ضروری

آموزش افزایش رنک گوگل برای همیشه

100ها نکته آموزشی رایگان در اینستاگرام نیوسئو

گام #1 : بهینه‌سازی اعتبار مبتنی بر صفحه

افزایش رنک گوگل مبتنی بر صفحات سایت شما را شرح داده ایم. کافی نکات گفته شده را مو به مو اجرا کنید و منتظر افزایش رتبه سئو سایتتان باشید.

 1. لینک دادن به سایت‌های دلخواه : من می‌ دانم که شما سایت‌ های ضعیف با جایگاه ویژه را، در گوگل دیده اید.

آیا تا به حال توجه کرده اید که آنها هرگز به سایر سایت‌ ها لینک نمیدهند؟

می‌توانید بگویید که این علامت خطر است؟

اما سایت‌های واقعی، مثل The Huffington Post یا NYTimes.com : به سایت‌های دیگر، از راست و چپ لینک می‌دهند.

شما هم باید همین کار را کنید. لینک دادن به سایر سایت‌ها یک استراتژی سئو سایت است.

بخاطر داشته باشید که سایت‌هایی که شما به آن لینک می‌دهید روی ساییتان اثر گذار هستند … (این را نگفتم که همین الان بدون خواندن ادامه این پست و بررسی سایت هایی که می خواهید به آن ها لینک بدهید ، بروید و کلی لینک در سایتتان بسازید … )

 1. Privacy Policy, Terms : مطمئن شوید که سایتتان دارای Privacy Police و یا قوانین جامع و کامل باشد. منظور از قوانین جامع و کامل قوانین مربوط به خودتان است. اگر سایت فروشگاهی دارید حتما قوانین مربوط به ارسال کالا، بازگشت کالا و گارانتی صحبت کنید. گوگل صفحات “خسته‌کننده‌ای” که محتوای آن تکراری باشد را دوست ندارد.
 1. Bounces و سایت‌های بلاک‌شده: گوگل تأیید کرده است که تعامل کاربر یک فاکتور رنکینگ است. آنها حتی تا آنجا پیش رفتند که تعداد کاربرهای Chromeی که سایتتان را بلاک کنند، را در نظر می‌گیرند ، پس باید تا آنجا که می توانید سعی کنید میزان کسل کنندگی سایت شما و یا همان بی ارزش بودن محتوایتان برای کاربران را کم کنید.

حالا وقتشه! اینو بخون: 5 روش بهبود بانس ریت سایتپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

آیا شما می‌توانید تصور کنید که چقدر یک سایت می‌تواند برای مردم مشکوک باشد که اقدام به بلاک کردن واقعی آن کنند ؟!!

و مشابه آنچه گفته شد برای سایت‌هایِ با نرخ bounce بالا برقرار است : اگر سایت شما ارائه‌ دهنده‌ی اطلاعات ارزشمندی باشد، چرا باید مردم باید بلافاصله بعد از باز شدن ، آن را ببندند و دیگر به آن سر نزنند ؟!!

 1. منابع و مراجع: فهرستی از منابع و مراجع را در پایان متنتان بیاورید. این به گوگل نشون میدهد که محتوای شما بخوبی مورد پژوهش قرار گرفته است (و بنابراین مجاز است).

به یاد داشته باشید که نکات و تکنیک های زیادی در وب برای بالا بردن رنک گوگل یک سایت وجود دارد؛ اما شما باید بهترین ها و مهمترین ها را در ابتدا انتخاب کنید. ما هم در نیوسئو و این مقاله قصد داری راه شما را هموار کنیم.

گام #2 : اندازه مهم است : چطور مثل یک برند بزرگ به نظر بیاییم؟؟

گوگل اخیراً روی برند ها خیلی حساس شده است. چگونه شما می‌تونید کاری کنید که شبیه برندی بزرگ به نظر بیاید؟

ساده است. سیگنال‌های برند بسازید.

به یاد داشته باشید: گوگل فقط یک ماشین رنکینگ سایت است (معروف به الگوریتم.این یعنی اینکه گوگل فقط یک ربات است که به سایت ها رنک می دهد و شما برای بالا بردن رنک گوگل باید برنامه های زیادی داشته باشید.)

