بهترین راه تبلیغات اینترنتی، تبلیغ وب سایت

3- یک محتوای ارزشمند رایگان بسازید

امروزه شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارد که هر کدام بستری برای تبلیغات وب سایت شماست. محتوای ارزشمند می تواند یک کتاب PDF باشد مانند نکات ارزشمند برای تولید محتوایی ویدیویی یا ویدیویی جذاب و پرمحتوا مانند هفت خان رستم برای رسیدن به درآمد چند 100 میلیونی در ماه و… .

سپس باید بستری را برای انتشار این محتواها پیدا کنید. در صورتی که این فایل PDF یا ویدیو دست به دست بین کاربران بچرخد، قطعا در آینده کاربران زیادی را برای شما جذب می کند.

4- با سایت های دیگر تعامل داشته باشید!

همان طور که در اینستاگرام برای افزایش فالوور باید با پیج های دیگر تعامل داشته باشید، در حوزه سایت ها نیز بهتر است با سایت های مختلف، تعامل کنید. مخصوصا سایت هایی که همکار شما هستند و در یک حوزه مشترک با یک دیگر فعالیت دارید.

البته که در ایران این امر کمی مشکل است و رقابت بین سایت ها هیچگاه این اجازه را به شما نمی دهد که به راحتی با همکاران خود رقابت کنید. اما گاهی اوقات می توانید ایده هایی را به رقیب خود پیشنهاد دهید که هم به نفع آن ها باشد و هم به نفع شما.

به عنوان مثال:

برای کسانی که در حوزه میز و صندلی فعالیت دارند، برگزاری نمایشگاه های مشترک برای به نمایش گذاشتن کالاهای خود، یک ایده بی نظیر برای جذب مخاطب و تبلیغات است.

5- از بازاریابی ایمیلی استفاده کنید!

دلیلی وجود دارد که همیشه ایمیل مارکتینگ را در مقالاتی که در مورد چگونگی افزایش ترافیک به وب سایت صحبت می کنند، قرار می دهند. چرا؟ زیرا بارها و بارها ثابت شده است که روش همچنان کاربردی و پربازده بوده و هست.

خبرنامه ها شکلی موثر از بازاریابی ایمیلی هستند، زیرا شکل مستقیم ارتباط بین شما و مشتریان بالقوه شما هستند. آنها همچنین به شما کمک می کنند تا کاربران جدید دریافت کنید و می توانند به جذب ترافیک به سایت شما کمک کنند. برای ایجاد یک خبرنامه جذاب، محتوای خود را قوی و مستقیم نگه دارید و از کال تو اکشن های برجسته‌ای استفاده کنید که خوانندگان را تشویق به کلیک کردن کند. این امر به محتوای شما کمک می کند تا از دریای خبرنامه های دیگری که ممکن است مشترکان شما دریافت کنند متمایز شوید.

تبلیغات برای وب سایت، بهترین راه تبلیغات اینترنتی، تبلیغ وب سایت

6- یک بلاگ جذاب راه اندازی کنید!

یکی از روش های تبلیغات برای وب سایت داشتن یک بلاگ جذاب و کاربردی است. هنگامی که به تبلیغ وب سایت یا بهترین راه تبلیغات اینترنتی خود فکر می کنید، یک تمرین خوب این است که یک وبلاگ رایگان ایجاد کنید با بهینه سازی آن با اصول سئو، آن را به رتبه های برتر نتایج گوگل برسانید. وبلاگ نویسی باعث می شود افراد سایت شما را راحت تر پیدا کنند و کسب و کار شما را کشف کنند. علاوه بر این، به شما کمک می کند تا خود را به عنوان یک مرجع در حوزه کاری خود معرفی کنید و می تواند نرخ تبدیل شما را به طور چشمگیری بهبود بخشد.

نوشتن پست های وبلاگ شما را مجبور می کند که در مورد بازار خود تحقیق کنید و به نوبه خود دانش و مهارت های حرفه ای شما را گسترش می دهد. یک تیم تولید محتوا در این زمینه به کمک شما می آید و خیلی راحت می توانید انبوهی از مخاطبان هدف را جذب وب سایت خود کنید.

این مقاله ادامه دارد …

1 نظر در مورد مقاله “ بهترین روش های تبلیغات برای سایت 2023 | رایگان و پولی ” ثبت شده است
  1. بنرساز

    ممنون از مقاله خوبتون


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود