عنوان مقالات سایت

دوره مدرسه استادی پیام بهرام پور

مدرسه استادی پیام بهرام پور بدون شک همان دوره ای است که می تواند زندگی شما را دگرگون سازد. تا همین لحظه که در حال مطالعه این مقاله هستید، ششمین دوره مدرسه استادی تکمیل شده و تدارکات برگزاری آن، در حال اجرا می باشد.

حال این دوره مدرسه استادی پیام بهرام پور چه ماهیتی دارد که تا این اندازه مورد استقبال قرار گرفته است؟

اگر بخواهیم به ملموس ترین شکل ممکن این دوره را تعریف کنیم، متن زیر که بر اساس گفته های شخص محمد پیام بهرام پور است، می تواند گزینه مناسبی باشد:

” مدرسه استادی مجموعه ای از نکات آموزشی فوق حرفه ای است که با استفاده از آن ها می توانید، مشکلات، نیازها و ضعف های هر نوع محیطی را شناسایی کرده و بر اساس آن ها، کسب درآمد کنید”.

محمد پیام بهرام پور در دوره مدرسه استادی خود به شما می آموزد که چطور به یک استاد و آموزش دهنده ای متخصص تبدیل شوید و چگونه این مهارت بی نظیر را به کسب درآمد ختم کنید.

🔵 کمی در مورد پیام بهرام پور

طبیعی است که برای معتبر بودن یک دوره در نزد شما، بسته به این است که استاد آن دوره نیز برای شما محترم، معتبر و قابل اعتماد باشد. مدیریت دوره استادی بهرام پور توسط شخص او پیاده سازی می شود؛ بنابراین این حق شما است که حداقل رزومه ای در مورد او در ذهنتان داشته باشید.

محمد پیام بهرام پور:

✔️ دانشجوی علوم اعصاب کاربردی دانشگاه KCL لندن

✔️ مؤسس هلدینگ آموزشی بیشتر از یک نفر

✔️ نگارنده بیش از 10 ها کتاب در حوزه های مختلف

✔️ مشاور سخنرانی بزرگان علم اقتصاد کشور و برخی از نمایندگان مجلس

✔️ کارشناس بیش از 50 برنامه تلویزیونی

یکی از عناوینی که بیشتر بازاریابان، اقتصادانان و روان شناسان داخلی و خارجی، بهرام پور را با آن معرفی می کنند، بهترین استاد فن بیان است. حتی با یک بررسی ساده متوجه می شوید که مردم ما با عبارت دانلود فن بیان بهرام پور به دنبال آموزش های این استاد می گردند.

محمد پیام بهرام پور از استعداد و دانش خود استفاده کرده و با مطالعه کتاب های فراوان و انتقال مطالب آنان به شما به بهترین شکل ممکن، عنوان بهترین استاد فن بیان در کشور ما را بدون شک به خود اختصاص داده است. تردید نداشته باشید که با شرکت در دوره مدرسه استادی، شما هم مثل استاد بهرام پور می توانید با فن بیان خود، دیگران را متعجب سازید و در حقیقت دیگر نیازی به این نخواهید داشت که مثل مبتدی ها دانلود فن بیان بهرام پور را در گوگل جستجو کنید!!!

🔴 با شرکت در دوره استادی بهرام پور چه چیزهایی دریافت می کنید؟

یکی از ویژگی های منحصر به فرد استاد بهرام پور این است که او معتقد است، آموزش در کشور ما آنطور که باید و شاید پیاده سازی نشده است. به همین دلیل، او سعی کرده است تا دوره های استادی خود را به گونه ای برگزار کند که یک نمونه از همان آموزش متعالی و بی نقص به همگان نشان داده شود.

