عنوان مقالات سایت

رپورتاژ آگهی و خرید رپورتاژ

تبلیغ رپورتاژ آگهی چیست؟

شما از طریق رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری که از موثرترین روش های تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است، می توانید محصولات و خدمات خود را همراه با تصاویر و لینک های باکیفیت در سایت های پربازدید و با رنک بالا منتشر نمایید. تبلیغ رپورتاژ آگهی علاوه بر افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت، بر روی سئو و بهینه سازی سایت شما نیز تاثیر به سزایی دارد.

امروزه بهترین بک لینک ممکن به صورت رپورتاژ اگهی مخصوصا رپورتاژ خبری است. دلیل این امر این است که بک لینک های مدنظر شما برای همیشه در سایت های رپورتاژکننده ثبت خواهند شد و هرگز حذف نمی شوند و این نکته مهم ترین نکته ساخت بک لینک باکیفیت است.

امیر قمصری همواره به شما گفته است خرید بک لینک، بد است به دلیل اینکه در صورت عدم تمدید همیشگی، روزی لینک شما از سایت مربوطه حذف خواهد شد و پس از مدتی منجر به افت رتبه سایت شما خواهد شد که اگر تعداد این حذف ها زیاد شود مشمول جریمه قطعی گوگل خواهید شد. اما در صورتی که رپورتاژ آگهی انجام دهید با توجه به اینکه شما می توانید همزمان چندین بک لینک را برای خود به صورت دائمی و با کیفیت بسازید، تاثیر بسزایی در پیشرفت سئو سایت شما خواهد داشت.

توصیه می کنم برای معرفی کسب و کارها و مدیران برندها، متن رپورتاژ خود را به صورت مصاحبه تنظیم کنید تا علاوه بر جذابیت مطالعه آن، کاربران بیشتری به سایت شما وارد شوند.

محتوای داخل رپورتاژ آگهی شما باید بهینه شده باشد. برای نوشتن محتوای سئو شده، مقالات و آموزش های بسیار زیادی در سایت نیوسئو قرار دارد که با مطالعه آنها میتوانید متن رپورتاژ خود را بهینه کنید و یک رپورتاژ آگهی ارزشمند بسازید. در صورتی که از خدمات رپورتاژ آگهی نیوسئو استفاده کنید سئو محتوای رپورتاژ آگهی شما توسط آقای امیر قمصری انجام خواهد گرفت.

ابتدا بهتر است کمی در مورد محتوای متنی سئو شده صحبت کنیم.

نکات نوشتن یک مقاله حرفه ای و رعایت سئو:

  1. برای مشتریان هدف خود بنویسید

این نکته بیشک مهمترین نکته نوشتن یک رپورتاژ آگهی قوی است؛ برای همین هم شماره یک است. خیلی واضح است اما اکثر شرکت ها به آن دقت نمی کنند. مطالبی بنویسید که به نفع بازار هدف شما باشد یا به سوالات آن ها پاسخ دهد. لازم نیست همه پست ها در مورد محصول یا خدمات شما باشند، اما همه آن ها باید به موضوع بیزینس شما مربوط باشند. با نوشتن مطالب جالب و آموزنده، خود و شرکت خود را به عنوان یک متخصص در صنعت خود مطرح کنید و مطمئن باشید که این کار باعث پیشرفت شما می شود.

چند نکته مهم برای نوشتن یک رپورتاژ آگهی قوی :

  • سعی نکنید به تمام داستان مشتریان‌تان بپردازید و خواننده را خسته کنید. بر روی یک بخش خاص تمرکز نمایید.
  • سعی کنید چهره‌ای برای کسب‌وکارها ایجاد کنید. همواره داستان‌هایی که درباره‌ اشخاص باشد گیراتر از داستان‌هایی‌ است که درباره‌ سازمان‌ها باشد. سعی کنید تصاویری از کسانی که درباره‌ی آنها می‌نویسید به متن اضافه کنید.
  • درباره‌ی چیزهایی بنویسید که برای خواننده‌ها جالب باشد. مقالاتی درباره‌ی اینکه چطور کسب‌وکارها به مشتریان‌شان کمک کرده‌اند تا کارشان را به‌طور خاصی خوب انجام بدهند. به عنوان مثال ما شاهد بودیم که انتشار داستان «خانم صمدی در همشهری ما» که با اشتیاق وصف‌ناپذیری در مورد خدمات خوب کلینیک زیبایی شبنم صحبت کرده بود، همراه با عکس خندانی از او در کنار پزشک کلینیک، چه واکنش قدرتمندی را در خوانندگان ایجاد کرد.
  • رپورتاژ آگهی را گیرا و جذاب بنویسید. حتما از زبان ساده و محاوره‌ای استفاده کنید و از کاربرد جملات و پاراگراف‌های طولانی دوری کنید.
  • از تیترهای قدرتمند استفاده کنید و مطمئن شوید برای هر عکس توضیحاتی مرتبط با آن نوشته‌اید. تحقیقات نشان می‌دهند حتی افرادی که مقالات را نمی‌خوانند، سرتیترها و توضیحات عکس‌ها را مطالعه می‌کنند.

از میان سایت هایی که ارزش بالای جهت دریافت بک لینک دارند، اولویت زیر را در خرید رپورتاژ مدنظر قرار دهید :

  1. سایت های سئو قوی
  2. سایت های خبری قوی
  3. سایت های سرگرمی قوی
  4. سایت های مرتبط با موضوع فعالیت شما

❓ پاسخ کامل به سوالات متداول شما عزیزان


چه تعداد رپورتاژ آگهی برای سایتمان خریداری کنیم؟

هیچ محدودیتی ندارد. فقط باید نکات مطرح شده در این مقاله در تمام رپورتاژها رعایت شده باشد

رپورتاژ در سایت بهتر است یا وبلاگ؟

قطعا در سایت بهتر است. البته این پاسخ امروز من است و در گذشته نظر دیگری داشتم.

حداقل هزینه برای خرید رپورتاژ ارزان چقدر است؟

150.000 تومان کمترین میزان هزینه ارسال رپورتاژ در سایت های تحت نظارت نیوسئو است.

چه مدت زمان نیاز است تا رتبه بگیریم؟

این مهم به چند نکته وابسته است. اول به رنک و شرایط سایتی که از آن رپورتاژ تهیه می کنید؛ دوم به رعایت نکات ساخت رپورتاژ که در این مقاله گفته شده و سوم به رنک کنونی سایت شما

آیا شما تولید، ویراستاری و سئو رپورتاژ ما را به عهده می گیرید؟

بله. با افتخار در خدمت شما هستیم. اطلاعات کافی در این مورد در این مقاله ارائه شده است.