ضروری

بازاریابی ویدئویی در سال 2018

100ها نکته آموزشی رایگان در اینستاگرام نیوسئو

بازاریابی ویدئویی قدرتمند ترین ابزار بازاریابی اینترنتی در عصر کنونی می باشد. شرکت سازنده فیلم های تبلیغاتی، Wyzowl، نتایج چهارمین تحقیق خود را در خصوص آینده ویدئو مارکتینگ ارائه داده است. 

بر اساس نتایج موجود در این تحقیق، سال 2018، سالی پر رونق برای بازاریابان و صاحبان کسب و کار خواهد بود. در این تحقیق 570 نفر شرکت کرده اند که آمار موجود در آن، منطبق با پاسخ این شرکت کنندگان می باشد. شرکت کنندگان در این تحقیق، شامل فعالان حرفه ای در حوزه بازرایابی و مصرف کنندگان آنلاین بوده اند.

اهمیت بازاریابی ویدئویی در سال 2018

بر اساس پیش بینی های انجام شده در این تحقیق، وضعیت ویدیو مارکتینگ در سال 2018 به صورت ذیل خواهد بود:

  1. استفاده از ویدیو مارکتینگ رو به گسترش خواهد بود

– 81 درصد از کسب و کارها، از ویدئو مارکتینگ، به عنوان یکی از ابزارهای بازاریابی اینترنتی استفاده خواهند کرد، که این مقدار نسبت به آمار سال 2017، 12 درصد رشد داشته است.

– 99 درصد از افرادی که در سال 2017، از فیلم های تبلیغاتی در کسب و کارشان استفاده کرده اند، در نظر سنجی اعلام کرده اند که در سال 2018 نیز از این فیلم ها، استفاده خواهند کرد.

– 65 درصد از افرادی که در حال حاضر از مزایای ویدئو مارکتینگ استفاده نمی کنند، گفته اند که در سال 2018، از آن استفاده خواهند کرد.

  1. کاربران، فیلم های تبلیغاتی بسیاری را تماشا خواهند کرد

کاربران در آینده، فیلم های تبلیغاتی را در حین کار و همین طور به صورت آنلاین در شبکه های اجتماعی، تماشا خواهند کرد. از شرکت کنندگان در این تحقیق سوال شد که در سال 2017، چه میزان محتوا ویدیویی در یک روز تماشا کرده اند؟ بر اساس پاسخ‌ ها، آن ها به طور میانگین، یک ساعت و نیم در روز، فیلم های تبلیغاتی تماشا کرده اند. هم چنین، 15 درصد از شرکت‌ کنندگان اعلام کردند که در حال حاضر، به طور روزانه، بیش از سه ساعت، به تماشای فیلم های تبلیغاتی می پردازند.

  1. بازاریابان، از فیلم های تبلیغاتی برای بازاریابی استفاده خواهند کرد

– 97 درصد از بازاریابان گفته اند که فیلم های تبلیغاتی به فهم بیشتر مشتری جهت خرید محصولات، کمک بسیار زیادی کرده اند.

– 76 در صد از بازاریابان گفته اند که این فیلم ها، فروش آن ها را افزایش داده است.

– 47 درصد از بازاریابان گفته اند که فیلم های تبلیغاتی باعث شده است تا مشتری از سوالات بیشتر در خصوص محصول، پرهیز کند.

– 76 درصد از بازاریابان گفته اند که میزان بازدید از وب سایت افزایش یافته است.

– 80 درصد از بازاریابان گفته اند که فیلم های تبلیغاتی باعث شده است تا جست و جو کاربران در وب سایت آن ها، بیشتر شود.

– 95 درصد از مخاطبان، جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات، فیلم های تبلیغاتی را تماشا کرده اند.

– 81 درصد از کاربران وب سایت، با دیدن فیلم های تبلیغاتی، ترغیب به خرید محصولات شده اند.

– 69 درصد از کاربران وب سایت، با دیدن فیلم های تبلیغاتی، ترغیب به خرید نرم افزار و سخت افزارهای مختلف شده اند.

– 85 درصد از شرکت کنندگان در تحقیق انجام شده، گفته اند که خواهان تماشای فیلم های بیشتر از محصولات مختلف هستند.

  1. مصرف کنندگان، فیلم های تبلیغاتی بسیاری را تماشا خواهند کرد

ممکن است کمی عجیب باشد، اما مصرف کنندگان، در سال 2018، بزرگترین طرفداران فیلم های تبلیغاتی خواهند بود. پیش بینی شده است که در سال 2018، مصرف کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات، به تماشای فیلم های تبلیغاتی خواهند پرداخت.

  1. فیلم های تبلیغاتی، در حجم بالا، در شبکه های اجتماعی منتشر می شوند

در تحقیقات انجام شده، نتیجه به دست آمده به این صورت بوده است که اگر یک ویدئو تبلیغاتی برای مشتریان خاص خود تولید کنید، 83 درصد از آن ها، فیلم را در شبکه های اجتماعی با دوستان و آشنایان خود، به اشتراک خواهند گذاشت.

  1. ویدئو مارکتینگ، با شبکه اجتماعی Linkedin، به رونق فراوانی خواهد رسید

از تمامی شرکت کنندگان در این تحقیق، سوال شد که کدامیک از شبکه های اجتماعی، سهم بیشتری در رونق ویدیو مارکتینگ خواهند داشت. بر اساس آمار به دست آمده، اغلب آن ها بر این باور بودند که به علت عضو بودن افراد حرفه ای در کسب و کارهای مختلف در شبکه اجتماعی Linkedin، این شبکه نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی مانند Facebook و YouTube نقش بیشتری در عرصه بازاریابی ویدئویی ایفا خواهد کرد.

38 درصد از بازاریابان، فیلم های تبلیغاتی خود را در لینکدین منتشر می کنند و سه چهارم آن ها گفته اند که این روش، روشی موفق خواهد بود. هم چنین 55 درصد از آن ها، به ادامه و همین طور شروع تولید فیلم های تبلیغاتی در این شبکه اجتماعی، رای داده اند.

با وجود اینکه شبکه اجتماعی Snapchat، به عنوان شبکه ای سرشناس و مشهور در فضای مجازی شناخته شده است، اما نتایج موجود در تحقیق شرکت Wyzowl آماری متفاوت را نشان می دهد. 11 درصد از شرکت کنندگان گفته اند که از Snapchat برای منتشر کردن فیلم های تبلیغاتی استفاده کرده اند و 27 درصد از آن ها گزارش داده اند، که این شبکه، به اندازه کافی در زمینه بازاریابی ویدئویی، موثر عمل نکرده است. همچنین، پیش بینی شده است که استفاده از این شبکه اجتماعی تا 12 ماه آینده، با کاهش رو به رو شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود