عنوان مقالات سایت

دوره آموزش رپورتاژ آگهی

انتخاب و ثبت نام سریع

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین انواع ساخت بک لینک است

بک لینک های رپورتاژ، بیشترین تاثیر را در بهبود سئو خارجی سایت دارند

فرا گرفتن کم و کیف نوشتن محتوای رپورتاژ و اصول انتشار آن است که به این شیوه بک لینک سازی، ارزش می بخشد

با شرکت در یک دوره آموزش رپورتاژ آگهی می توانید از روش های متعدد درآمد سرشار به دست بیاورید

دوره آموزش رپورتاژ در حقیقت مثل ابزاری است که می تواند سیستم لینک سازی وب سایت شما را دگرگون سازد! البته دقت داشته باشید که همین دوره، اگر توسط یک مجموعه نامعتبر و اساتید کم تجربه تدریس شود، بدون شک آسیب هایی به روند سئو سایت شما وارد خواهد شد که به سختی خواهید توانست آن ها را مرتفع کنید.

اما همین که در این صفحه قرار دارید و قصد کسب اطلاعات بیشتر برای دوره های آموزشی رپورتاژ را در پیش دارید؛ بهتر است که خودتان را آماده کنید؛ چراکه قرار است با بهترین دوره آموزش رپورتاژ آگهی آشنا شوید!

قبل از مطالعه ادامه این مطلب، پیشنهاد می کنیم ویدئوی زیر که نظرات دو فعال حوزه دیجیتال مارکتینگ در مورد دوره های آموزشی نیوسئوست را مشاهده کنید

حتما شاید با خود بگویید که چه چیزی سبب شده است تا با این اطمینان از دوره آموزش رپورتاژ سخن بگوییم!!!

اصلا جای نگرانی نیست؛ اگر همت کنید و ادامه این مطلب را با دقت بیشتری مطالعه بفرمائید، مطمئن باشید که شما هم این دوره را به عنوان بهترین دوره آموزش رپورتاژی که دیده اید، به دوستان و آشنایانتان معرفی خواهید کرد.

رپورتاژ آگهی یکی از عناصر اصلی در پروسه لینک سازی خارجی وب سایت شما به حساب می رود که از طریق آن می توان کیفیت سئو و بهینه سایت را به طرز عجیب و غریبی، بهبود داد.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی در واقع صورتی از یک بک لینک است که تنها به لینک های متن محتوای آن محدود نشده و به همراه یک محتوای بهینه سازی شده تبلیغاتی، در وب سایتی که اعتبار بالاتری نسبت به شما دارد، در قبال هزینه ای، منتشر می شود.

برای ارتقا روند تعریف؛ قصد داریم تا افرادی که در حال مطالعه این مقاله هستند را به دو دسته اصلی تقسیم بندی کنیم:

 • افرادی که با سئو و بهینه سازی سایت آشنایی دارند
 • افرادی که کلا سئو را نمی شناسند

در ابتدا، می خواهیم تعریف رپورتاژ را برای گروه دوم بیان کنیم؛ یعنی افرادی با ماهیت سئو سایت آشنایی ندارند. خواه صاحب وب سایتی باشند یا نباشند!

دوست عزیزی که نمی دانی رپورتاژ چیست؛ فرض کن که یک کترینگ غذای بیرون بر راه اندازی کرده ای؛ سپس، به نزد متخصصینی می روی که در زمینه به موفقیت رساندن کترینگ آشپزی، رزومه خوبی دارند. این افراد به شما می گویند که برای پیشرفت باید برند خود را تبلیغ کنی. همچنین چندین روش برای تبلیغ پیشنهاد می دهند که می توان از آن ها برای معرفی کسب و کارتان به دیگران، استفاده نمود. دو مورد از این روش ها که به شما پیشنهاد داده شده است به صورت زیر می باشند:

 • تبلیغ تراکت های سیاه و سفید در تمامی سوپرمارکت های منطقه
 • سفارش یک بیلبورد تبلیغاتی در یکی از چهارراه های اصلی شهر

به نظر شما  کدام مورد بهتر است؟؟؟ در واقع کدام نوع از تبلیغات می تواند سبب شود که برندتان بیشتر و به شکل بهینه تر در معرض دید قرار بگیرد؟؟؟

قطعا مورد دوم!!!

