عنوان مقالات سایت

درخواست کلمات کلیدی کسب و کارها

کلمات کلیدی کسب و کارها

مختصر و مفید

کلمه کلیدی چیست؟ در سئو محتوا که خود مهمترین رکن سئوست، هیچ چیز مهمتر و اثرگذار از انتخاب درست کلمات کلیدی نیست.

تنها راه موفقیت قطعی در افزایش درآمد سایت، انتخاب صحیح کلمات کلیدی برای صفحات مختلف سایت خود و برنامه ریزی کسب و کار آنلاین خود براساس آنهاست.

کارشناسان خبره نیوسئو با سالها تجربه و انجام صدها پروژه سئو در کوتاه ترین زمان ممکن برترین کلمات کلیدی را برای بهبود کسب و کار شما جستجو و تحلیل کرده و تحویل شما می نمایند.

 

تحویل بیش از 40 کلمه کلیدی برتر کسب و کار شما جهت افزایش بازدید و فروش

 

⚡️ برای سفارش هر کلمه کلیدی یک بار باید فرم زیر را پر کنید.

 

مثال: آموزش سئو
در صورت امکان لطفا آدرس سایت مورد نظر را جهت بررسی کلمات کلیدی وارد نمایید تا کارشناسان نیوسئو پیشنهادات بهتری برای کلمات کلیدی هدف به شما ارائه نمایند.
کارشناسان نیوسئو از طریق این شماره با شما در تماس خواهند بود.

تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم ترین بخش های بهینه سازی وب سایت است. اگر مشکلی در این زمینه به وجود بیاید، ممکن است که اقدامات بعدی سئو با مشکل مواجه شوند. برای اینکه با مفهوم تحقیق کلمات کلیدی بیشتر آشنا شوید، در ابتدا لازم است تا ماهیت کلمه کلیدی را به خوبی درک کنید.

🔵 کلمه کلیدی چیست؟

کلمه کلیدی (keyword) به واژه یا عبارتی گفته می شود که کاربر آن را در موتور جستجوگری مثل گوگل سرچ کرده و بر اساس آن، نتایجی را مشاهده می کند. بخش بزرگی از سئو به همین مسئله مربوط می شود؛ یعنی اینکه وب سایت های متعدد در تلاش هستند تا در رقابتی سخت، برای کلمات کلیدی مختلف در بالاترین جایگاه گوگل قرار بگیرند تا کاربران را جذب وب سایت خود کنند. به زبانی دیگر، سئو سایت بدون توجه به کلمه کلیدی معنا و مفهوم خود را از دست می دهد؛ شما در صورتی می توانید وب سایتی را بهینه سازی کنید که قبل از هرچیزی دقیقا بدانید که هدفتان رنک گرفتن برای چه عباراتی است. کلمه کلیدی، عبارت کلیدی، کلیدواژه، کیورد و … همگی یک معنا دارند.

🔵 تحقیق کلمات کلیدی چیست؟

به کلیه اقداماتی که در طی آن مجموعه ای از بهترین کلمه های کلیدی مورد نیاز وب سایت شناسایی و مشخص می شوند، تحقیق کلمات کلیدی می گویند. نکته مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که قرار نیست وب سایت شما تنها برای یک کلمه کلیدی بهینه سازی شود. اگر قصد موفقیت در سئو سایت را دارید، باید برای عبارات متعددی در گوگل رتبه بندی شده و تلاش کنید که این رنک به دست آمده، ارتقا یابد.

بعد از تحقیق عبارات کلیدی، وقت آن است که وب سایت خود را بر اساس آن عبارات بهینه سازی کنید. البته دقت داشته باشید که نحوه استفاده از عبارات کلیدی نیازمند یادگیری نکات زیادی است که نمی توان همه آن ها را در اینجا بیان کرد.