🔴 برخی از ویژگی ها و برنامه هایی که در مدرسه استادی انجام می شوند:

 • حدود 200 ساعت کارگاه آموزشی طی 24 جلسه
 • ارائه فایل صوتی تمامی جلسات به شرکت کنندگان در دوره
 • پیگیری مداوم فعالیت های شرکت کنندگان توسط مشاورین
 • یک جلسه حضوری ماهانه با مشاورین
 • دعوت از بهترین اساتید ایران
 • پذیرایی صبحانه، میان وعده و نهار به بهترین شکل

برای شرکت در دوره، چه پیش نیازهایی لازم است؟

برای موفقیت و بهبود بازخورد دوره مدرسه استادی محمد پیام بهرام پور طبیعی است که به یکسری مطالب نیاز دارید که قبل از برگزاری دوره به شما معرفی می شوند. مجموعه بیشتر از یک قبل از برگزاری دوره، بسته پیش نیاز را در اختیار شما قرار می دهد که محتویات آن، جزوات و کتبی است که باید مطالعه شوند. در غیر این صورت ممکن است از دیگر هم دوره ای های خود عقب بمانید!

اگر پیش نیاز را رعایت نکنید، انتظار معجزه هم نداشته باشید؛ دوره استادی بهرام پور تماما درباره کسب اطلاعات و مهارت است. تنها در صورتی به یک استاد خبره تبدیل می شوید که طبق دستورالعمل های ارائه شده، به پیش بروید.

البته جای نگرانی نیست؛ چراکه با پیگیری های متداوم و حرفه ای که برای شخص شما پیاده سازی می شوند، احتمال عقب ماندن از هم دوره ای های مدرسه استادی، به حداقل می رسد.

بسته پیش نیاز مدرسه استادی بهرام پور چیست؟

قبل از اینکه بخواهید در اولین جلسه دوره استادی شرکت کنید، به یکسری اطلاعات نیاز دارید تا بازخورد دوره را به حداکثر برسانید. بسته پیش نیاز بلافاصله بعد از اینکه ثبت نام کردید، در اختیار شما قرار داده شده و شیوه استفاده از اطلاعات آن نیز به شما آموخته می شود. دقت داشته باشید که هرچقدر دیرتر از بسته پیش نیاز دوره استادی بهرام پور استفاده کنید، کار را برای خود در آینده سخت تر کرده اید.

اگر بخواهیم به طور خلاصه بیان کنیم، بسته پیش نیاز شامل یکسری کتاب و یکسری تمرین عملی اصولی است که با انجام دادن آن ها، می توانید درک و میزان یادگیری خود را در دوره اصلی، به اوج خود برسانید.

مهارت هایی که در انتهای دوره کسب می کنید

 • تکنیک های حرفه ای سخنرانی
 • فن بیانی شگفت انگیز که با آن هر محتوایی می توانید تولید کنید
 • یک سایت راه اندازی کرده اید و در آن مطلب می نویسید
 • کتاب الکترونیکی مخصوص به خودتان را به فروش گذاشته اید
 • فروشگاه اینترنتی شخصی دارید
 • اولین کتابتان چاپ شده و در اختیار شما قرار داده می شود
 • چگونگی رشد کسب و کار
 • چگونگی فعالیت موفقیت آمیز در شبکه های اجتماعی
 • قدرت طراحی آموزشی برای ارائه مطلب مختلف

البته به هیچ عنوان نباید از این مهم غافل شوید که رسیدن به موفقیت، بدون سختی کشیدن امکان پذیر نیست! خیلی از افراد تصور می کنند که تنها کافی است سخنرانی کرده و از طریق آن به درآمد برسند!!!

به هیچ عنوان اینطور نیست؛ برای موفق بودن در مدرسه استادی بهرام پور، باید بتوانید زیر بار فشار کاری بالا، تلاش زیاد، اختصاص زمان، مطالعه فراوان و یادگیری مطالب متنوع و … دوام بیاورید.

آن زمانی که مهارت کافی را فرا گرفتید، لذت متفاوت بودن را خواهید چشید. به قول استاد محمد پیام بهرام پور؛

” همیشه سعی کنید که بیشتر از یک نفر باشید”