ضروری

فاکتورهای رنکینگ گوگل – قسمت نهم: لینک های خارجی

anchor text های خارجی,بهبود رنکینگ گوگل,تاثیر لینک های خارجی در سئو حتما در کانال تلگرام نیوسئو عضو شوید (در کانال محتوایی هست که در سایت نیست!)
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 9 امتیاز : 4.9]

در قسمت قبل هشتمین مبحث از آموزش جامع فاکتورهای رنکینگ گوگل در سئو سایت را مورد بررسی قرار دادیم که در خصوص لینک های داخلی بود. همچنین نحوه استفاده بهینه از anchor text و صفحات مرجع را نیز مورد بحث قرار دادیم. این جلسه در خصوص لینک های خارجی صحبت خواهیم کرد.

  1. بگذارید اینگونه بگویم، یک لینک خارجی در واقع رای اعتمادی است که شما به سایتی میدهید که به آن لینک داده اید و بخشی از رنکینگ سایت خود را به اشتراک میگذارید. با اینحال تلاش کنید از anchor text “اینجا کلیک کنید” استفاده نکنید چون هم برای سایت شما و هم برای سایتی که به آن لینک میدهید مضر است. 
  2. هنگام انتخاب anchor text استفاده از عنوان وبسایت مفید است خصوصا اگر به عنوان مثال از عبارت “طبق تحقیقاتی که نیوسئو انجام داده است” استفاده کنید (عنوان وبسایت در عبارتی که لینکدار میشود آمده است). به این ترتیب تاثیرگذاری و شفافیت عبارت لینکدار افزایش می یابد چرا که بازدیدکنندگان متوجه میشوند که دقیقا چه چیزی در انتظار کلیک آنهاست.
  3. زمانیکه به سایتی دیگر لینک می دهید سعی کنید از مواردی که توضیح میدهد آنها چه میکنند دوری کنید. خصوصا اگر مواردی است که آنها میخواهند در آن رنک بیابند. به عنوان مثال، به سازمانی که در خصوص سئو فعالیت میکند با عبارت “کارشناسان برجسته سئو” لینک ندهید. اینکار ممکن است مصنوعی بنظر برسد یعنی گوگل فکر کند این لینک ساخته خود آنهاست تا رنک پیدا کنند لذا هر دو سایت را جریمه میکند.
  4. لینک دادن به سایت های مرجع: سایت ریبوت تحقیقی در زمینه اثبات اینکه آیا لینکدهی خارجی تاثیری در رنکینگ دارد یا نه انجام داده است. خبر خوب این است که پاسخ این تحقیق مثبت است.

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بسیار مفید، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.

لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :

خیالتون راحت ! از ایمیل شما به صورت محرمانه نگهداری میشه و فقط مقالات برتر نیوسئو براتون ایمیل میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *