بهترین موتورهای جستجوگر اینترنت در سال 2022

شما زمانی که با موتورهای جستجوگر مختلف را بشناسید می توانید بهتر داده ها و نیازهای خود را از دنیای وب برطرف کنید. اکنون سایت ها و بسترهای مختلفی برای جستجو در اینترنت وجود دارد که هر کدام قابلیت های خاص و مناسب را برای کاربران در دسترس قرار داده اند. ما در این محتوا قصد داریم بهترین و مناسب ترین موتورهای جستجو را به شما معرفی کنیم.

گوگل داپلکس (Google Duplex) | یک دستیار حرفه‌ای برای شما

دستیارهای هوشمند متعددی اکنون با تلفن همراه هستند که شما می توانید برخی از کارهای روزمره خود را به آن ها بسپارید. چندی پیش گوگل از یک دستیار یا بهتر است بگوییم ربات هوشمند رونمایی کرد. ما در این محتوا قصد داریم به طور کامل این ربات را برای شما بررسی کنیم.

ادیت توییت در توییتر به زودی فعال می‌شود!

ادیت توییت در توییتر آپشنی است که همیشه کابران توییتر به دنبال آن بوده‌اند. ویرایش توییت در توییتر تا به این لحظه برای هیچ یک از کاربران امکان‌پذیر نبوده است؛ اما به تازگی این شرکت اعلام کرده که این گزینه را برای برخی از کاربران فعال خواهد کرد. جزئیات مربوط به این خبر را می‌توانید در این پست مطالعه فرمایید. 

محتوای تولید شده توسط کاربر

محتوای تولید شده توسط کاربر یا محتوا ugc به محتوایی گفته می‌شود که در بخش نظرات یا فروم‌های یک وبسایت توسط کاربران ایجاد می‌شود. مدیران سایت و کارشناسان سئو برای منتشر کردن این نوع از محتوا، به استراتژی‌ها و راهکارهای خاصی نیاز دارند که در این مقاله ما 6 استراتژی کاربردی برای انتشار محتوا ugc را مطرح کرده‌ایم که با استفاده از آنها می‌توانید نتایج بسیار خوبی را دریافت کنید.  

نگهداری ریدایرکت 301

ریدایرکت 301 بهترین روش برای ریدایرکت یک دامنه به دامنه دیگر است. شما با استفاده از این روش می‌توانید صفحات سایت خود را به دامنه جدیدی که ایجاد کرده‌اید، منتقل کنید؛ اما زمانی که این کار را انجام می‌دهید، بایستی حداقل یک سال، ریدایرکت‌ها را حفظ نمایید. توضیحات بیشتر و نکات لازم در این باره را از زبان جان مولر در این مقاله مطالعه کنید.

عدم نمایش سایت در گوگل

عدم نمایش سایت در گوگل به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است و شما با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارید، می‌توانید یکی از این روش‌ها را انتخاب کنید. جان مولر در جلسه پرسش و پاسخ در مورد روش های جلوگیری از ایندکس شدن سایت توسط گوگل صحبت می کند. در این مقاله می توانید از مطالب ذکر شده توسط جان مولر در ارتباط با روش های جلوگیری از ایندکس شدن سایت، مطلع شوید.

ریچ اسنیپت و عدم تأثیر بازنشر دیدگاه در آن

ریچ اسنیپت و بی اثر بودن بازنشر نظرات در آن موضوعی است که به تازگی در بین متخصصین سئو و دیجیتال‌مارکترها مطرح شده است. طبق آخرین اظهارات آقای جان مولر، گوگل ریچ اسنیپت‌های نظرات بازنشر شده را، حتی در صورتی که در قالب ساختارهای صحیح اسکیما پیاده‌سازی شوند، در نتایج SERP نمایش نخواهد داد اما در حال حاضر استفاده از نظرات بازنشر شده، موجب جریمه سایت نخواهد شد.

تاثیر بولد کردن متن در سئو

بولد کردن متن، گوگل را برای درک بهتر موضوع محتوای وبسایت شما راهنمایی می‌کند. درک بهتر محتوای سایت توسط موتورهای جستجو به رنکینگ و جایگاه بهتر در گوگل منتهی می‌شود و این درست چیزی است که کارشناسان سئو و مدیران سایت به دنبال آن هستند. تاثیر بولد کردن متن در سئو را از زبان جان مولر و تفاوت تگ b و تگ strong را از زبان مت کاتس، در این پست، مطالعه کنید.

آینده سئو طبق پیش بینی گوگل

آینده سئو طبق پیش بینی گوگل دارای تغییراتی خواهد بود. آیتم‌هایی مانند محتوا، تگ متا، جاوااسکریپت، url، html، structured data و جستجوی صوتی از مهم‌ترین فاکتورهای سئو در حال حاضر هستند. در آینده هر یک از این آیتم‌ها دچار تغییراتی خواهند شد و ما در این پست نظر کارشناسان رده اول گوگل را مانند جان مولر، مارتین اسپلیت و گری ایلیاس، در مورد آینده شغلی سئو برای شما گردآوری کرده‌ایم.

آپدیت فاکتور های شناسایی اسپم گوگل

اسپم گوگل یعنی چه و چه زمانی یک سایت اسپم شناخته می‌شود؟ آپدیت گوگل هرساله دفعات بسیار زیادی اتفاق می‌افتد و هر بار گوگل آن را برای هدفی خاص انجام می‌دهد. اسپم شدن یک سایت در گوگل، نتایج بسیار بدی را به دنبال دارد. اگر سایت شما هم اخیرا دچار افت رتبه شده است، علت آن می‌تواند اسپم شناخته شدن سایت باشد. برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد می‌شود که این خبر را مطالعه کنید.