او متوجه نمی شود که Pepsi یک برند است چون سال گذشته در رقابت تجاری سالیانه دیده شده است! درواقع گوگل نگاه می‌کند که کدام برندها با سیگنال‌ های برند ظاهر می‌شوند (یا در واقع برندسازی می کنند) و به این ترتیب آنها را شناسایی می‌کند.

گوگل به برندها اعتماد دارد و آنها را جدی می‌گیرد.

در ذیل، آنچه Schmidt Google CEO Eric در مورد برندها میگوید آورده شده است:

” برندها راه حل‌ هستند، نه مشکل … برندها چگونگی نجات شما از دردسرهایی که درست کرده اید را نشان می‌دهند”

در زیر چگونگی نجات از این دردسرها و شباهت پیدا کردن به یک برند بزرگ را بصورت گام به گام می‌آوریم:

 1. دامنه‌های برند‌شده / نام سایت: دامنه‌های با تطابق عبارتی کامل را فراموش کنید (یعنی اینکه دامنه ای طولانی شامل تمام عبارات مهم بیزینس خود داشته باشید را کنار بگذارید). آپدیت EMD این موضوع را شفاف ساخته است که نیازی به کاربرد دامنه‌های باتطابق کامل نیست. بجای MostComfortableMaleThongsX.com، بروید سراغ ComfyThongs.com.

بکارگیری یک دامنه‌ی برندشده‌ی متغیر، این پیام را می‌فرستد که شما برندی یکتا هستید … و این یعنی خودتان یک دامنه بی اعتبار را برند کنید و باعث بالا بردن رنک گوگل آن شوید نه یکی از بازنده‌های سئو که سعی دارد با یک کلمه‌ی کلیدی رنکینگش را بالا ببرد.(نکند فکر کردید می شود گوگل را گول زد؟!!!!)

 1. همه‌چیز در مورد صفحه‌ی Us یا درباره ما : صفحه درباره ما، جز مهم ترین صفحات یک کسب و کار اینترنتی می باشد. برندهای واقعی محتوای حجیم و کاملی در مورد شرکتشان، مأموریتشان، وضعیتشان و غیره دارند. یک مرکز اطلاعات خصوصی الکترونیکی درباره صفحه‌ی us بسازید و در آن داستانتان را بگویید.(من در این سایت همیشه در خدمت شما هستم و منتظر سوالات شما می مانم.اگر کاری دارید کافیست بپرسید! )
 2. اکانت‌های فعال شبکه های اجتماعی: همه‌ی برندهای بزرگ در شبکه های اجتماعی، مانند فیسبوک، Linked in، Pinterest و محیط‌های مشابه بسیار فعال هستند. حتی اگر شما سایت کوچکی را راه اندازی می‌ کنید، اجازه بدهید که اکانت‌های اجتماعیتان (به خصوص لینکد این) تکانی بخورند.
 3. نام سایت = کلمه‌ی کلیدی: مردم در جستجوی برندها هستند، این برندها خواه می‌توانند ایده باشند، خواه YouTube و یا John Deer. همانطور که می‌دانید گوگل شما را یک برند در نظر می‌گیرد هنگامی که لینک‌ سایت‌هایی مثل آنچه در پایین می آید را داشته باشید:

لینک‌ سایت‌ ها زمانی ظاهر می‌شوند که شما اقدام به ساخت backlinkهای خیلی زیاد کرده و سپس مردم برای برند شما در گوگل جستجو انجام دهند.