خب، بیایید این مثال را به دنیای وب ارتباط دهیم؛ به این مسئله دقت داشته باشید که هر دو روشی که در مثال گفتیم، مورد تایید ما نیست؛ به این دلیل که در دنیای امروزی، تبلیغات سنتی در حال از دست دادن ارزش خود می باشد.

حال اگر شما یک وب سایت داشته باشید که هدف اصلی آن ارسال غذا درب خانه مشتری است، چگونه باید آن را تبلیغ کنید؟؟؟

روش کلی ای که برای این کار وجود دارد، سئو سایت است.

سئو (SEO) مخفف عبارت انگلیسی Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی برای موتور جستجو است. یعنی سئو به وب سایت شما کمک می کند تا در نتایج جستجوی گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری، رتبه بندی بهتری کسب کنید و بالاتر از تمامی وب سایت ها قرار بگیرید.

حالا این سئو، چه ارتباطی با دوره آموزش رپورتاژ آگهی ما دارد؟!

سئو زیرشاخه های زیادی دارد که همه آن ها در نهایت منجر به بهبود رتبه سایت  می شوند؛ یکی از بخش های اصلی سئو، مبحث لینک سازی است. در لینک سازی، شما در داخل و خارج از وب سایتتان، با تکنیک های متعدد، لینک هایی می سازید که به بهبود رتبه بندی کمک می کنند (به ساده ترین شکل ممکن این مورد رو توضیح دادیم!!!)؛

یکی از این تکنیک ها ثبت رپورتاژ آگهی در وب سایت هایی است که رتبه بندی بهتری نسبت به سایت شما دارند.

همانطور که گفتیم، ثبت رپورتاژ آگهی یکی از روش هاست؛ قطع به یقین روش های بسیار زیادی برای ساخت لینک خارجی وجود دارد که همه آن ها نمی توانند مثل رپورتاژ آگهی برای وب سایت شما موثر واقع شوند.

به زبان دیگر، رپورتاژ آگهی بهترین ابزاری است که با استفاده از آن، می توانید به بهبود سئو سایت خود کمک کنید!

خب، حالا برگردیم به همان مثال وب سایت کترینگ غذای بیرون بر؛ بین ساخت بک لینک در کامنت های سایت های متعدد و ثبت سفارش رپورتاژ آگهی در یک یا دو سایت معتبر، کدام را انتخاب خواهید کرد؟؟؟

اگر به درستی تا اینجای مطلب را خوانده باشید، مورد دوم انتخاب اصلی شما خواهد بود.

چه در زمینه سئو، فردی مبتدی باشید و چه حرفه ای، تا این بخش از مطلب، حتما فهمیده اید که رپورتاژ آگهی فاکتوری بسیار اثرگذار و ضروری برای کسب و کار اینترنتی شما خواهد بود.

اما هدف اصلی ما از بیان این مطلب این بود که به شما بگوییم، حتی همین ثبت سفارش رپورتاژ هم می تواند مزایای خود را از دست بدهد؛ چرا؟؟؟

برای اینکه بتوان نهایت بهره را از رپورتاژ به دست آورد، چه کاری باید کرد؟

بدون شک شرکت در یک دوره آموزش رپورتاژ آگهی، تنها امری است که می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

اگر تصور می کنید که نیازی به شرکت در یک دوره آموزش رپورتاژ ندارید، درک صحت این امر کاری ساده ای است؛ شما باید بتوانید به تمامی سوالات زیر به طور کامل پاسخ دهید و برای هر کدام از آن ها استراتژی ای درخور، بچینید:

 • وب سایت میزبان رپورتاژ من، باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
 • هر رپورتاژ چند لینک را می تواند در خود جای دهد؟
 • به چه رپورتاژی، یک رپورتاژ عالی گفته می شود؟
 • چطور می توان فهمید که رپورتاژ در روند بهبود سئوی سایت اثری گذاشته است یا خیر؟
 • محتوای رپورتاژ باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
 • به چه صفحاتی از وب سایت من باید در رپورتاژ لینک داده شود؟
 • و …

بگذارید کار را برایتان جلو بیندازم؛ فقط کسی می تواند به شکل صحیح به این سوالات پاسخ بدهد که در یک دوره آموزش رپورتاژ آگهی شرکت کرده باشد!