با این حال به عنوان هدیه ای از تیم نیوسئو به شما، چند بخش مهم که باید عبارات خود را در آن ها به کار ببرید، در ادامه تقدیم شده است:

 • URL صفحات
 • عنوان صفحات
 • شروع متن صفحات
 • در طول متن محتواها
 • توضیحات متا
 • انکر تکست لینک ها
 • نام تصاویر و ویدئوها
 • اتریبیوت های ALT
 • نشانه گذاری های اسکیما

حال که متوجه شده ایم تحقیق کلمات کلیدی تا این اندازه اهمیت دارد، باید چه کار کنیم؟

اصلا این کلمات کلیدی دقیقا چه سودی برای کسب و کار من دارند؟

چه کسی بهتر است تحقیق کلمات کلیدی سایت من را انجام دهد؟

در راستای پاسخ به این پرسش ها و مطالبی که در بالاتر بیان کردیم باید بگوییم که لیست کلمات کلیدی هر بیزینسی در بحث سئو سایت نقشی باورنکردنی و بسیار ارزشمند دارد. تمامی کسب و کارهای اینترنتی که تمایل به رتبه های اول گوگل و افزایش حداقل 10 برابری درآمد وب سایت خود دارند، حتما باید از کلمات کلیدی برتر و پرجستجو در محتوای خود استفاده کنند تا بیش از پیش مورد توجه گوگل قرار گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین نتایج برسند.

شما با استفاده از این عبارات کلیدی می توانید در همان ابتدای راه اندازی هر موضوع در وب سایتتان، محتوای برنامه ریزی و سئو شده تولید نمایید و یا این عبارات را به فری لنسرهای تولید محتوا بدهید تا محتوای قابل توسعه و پرسود برای شما تولید کنند (نه محتوای بی هدف).

یادتان باشد کلمات کلیدی در مقاله راه را هم به گوگل نشان می دهد هم به کاربر و همین مسئله است که باعث خواهد شد علاوه بر سرازیرشدن کاربران به سایت شما، ماندگاری آنها در سایت را هم افزایش داده و به رتبه الکسا سایت شما هم کمک شایانی کند.

✅ ما در تیم نیوسئو سعی کرده ایم براساس نیاز شما دوستان عزیز (از گذشته تا به حال) و البته بر اساس کلمات کلیدی بیشتر جستجو شده در زمان های مختلف، کلیدواژه های میلیون دلاری را به بهترین شکل ممکن تولید و بروزرسانی کنیم تا نیاز سایت شما در هر زمان و نسبت به هر موضوعی مرتفع شود.

یک مثال عالی برای روشن شدن بیشتر ماجرا:

من سعیدم! 

حقیقتش نه اینکه بگم هیچی از سئو و تحقیق کلمات کلیدی نمی دونم، اما تصمیم گرفتم با یک هزینه خیلی کم هم کار رو به متخصص بسپارم و هم در زمانم به شددددت صرفه جویی کنم.

یک سایتم دارم با موضوع لباس مجلسی. با توجه به این که سایت من به صورت تخصصی قراره فقط روی همین موضوع کار کنه من قصد دارم به صورت کامل بر روی همه کلمات کلیدی مربوطه کار کنم. براساس مشاوره ای که از امیر قمصری گرفتم متوجه شدم باید کارهای زیر رو برای یک شروع و یا توسعه عالی برای سایتم انجام بدم:

 1. کلمات کلیدی لباس مجلسی رو خریدم. واقعا در کمتر از 30 ثانیه جلو چشمام و قابل استفاده بود.
 2. از بین 40 کلمه کلیدی که بهم دادن، لباس مجلسی دخترانه، لباس مجلسی کوتاه، لباس مجلسی پوشیده و مدل لباس مجلسی دخترانه شیک 4 موضوعی بود که در حال حاظر بیشتر برام مهم بود. بنابراین دوباره وارد بخش کلیدواژه های میلیون دلاری نیوسئو شدم و 4 موضوع بالا رو تهیه کردم (البته 2تاش رو آماده نداشت و براش سفارش ثبت کردم و بعد 1 روز به دستم رسید)
 3. حالا با نزدیک به 200 کلمه کلیدی عاااااااالی شروع کردم به ساخت محتوای ارزشمند جدید برای سایتم
 4. بعد از گذشت 2 ماه کم کم وقت اون بود که از اون لیست اولیه کلمات کلیدی دیگه ای انتخاب کنم و روی اونا هم کار کنم. مثل: مدل لباس مجلسی، مدل لباس مجلسی جدید ترکیه، مدل لباس مجلسی دخترانه شیک و …. همه این ها رو هم از نیوسئو تهیه کردم
 5. و جالب اینجا که هزینه همه این کلمات کلیدی در همه سفارش ها با هم شد 100.000 تومان !!!! که واقعا عالیه. ارزششون میلیون ها تومانه اما من با این هزینه کم به دستشون آوردم
 6. نیوسئو دوست دارم 😍