علاوه بر ساخت سایتی با کیفیت ، در اینجا سه روش دیگر برای برگرداندن اسم سایتتان در داخل کلمه‌ی کلیدی برند شده گفته می‌شود :

 • از پروکسی‌های محتلف استفاده کنید، اسم سایتتان را در داخل گوگل تایپ کنید، و روی سایتتان در نتایج کلیک کنید.
 • از مردم در انجمن ها ، شبکه های اجتماعی و یا سیستمهایی مثل تلگرام کمک بگیرید تا برای اسم سایتتان جستجو کرده و روی اسم سایتتان در نتایج کلیک کنید.
 • اسم سایتتان را چند بار در ویدئوهای YouTube بگویید تا بازدیدکنندگان آن را در داخل گوگل تایپ کنند (معمولاًسایت‌ های من چند هفته بعد از استفاده از این تکنیک توسط لینک‌ سایت‌ ها مورد استفاده‌ی بسیار قرار می‌گیرند).
  1. Anchor text اسم برند: طبیعتاً مردم به برندهایی با anchor text اسم برند لینک می‌دهند. بنابراین اگر سایت شما bia2music.com هست، بهتر است که شما چند لینک با anchor text بصورت “bia 2 music” بدهید.

گام #3 : اطلاعات موثق از دامنه

آیا می‌دانید که گوگل یک ثبت‌ کننده‌ی دامنه است؟

ولی آنها دامنه‌ها را نمی‌ فروشند.

موضوع عجیبی است!

علت این است که میخواهند روی اطلاعات whois شما جاسوسی کنند و با اینکار ممکن است به دردسر بیفتند. همانطور که میدانید ، زمانی که شما یک ثبت‌کننده‌ی مورد تأیید ICANN هستید می‌توانید اطلاعات whois را در تمام مدت روز چک کنید.

در اینجا کارهایی را که شما می‌توانید انجام بدهید تا اعتبار بیشتری از اطلاعات دامنه‌ تان به دست بیاورید آورده می‌شود:

  • دامنه‌ تان را برای مدت بیش از دو سال ثبت کنید: گوگل می‌خواهد ببیند که شما دامنه‌ تان را برای مدت طولانی حفظ کرده‌اید یا نه. اگر چه اثر ثبت دامنه در سئو تا زمان مرگ وجود دارد، ولی با اینحال چیزی است که احتمالاً نمی‌ تواند به شما آسیب بزند و حتی ممکن است به کمک شما نیز بیاید… بنابراین دنبال آن بروید.
  • دامنه‌ تان را عمومی کنید: هیچ کمپانی واقعی، whois خصوصی ندارد (اگر باور ندارید امتحان کنید). اطمینان حاصل کنید که آدرس واقعی باشد.
  • اطلاعات whois را روی صفحه‌ی contact us قرار بدهید: برای اینکه واقعاً به گوگل نشان دهم که صداقت و شفافیت برایم مهم است، من همیشه تلفن و آدرس شناسایی دامنه ام را روی صفحه‌ی contact ام قرار میدم. این هم یک سیگنال برند است. پست کردن آدرستان به گوگل میگوید که شما در جایی “دفتر” دارید (حتی اگه دفترتان زیرزمین خانه مادرتان باشد).

این به تنهایی ممکن است که چیز کوچیکی به نظر بیاید، ولی به آن اینگونه نگاه کنید:

کدوم سایت به نظر شما قابل اعتمادتر به نظر می آید؟

سایتی با whois خصوصی و فاقد صفحه‌ی contact که در سه ماه منقضی میشود … یا سایتی با آدرسی واقعی و شماره تلفنی که با اطلاعات contact رسمی سایتشان مطابقت دارد … و بیش از 5 سال با انقضاء دامنه فاصله دارد؟

به این مسئله فکر کنید.

گام #4 : لینک‌های مطمئن

مثل هر چیزی در دنیای گوگل، به گردش حول لینک‌ها اعتماد کنید.

و آنها این را بر اساس نسخه سئو از Six Degrees of Kevin Bacon انجام می‌دهند.

اعتباری که شما از سایر سایت‌ ها به دست می‌آورید اغلب به درجه اعتبار معروف است.

اساساً، گروهی از دسته سایت های بسیار مطمئن داریم، مثل .govs، .edus، CNN.com، DMOZ و غیره.

بسیاری از سایت‌ های مطمئن اینترنت لینک‌ هایی را مستقیماً از این سایت‌ ها می‌گیرند.

با اینحال، شما می‌تونید مقداری از آن اعتبار را با گرفتن لینک‌ ها از سایت‌ هایی به دست بیاورید که دارای لینک‌هایی از این دسته هستند.