بگذارید یک جمع بندی تا اینجای کار داشته باشیم:

 • رپورتاژ اهمیت زیادی برای بهبود سئو سایت دارد
 • تولید و ثبت رپورتاژ اصول و قواعد خاصی دارد که هر کسی از پس آن ها بر نمی آید
 • برای موفقیت در تولید و انتشار رپورتاژ، باید در یک دوره آموزش رپورتاژ آگهی شرکت کرد

در اینجا باید سوال اصلی ای که مدنظر ما هم نیست را از خود بپرسید؛

بهترین دوره آموزش رپورتاژ را از کجا باید پیدا کنم؟؟؟

همانطور که در ابتدای این مطلب بیان کردیم، ما در این صفحه قرار است به شما کمک کنیم تا بهترین دوره آموزشی در این زمینه را پیدا  کنید. مجموعه نیوسئو تصمیم دارد تا برای اولین بار در کشور، یک دوره کاربردی و صفر تا صد آموزش رپورتاژ را برگزار کند.

خب، در ابتدای این مطلب، ادعا کردیم که ما می خواهیم بهترین دوره آموزش رپورتاژ را به شما معرفی کنیم؛ الان که به خوبی ماهیت و اهمیت تولید و نشر رپورتاژ را درک کرده اید، وقت آن است که در مورد این دوره بیشتر صحبت کنیم.

در ابتدا دو دلیل کلی برای اینکه شما در حال آشنا شدن با بهترین دوره آموزش رپورتاژ آگهی هستید، ارائه می کنیم:

اولا اینکه ما به شما ماهیگیری آموزش می دهیم؛ یعنی به جای اینکه هر دفعه مبالغ زیادی را صرفا برای تولید رپورتاژتان هزینه کنید، می توانید خودتان شخصا اینکار را انجام دهید (چراکه هیچکس بهتر از شما، کسب و کارتان را نمی شناسد).

ثانیا، ما بهترین مدرس فعال در زمینه سئو و بهینه سازی سایت را برای این دوره در نظر گرفته ایم. امیر قمصری مدیر و مؤسس مجموعه نیوسئو تصمیم دارد تا این دوره را به صورت شخصی برگزار کند.

با وجود این دو دلیل، مطمئنا بسیاری از شما عزیزان برای شرکت کردن در دوره نیوسئو دو دل هستید؛ البته به شما کاملا حق می دهیم. چراکه این یک امر کاملا طبیعی بوده و وظیفه ماست که به عنوان برگزارکننده دوره آموزش رپورتاژ، به طور کامل شفاف سازی لازم را برای شما ایجاد کنیم.

در ویدئوی زیر آقای موسوی نیا، مدیریت وب سایت سرمایش در مورد نیوسئو می گوید

↓معرفی دوره آموزش رپورتاژ آگهی↓

بهتر است سریعا برویم سراغ اصل مطلب؛ اولین ویژگی ای که این دوره دارد، غیر حضوری بودن آن در شرایط کنونی کشور است؛ بدون شک برگزاری یک دوره آموزشی از این روش، با چالش های زیادی روبروست که خوشبختانه ما در نیوسئو به بهترین شکل ممکن این قضیه را مدیریت کرده ایم و خواهیم کرد. کافی است چند فایل از ویدئوهای آموزشی وبینارهای قبلی را که در اپلیکیشن نیوسئو قرار داده ایم را مورد بررسی قرار بدهید. عملکرد بسیار قوی تیم پشتیبانی نیوسئو در این زمینه، مطمئنا سبب آسوده خاطری شما خواهد شد.

✔️ تعداد جلسات: 2

✔️ مدت زمان هر جلسه: 120 تا 150 دقیقه

✔️ ساعت برگزاری وبینار: 17 الی 19

✔️ استاد دوره: امیر قمصری

✔️ نحوه برگزاری: غیر حضوری

دقت داشته باشید که مدت زمان اصلی هر جلسه، 120 دقیقه است؛ اما امکان دارد به جهت بهبود وضعیت پرسش و پاسخ های شما عزیزان، 30 دقیقه به زمان هر جلسه افزوده شود.

درباره امیر قمصری

سرفصل آموزش جامع رپورتاژ آگهی

 • رپورتاژ آگهی چیست؟
 • فواید و مزایای رپورتاژ
 • انواع رپورتاژ آگهی
 • رپورتاژ کلاهش سفید است یا سیاه؟
 • استراتژی رپورتاژهای موفق و بررسی نمونه واقعی
 • لینک ها در رپورتاژ
 • انواع انکرتکست در رپورتاژ
 • انتخاب بهترین رسانه رپورتاژ
 • زمانبندی رپورتاژ اگهی
 • روش های کسب درآمد از رپوتاژ آگهی

دوره آموزش رپورتاژ مخصوص چه کسانی است؟

 • افرادی که به تازگی با صنعت سئو آشنا شده اند
 • مدیران کسب و کارهای آنلاین
 • تیم بک لینک سازی وب سایت ها
 • تیم بهینه سازی و تولید محتوا وب سایت ها
 • بازاریاب های اینترنتی
 • افرادی که قصد دارند تبلیغ نویسی را به بهترین شکل بیاموزند
 • افرادی که می خواهند دوره های آموزش رپورتاژ به دیگران ارائه کنند
 • افرادی که می خواهند ثبت سفارش تولید رپورتاژ بگیرند
 • در نهایت، همه افرادی که می خواهند در دنیای وب، پروسه برندینگ را انجام دهند

چرا باید به نیوسئو اعتماد کنیم؟

این سوالی است که بدون شک تا الان در ذهن همه شما شکل گرفته است؛ حتی اگر به این سوال فکر هم نکرده باشید، بدون شک در جایی از ذهن شما، این مسئله خودنمایی می کند:

خب، تا اینجای کار همه چیز قابل قبول است و من قبول دارم که می توانم با استفاده از دوره آموزش رپورتاژ آگهی امیر قمصری، به زودی به جمع برترین بازاریابان آنلاین بپیوندم؛ اما هنوز نمی دانم که می توانم به ادعاهای نیوسئو اعتماد کنم یا نه!!!

در پاسخ به این مسئله، دو نکته مهم وجود دارد که به تنهایی می تواند دلیل محکمی باشد که نیوسئو بهترین مرجع آموزش سئو در کشور است (که رپورتاژ بخش کوچکی از آن محسوب می شود):

اول اینکه رزومه اصلی ما، در گوگل موجود است و شما با بررسی وب سایت ما می توانید به راحتی متوجه شوید که حداقل در چیزی که آن را آموزش می دهیم، موفق بوده ایم (رزومه همکاری با برندهای معتبر به کنار!!!)

دومین مسئله اینکه بعد از 17 سال فعالیت در این زمینه دیجیتال مارکتینگ، مطمئن باشید که نیوسئو هیچ زمان ماهیت خود را با برگزاری یک دوره آموزشی ضعیف، از بین نمی برد؛ خلاصه بگوییم دوست عزیزم؛ یعنی ما برای حفظ آبروی خود هم که شده، بهترین دوره های آموزشی را ارائه خواهیم کرد!!!

علاوه بر این دو مورد، تضمین قاطعانه ای که نیوسئو به شما می دهد؛ خود دلیل محکمی بر اعتبار ماست؛ امیر قمصری و تیم نیوسئو تضمین می کنند که اگر شما از دوره استفاده کردید و به نتیجه مناسبی در روند بهینه سازی وب سایتتان نرسیدید، تمام مبلغ دوره به شما عودت داده می شود.

در انتها باید بگوییم که آینده کسب و کارهای اینترنتی، وابسته به سئو است؛ خوشبختانه این مطلبی است که اکثر بازاریابان اینترنتی هم با آن موافق هستند. در نتیجه، اگر الان شروع به یادگیری سئو سایت نکنید، مطمئنا در آینده ای نه چندان دور، مجددا به دنبال پیدا کردن دوره مناسبی برای تولید و انتشار رپورتاژ خواهید بود. پیشنهاد نیوسئو به شما این است که اگر می خواهید از رقبایتان عقب نیفتید، شرکت در این دوره ما را از دست ندهید.

