عنوان مقالات سایت

فروش و پشتیبانی هاست ایران سئو شده

gsdfhdd

امروزه با نیاز روزافزون به استفاده از اینترنت یا همان فضای مجازی ، نیاز شرکت ها به خرید هاست و طراحی سایت بر روی آن به جهت توسعه کسب و کار و همچنین فروش و معرفی اینترنتی محصولات امری اجتناب ناپذیر شده است.در این بین برای بهبود وضعیت سئو سایت ، بسیاری از شرکت ها به دنیال خرید هاست ایرانی و پشتیبانی قوی و 24 ساعت آن هستند.

حال براساس پیشنهاد و درخواست های مکرر کاربران محترم نیوسئو جهت خرید هاست از این سایت برآن شدیم تا وب هاست هایی را جهت راه اندازی سایت های شرکتی عرضه کنیم.منظور از سایت های شرکتی سایتهایی جهت معرفی شرکت ها و فروش محصولاتشان (در صورت وجود) می باشد که قرار است به صورت طولانی مدت و حرفه ای کار کنند.

اکثر سایت های شرکتی که می خواهند در زمینه سئو سایت خود را قدرتمند کنند با وردپرس ساخته می شوند که امیر قمصری بر روی این cms تخصص کامل دارد و می تواند در زمینه سئو وردپرس نیز کمک شایانی انجام دهد.

نکته مهم : مشاوره سئو سایت هایی که بر روی شبکه هاستینگ نیوسئو قرار دارند به صورت کاملا رایگان بوده و برای انجام خدمات بهینه سازی سایت و همچنین طراحی سایت هم تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است.

هزینه فروش هاست ایران : فقط ماهانه 90.000 تومان !!!

رزومه تیم نیوسئو را در اینجا ببینید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل A.Ghamsari87@gmail.com ارتباط برقرار نمایید.