یا از روش دیگه‌ای استفاده کنید:

newseo.ir—–> سایت شما = بهترین سناریو

newseo.ir—–> یک سایت دیگر —–> سایت شما = بد نیست

newseo.ir—–> یک سایت دیگر —–> —-> یک سایت دیگر —-> —-> یک سایت دیگر —-> —-> یک سایت دیگر —-> —-> یک سایت دیگر —-> —-> یک سایت دیگر —-> —-> یک سایت دیگر —-> سایت شما = خوب نیست

بنابراین همیشه بهتر است که قبل از اینکه برای گرفتن لینک از پروفایل لینک سایت دیگر وقت بذارید، به خود پروفایل لینک سایت نگاه بیندازید.

لطفا توجه داشته باشید که PR همه‌ی داستان را به شما نمیگوید.

فرض کنید که دو تا سایت دارید که برای گرفتن لینک از آنها، به آنها نگاه می اندازید:

سایت A : PR3، 1 لینک از MIT.edu و 1 لینک از CNN.com

سایت B : PR5، تعداد زیادی کامنت‌بلاگ و لینک‌ های شبکه‌ بلاگ

من خودم شخصاً لینکی را از سایت A هر روز هفته می‌گیرم… اگرچه PR کمتری دارد.

سایت‌هایی که بسیاری از لینک‌ها را مستقیماً از .govs، .edus و غیره میگیرند رنکینگ بهتری داشته و در برابر آپدیت‌ها مقاوم‌ تر هستند.

به عبارت دیگر، شما خواهان لینک دادن سایت‌ هایی به خود هستید که بسیار مورد اعتماد باشند.

گام #5 : بک لینک های سایت Google News

از دید گوگل، سایت‌های مورد قبول Google News جزء مورد اعتمادترین سایت‌های اینترنت هستند، بنابراین باید زمان زیادی برای ساخت بک لینک در این سایت ها کنیم.

به خاطر داشته باشید: سایت‌های news بایستی قابل اعتماد باشند.

اگه شما “بهترین rapper همه‌ی زمان‌ ها” را جستجو کنید، ممکن است که فهرست آن شامل “شخصی با بستنی وانیلی” هم باشد.

ولی news sites در استاندارد بالاتری نگه داشته می‌شوند زیرا محتوای آن‌ ها باید دقیق و مرتبط باشد.

اگر آن‌ها نوشته‌ای را با عنوان: “جاستین بیبر رئیس‌جمهور اکوادور را انتخاب کرد” پست کنند، بهتر است که درست باشد! و اگر گوگل تایید کند و در بخش اخبار گوگل قرار دهید؛ قطعا درست است!

برای اینکه Google News سایتی را دربر بگیرد، بایستی آن سایت قبل از تایید، مورد بازدیدهای دستی بسیار قرار بگیرد. یعنی باید تا مدت ها ورودی های زیادی به صورت مستقیم داشته باشد و البته ورودی ها مدت زیادی هم در سایت بمانند.

این مسئله به آن‌ها از دید گوگل مقدار زیادی اعتماد می‌بخشد.

موضوع این است که، گرفتن یک لینک واقعی از سایت مورد قبول Google News آسان نیست. شما بایستی برای آن هفته‌ها زمان بگذارید تا لینکتان را بگیرید. اما این لینکی است که میتواند زندگی شما را تغییر داده و باعث افزایش رنک گوگل شود.

به صورت مختصر و بهینه:

10 نکته مهم افزایش رنک گوگل

 1. تجربه کاربری وب سایت خود را بهبود بخشید
 2. محتوای قدرتمند، باکیفیت و یکتا بنویسید
 3. بک لینک های قوی بگیرید
 4. سرعت سایت خود را افزایش دهید
 5. تمام لینک های شکسته خود را تصحیح کنید
 6. تصاویر خود را بهینه سازی کنید
 7. از تگ های h1 و h2 به صورت بهینه استفاده کنید
 8. سایت خود را برای جستجو محلی بهینه کنید
 9. سایت خود را برای جستجو صوتی آماده کنید
 10. سعی کنید در موقعیت صفر گوگل قرار بگیرید (از کدهای rich snippet استفاده کنید)

افزایش رنک گوگل برای سایت های جدید

تفاوت بین یک سایت بدون برندینگ، بدون ارزش آفرینی مالی، فروشگاه اینترنتی و یک سایت دارای رتبه بالا در گوگل چیست؟ در برخی صنایع، عمر دامنه وب سایت ها بالاتر است. سایت هایی که قدیمی تر هستند رقبای کمتری داشتند، بنابراین رتبه بندی و یا بهبود رنک گوگل برای آن ها راحت تر بود. عمر دامنه بالا سبب ایجاد اعتماد بیشتر و شاید ساخت بک لینک های قوی تر و زیادتر می شود.

اگر سایت شما کاملا جدید است و می خواهید با سایت های در پیش رو و با مهمترین کلمات کلیدی آنها رقابت کنید، نیاز به ارتباطات خوب و قوی دارید. در واقع یکی از بهترین استراتژی ها برای سایت های جدید این است که سایت های دیگر در مورد آن ها صحبت کنند و یا به آنها لینک دهند. بدون گفتگو و ارتباط بعید است بتوانید از سایت هایی با عمر دامنه و رنک بالا لینک بگیرید.

شما می توانید. آماده بالا بردن رنک گوگل سایت تان باشید.


❓ پاسخ کامل به سوالات متداول شما عزیزان


چگونه رتبه صفحات سایتم را در گوگل بالا ببرم؟

خوشبختانه ابزار و منابع مختلفی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند.

 1. برای چک کردن رتبه کلمات کلیدی خود از سایت SERPS.COM استفاده کنید.
 2. سرعت سایت خود را بررسی کنید.
 3. سلامتی سایت خود را بررسی کنید.
 4. ترافیک واقعی جذب کنید.
 5. ادامه راه های افزایش رنک در گوگل را در همین پست بخوانید …
73 نظر در مورد مقاله “ آموزش افزایش رنک گوگل برای همیشه ” ثبت شده است
 1. حمیدرضا حیدری

  سلام آقای قمصری
  مطالبتون چند وقتیه منو جذب خودش کرده این سری مطالب در امر سئو ارزش دارن .


  • امیر قمصری

   با سلام.ممنونم دوست عزیز.موفق باشید


 2. احسان چهری

  منکه نمیتونم وجدانن همچین بک لینک هایی بگیرم، اینکار خیلی سخته و برای من ناممکنه
  میشه بگی چطوری از اون سایت a هرروز لینک میگیری؟


  • امیر قمصری

   با کمی آزمون و خطا


 3. احسان چهری

  بنابراین سریعاَ لینکی را که دوست دارید بارها به .edu، .gov، و سایت‌های خبری دلخواه گسترش بدهید.
  معنی این خط رو نفهمیدم لطفا بگید یعنی چی


 4. مشاور ایزو

  مرسی.عالی بود


 5. Mj

  برام جالبه شما از تگ h1 در صفحه اصلی استفاده نکردید علیت خاصی داره ؟


  • امیر قمصری

   با سلام.در صفحه اصلی نباید از تگ h1 مگر برای عنوان سایت استفاده کرد


 6. امیر قمصری

  با سلام.لطفا مقالات سایت را از ابتدا به انتها مطالعه فرمایید و در حین مطالعه به صورت عملی انجام دهید


 7. بهزاد

  سلام خسته نباشید واقعا مقاله جالبی بود خیلی عالی فقط نکات لینک بیلدینگ را بیشتر ذکر کنید


 8. میلاد

  از پروکسی‌های محتلف استفاده کنید، اسم سایتتان را در داخل گوگل تایپ کنید، و روی سایتتان در نتایج کلیک کنید.
  اینجاش خیلی برا من جالب بود


