عنوان مقالات سایت

بخش کاربران سایت نیوسئو

seo video

درود بر شما همراهان همیشگی سایت نیوسئو

بر اساس تماس های مکرر همکاران بنده طی دو سال گذشته و جلسه ای که ماه گذشته با تعدادی از بزرگان عرصه سئو در ایران (افرادی که واقعا سئوکار و مدیر سایت هایی هستند که رتبه های اول گوگل را دارند) داشتم، به دلیل درخواست های مستقیم این دوستان بابت عدم تولید مقالات حرفه ای بیشتر در زمینه سئو و … بر آن شدم تا تصمیم جدیدی بابت انتشار مقالات سایت بگیرم.

می شود گفت که درخواست دوستان سئوکار بنده هم به نوعی منطقی بود و باید بدان ترتیب اثر میدادم.

دغدغه خاطر آن ها این بود که در سایت نیوسئو مقالات و نکاتی منتشر می شود که جزء تکنیک های اصلی و ناب سئو هستند و اینگونه، هم تعداد سئوکاران در حال افزایش است و هم مشتری بحث سئو کم شده و بسیاری از صاحبان سایت ها خودشان اقدام به سئو سایت خویش می کنند.

البته بنده واقعا با این موضوع مخالف بوده ام و هستم که هر کسی می تواند سئو کار شود ! مخصوصا صاحبان سایت ها.صاحبان سایت های بزرگ و حرفه ای همواره کار را به کاردان می سپارند تا از موفقیت سایت خود اطمینان داشته باشند.چه بسیار افرادی که ادعای سئوکار بودن دارند و حتی اعلام می کنند سایت های بزرگ ایران را در دست دارند در حالیکه سایت خودشان در 5 صفحه اول گوگل هم نیست (مثال کوزه گر از کوزه شکسته آب می خورد در سئو کاملا بی معناست).

به هر حال به جهت احترام به دوستان و همکارانم و اینکه قطعا بنده نمی توانم تولید مقالات مرتبط با سئو که عاشق آن هستم را متوقف کنم ، برآن شدم تا تصمیم صحیح و درستی اتخاد کنم و آن تصمیم این بود که :

از این پس برای خواندن کامل مقالات سایت باید هزینه بسیار بسیار کمی پرداخت کنید.مثلا مقالاتی داریم که هزینه خواندن آن ها فقط 500 تومان است !! و متوسط هزینه تمام پست ها هم از 1200 تومان تجاوز نکرده است.

البته بسیاری از مقالات نیز رایگان در اختیار دوست داران قرار گرفته است.

امیدوارم بهترین تصمیم را گرفته باشم.

جهت عضویت در بخش کاربران نیوسئو اینجا کلیک کنید.

دوستتان دارم – امیر قمصری