🔴مزیت های رپورتاژ و تبلیغ نویسی چیست؟

 1. رپورتاژ موثرترین نوع بک لینک است

در بین تمام سازوکارهای ساخت بک لینک برای وب سایت، اگر بتوانید یک رپورتاژ در وب سایتی که رنک بالاتری نسبت به شما دارد، منتشر کنید، مطمئنا شاهد اثربخشی بسیار بیشتر و بهتری خواهید بود. انواع دیگر بک لینک نیز اگر به درستی پیاده سازی شوند، می توانند به شدت به سئو سایتتان کمک کنند اما بدون تعارف هیچکدام به اندازه رپورتاژ آگهی نمی توانند موثر باشند.

در نتیجه، با شرکت در دوره آموزش رپورتاژ آگهی شما می توانید اصولی را بیاموزید که با استفاده از آن ها بهترین محتواها را تولید و در قالب رپورتاژ در وب سایت های برتر نشر دهید. دقت داشته باشید که اصول نوشتن محتوا برای رپورتاژ آگهی با دیگر محتواها متفاوت است و برای ثمربخش بودن حتما باید طبق این اصول انجام شود. به این صورت شما بک لینکی ساخته اید که تاثیرش از هزاران بک لینک دیگر بیشتر خواهد بود.


❓ پاسخ کامل به سوالات متداول شما عزیزان


آیا این دوره پیش نیاز دارد؟

با توجه به تجربه برگزاری صدها کلاس حضوری و غیرحضوری و نظرسنجی از دانشجویانی با شرایط مختلف، تصمیم گرفتیم تا 0 تا 100 هر موضوع را در همان دوره آموزش دهیم.

پس نگران نباشید. نیوسئو هر چیزی که شما نیاز داشته باشید را در اختیارتان قرار می دهد و به جز علاقه به درآمد اینترنتی که با شماست، سایر موارد را به نیوسئو بسپارید.

فیلم دوره به شرکت کنندگان داده میشود؟

قطعا بلـــــه. حداکثر ظرف مدت زمان 24 ساعت پس از دوره، فیلم های دوره با بالاترین کیفیت ممکن تحویل شما دوستان عزیز خواهد شد.

پس از برگزاری وبینار، دوره در دسترس خواهد بود؟

قطعا بلــــــه! مگر می شود در دسترس نباشد؟! نیوسئو فیلم های دوره را به شما تحویل می دهد و شما تا ابد به آنها دسترسی دارید.

عملی هم کار میشود یا تمام آموزش تئوری است؟!

بله. قطعا آموزش عملی تاثیر بسیار بیشتری نسبت به آموزش تمام تئوری دارد. نیوسئو هم در بسیاری از قسمت ها هم آموزش عملی برای شما آماده کرده است و هم نمونه انجام شده تا به صورت کامل مفاهیم آموزشی را درک کنید.

دوره ها پشتیبانی دارند؟

معلـــــومه که دارند! مگر دوره بدون پشتیبانی میشه؟!! پشتیبانی دارند اون هم تا ابد. نه برای یک ماه و یک سال و … . برای همیشه درکنار شما خواهیم بود.

تمرین و نمونه هم داده میشود؟

بله. برای درک بهتر مفاهیم آموزشی تمارینی هم به شما شرکت کنندگان عزیز تقدیم می شود.

در وبینارها پرسش و پاسخ هم داریم؟

بله دوست عزیزم. در هر جلسه زمانی برای پاسخ به سوالات شما در نظر گرفته می شود.

مدرک هم داده میشود؟

بله. گواهی شرکت در دوره های آموزشی نیوسئو برای هر شرکت کننده ای که درخواست بده، صادر و تحویل میشه. این گواهی برای بسیاری از شرکت ها و برندهای برتر ایران معتبر است.

امکان ثبت نام در چند دوره به صورت همزمان وجود دارد؟

بله این کار امکان پذیر است؛ چراکه دوره ها با هم تداخلی ندارند و تیم نیوسئو نیز به شما کمک می کند تا دوره هایی را انتخاب کنید که واقعا به آن ها نیاز دارید.