 9. Mj

  اوه! بالاخره تموم شد!!
  از هفته پیش شروع کرده بودم تمام 101 مقاله نیو سئو رو بخونم
  قبلا هم خونده بودم ولی الان که دوباره خوندم متوجه میشم دفعه قبلی هیچی نفهمیده بودم
  تمام نکته ها رو یادداشت کردم و میرم که که روی سایت خودم پیاده کنم
  و در آخر از همه زحمات جناب قمصری تشکر میکنم


 10. علیرضا

  سلام . من در زمینه بهینه سازی سایت میخوام کار کنم
  اخیرا سایتی رو دیدم که بهینه سازی سایت 70 درصد بود
  digibyte.ir
  رنک بالایی نداره . هر چند سایت نوظهوره . آیا میتونین معایب سئو این سایت رو بگین آقای قمصری


  • امیر قمصری

   با سلام

   فعلا امکان آنالیز سایت های درخواستی فراهم نیست


 11. دانلود فیلم

  عالی بود


 12. مهدی.س

  سلام
  طاعات و عبادات قبول
  راستش خیلی از جاهای متن برام واضح نبود گرچه تجربه سئو دارم
  کمی قلمتان روان نیست
  هرچند خیلی زیبا بود کلیت مطالب و سایت زیباترتان


  • امیر قمصری

   با سلام

   بنده تمام تلاشم را کرده ام که ساده توضیح دهم اما چشم.در ماقلات بعدی روان تر توضیح می دهم


 13. احسان چهری

  سایت تعطیل شده دیگه؟


  • امیر قمصری

   چرا تعطیل ؟!!

   مقالات به زودی در سایت قرار می گیرند


 14. Amirh

  سلام من میخواستم یه وبلاگ درباره موزیک درست کنم به نظر شما کدوم سیستم وبلاگدهی بهتره ؟
  با تشکر


  • امیر قمصری

   با سلام

   لوکس بلاگ


 15. new4android

  ممنون خوب بود


 16. معصومی

  با سلام
  لطفا دو سایت زیر را نگاه کنید
  چه مدت زمان می برد تا رتبه یک گوگل در کلمات زیر شوم . لطفا هزینه را هم بگید
  تبلیغات وایبری ، تبلیغات تلگرام ، پنل تلگرام


  • امیر قمصری

   با سلام

   این موارد را از طریق ایمیل یا تماس پیگیری نمایید


 17. مهدی

  سلام
  بسیار مفید بود.
  با تشکر


 18. alisp59

  واقعا مفید بود مرسی


 19. the wolf

  درود! مطلب مفصلی بود! و البته خیلی مفید!
  رنک سایت بنده اسفند 92 تقریبا 130 بود و الان 300. خیلی حالم گرفته است! میتونم شخصا با شما در تماس باشم؟
  مرسی


  • امیر قمصری

   با سلام.بله.در خدمتم


 20. the wolf

  مرسی! میتونم ایمیل شما رو داشته باشم؟


  • امیر قمصری

   با سلام.در سایت هست !!!


 21. the wolf

  ببخشید ندیدم! در کدوم قسمت؟ تماس با ما ندارید آخه!


 22. هومن

  سلام مطالب جالبی دارید خوشحال میشم به سایت و یا وبلاگ من هم سر بزنید.


 23. مریم

  عااالی


 24. saeede

  besyar aliiiiii


 25. طراحی سایت

  بسیار عالی بود ، ممنون بابت به اشتراک گذاری


 26. گلمکانی

  خیلی کامل و قابل فهم بود ممنون


 27. احسان

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون، بنده دو سوال داشتم، ممنون میشم اگه پاسخ بدید:
  1 – اگر ما صفحه برچسب ها و دسته های یک سایت شرکتی که دسته ها و برچسب ها توشون کاربرد زیادی ندارند رو noindex کنیم ارزش دیگر صفحات index بالاتر میره یا خیر؟
  2 – بنده از خیلی سایت ها رو مشاهده کردم که برای سئو سایتوشن، در ابتداری url (پیوند یکتا) تمامی صفحات سایتشون مهم ترین کلمه کلیدی سایتشون رو قرار میدن، به طور مثال اگر کلمه کلیدی اصلی سایتوشن “طراحی سایت” باشه به این صورت عمل می کنن:
  طراحی-سایت/سئو/mysite.com
  طراحی-سایت/-طراحی-سایت/mysite.com
  میخواستم بدونم این روش تو سئو تاثیر داره یا خیر؟

  با تشکر فراوان بابت وقتی که قرار میدید 🙂


  • امیر قمصری

   با سلام
   1 – خیر
   2 – برداشت شما اشتباه است .طراحی-سایت در آن سایت ها احتمال زیاد دسته بندی هستند که بودنش در آدرس دسته خوب است


 28. رضا ابراهیمی

  با سلام خدمت مدیر سایت
  من یک سایت نیازمندی و تبلیغاتی طراحی کرده ام .اگر امکان داره منو راهنمایی کنید تا سایتمو به همشهریان خودم معرفی کنم.سایتمو به موتورهای جستجو معرفی کرده ام .
  سایت اترک نیاز (نیازمندی های خراسان شمالی)


  • امیر قمصری

   با سلام
   دوست عزیز سرعت لود سایت شما پایین است.در اولین گام این مشکل را حل نمایید


 29. داریوش

  سلام ممنون از مطالب خوبتون
  من همیشه سایت رو دنبال میکنم .
  تشکر از زحمتاتتون .


 30. رضا ابراهیمی

  سلام مجدد
  اینجا که سریع سایتم باز میشه


 31. محمد مهدی افقری

  عالی مفید بود
  انشالله بتونم همه ی این هایی که گفتید رو انجام بدهم


 32. mohsen

  سلام اقای قمصری
  خسته نباشی
  یه سوال درباره سایت های اسپمر
  چرا زود پیشرفت میکنن
  گوگلم کاری نداره
  یه روز 500بازدید از گوگل میگرن

  تشکر


  • امیر قمصری

   با سلام

   گر صبر کنی ….


 33. امیر کرابی

  سلام
  شما باعث شدید که نظر من در مورد بچه های “” مشهدی “” کاملا عوض بشه
  من به وجود شما افتخار میکنم
  اگر افتخار بدید و مشاوره من رو در زمینه افزایش رنک پیج وب سایتم قبول کنین من رو خوشحال کردین
  صمیمانه منتظر تماس شما هستم


 34. بهرام خانی

  سلام
  خوب بود ممنون


 35. سایت تفریحی

  عالی بود


 36. ایرانی

  با سلام
  با مطالعه مطالب سایت شما و رعایت اصول سئو برخی صفحات سایتم به صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی خیلی مهم رسیده اند
  سوالی که داشتم این است که من محتوای آن صفحات را با دیالوگ ساده و اصطلاحا خودمانی نوشتم . تصمیم دارم نوع متن رو از خودمانی به متن رسمی تبدیل کنم . آیا با این کار شاهد افت نتایج خواهم بود یا پیشرفت در نتایج ؟
  به طور کل تغییر محتوا اثر منفی میذاره یا مثبت ؟
  ممنون


  • امیر قمصری

   با سلام
   امیدوارم همیشه موفق باشید
   تغییر در محتوا در دید کاربر پیشرفت یا پسرفت ایجاد می کند و زیاد از دید گوگل مهم نیست مگر بروزرسانی محتوا که از دید گوگل بسیار ارزشمند است


 37. callshop

  با سلام
  خدمت بزرگوار اگر بخواهیم خودتان سایت را سئو کنید چیکار باید انجام بدهم
  09121456003


  • امیر قمصری

   با سلام

   تماس بگیرید


 38. آپلود عکس

  عالی بود. چند تا مشکل داشتم که جوابم رو پیدا کردم
  تشکر


  • امیر قمصری

   خداروشکر


 39. راد

  سلام خدمت شما
  بک لینک هایی که از کامنت می تونیم بگیریم به شرط فالو بودن بک لینک ارزشی در امر سئو دارد ؟


  • امیر قمصری

   با سلام

   عموما بله


 40. سعیده رضایی

  سلام واقعا ممنون نکات بسیار نابی در مورد افزایش رنک که فکر نمیکنم هیچ جای دیگه ای باشه. بنده تجربه ی لینک های خروجی بالای 100 رو داشتم و نتیجه منفی اون رو هم دیدم.


 41. ﺗﻮﻛﻠﻲ

  سایت‌هایی که شما به آن لینک می‌دهید روی ساییتان اثر گذار هستند …
  ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻣﺮاﻗﺐ ﻟﻴﻨﻚ ﻫﺎﻱ ﺧﺎﺭﺟﻲ ﺳﺎﻳﺖ ﻣﻮﻥ ﺑﺎﺷﻴﻢ
  ﻣﺘﺸﻜﺮﻡ


 42. ﻫﺎﻧﻴﻪ ﻣﺤﺠﻮﺏ

  ﺩﺩﺭﺑﺎﺭﻩ Privacy Police ﭼﻴﺰﻱ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﺴﺘﻢ. ﺑﻪ ﻧﻜﺎﺕ ﻭاﻗﻌﺎ اﺭﺯﺷﻤﻨﺪﻱ اﺷﺎﺭﻩ ﻛﺮﺩﻳﺪ ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ


 43. ﻣﻬﻨﺎﺯ

  ﻭاﻗﻌﺎ ﮔﻮﮔﻞ ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻗﺘﺶ ﺑﺎﻻﺳﺖ:
  “تعداد کاربرهای Chromeی که سایتتان را بلاک کنند، را در نظر می‌گیرند”


 44. ﻋﻠﻲ ﺭﺿﻮﻱ

  ﺗﻮ اﻳﻦ ﺩﺭﺱ ﺷﻤﺎ ﺳﻴﮕﻨﺎﻝ ﻫﺎﻱ ﺑﺮﻧﺪ ﻧﻜﺘﻪ ﺟﺎﻟﺐ و ﻣﻔﻴﺪﻱ ﺑﻮﺩ . ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺮاﻱ ﺑﺮﻧﺪﺳﺎﺯﻱ ﺳﺎﻳﺖ اﻡ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻴﻜﻨﻢ.
  ﭘﻴﺮﻭﺯ ﺑﺎﺷﻴﺪ


 45. اشراقی

  واقعا مشتاق شدم که از Google News بک لینک بگیرم همانطور که فرمودید بسیار سخت ولی باارزشه.


 46. احسان فر

  موارد مربوط به Privacy Police بسیار جالب بود ممنون از شما


 47. مجله آریاهوم

  خیلی ممنون برای این آموزش


 48. hasan

  سلام مطالبتون عالی بود من یک فروشگاه پمپ طراحی کردم
  رنک بالایی نداره . هر چند سایت جدیدیه . آیا میتونین معایب سئو این سایت رو بگین آقای قمصری


 49. amir

  سلام نکات ارزشمندی بود ممنون


 50. حسین

  سلام جناب قصری … این همه مدت سرچ زدم و دنبال مطالب خوب در مورد سیو گشتم …میتونم بگم روان ترین بهترین مطالب رو اینجا پیدا کردم خیلی ازت ممنونم… حتما سایتت رو توی مرورگر پین میکنم


 51. فرنوش

  این نکات به ما توی بالا بردن سایتمون خیلی کمک میکنه. مرسی☺️


 52. رضا جعفری

  سلام ممنون از مزالب خوبتون من میخوام سایتم رنگ ش خیلی بالا بره و تو صفحه اول باشم ممنون میشم راهنمایم کنید


 53. مجله مگ روز

  با سلام و عرض ادب واقعا جا داره از مطلب خوبتون تشکر کنم خیلی آموزنده بود من خود روری سایتم امتحان کردم


 54. ریحانه

  با سلام میشه چندتا از Privacy Policy مهم رو بگید که حتما باید در سایت رعایت بشه.
  ممنونم


  • محمد نصیری

   درود بر شما
   قوانین و مقررات را اگر واقعا به آن نیاز دارید در سایت خود بکار ببرید و حتما قوانین خودتان را ذکر کنید. زیرا محتوای این صفحه نیز باید یکتا باشد.
   سایت های فروشگاهی نیاز شدیدی به این نوع صفحات دارند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود