ضروری

راهکارهای موفقیت در کسب و کار اینترنتی

ایمیل مارکتینگ,بازگشت سرمایه کسب و کار اینترنتی,تبدیل بازدیدکننده به خریدار حتما در کانال تلگرام نیوسئو عضو شوید (در کانال محتوایی هست که در سایت نیست!)
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 11 امتیاز : 4.5]

دوستان عزیزم، هنگامی که کسب و کاری را شروع می کنید بسیاری از مشکلات را در ابتدا به راحتی می توانید با ساده ترین معیارها حل کنید.البته معیارها، پتانسیل دادن هزاران بینش جدید در جهت موفقیت یا شکست شما را دارا هستند، در صورتیکه بدانید کدام را دنبال کنید تا از شکست در امان باشید.

اما کم کم عدم انتخاب صحیح راهکاری مناسب در کسب و کار اینترنتی می تواند چنان شما را از پای درآورد که هرگز حتی به آن فکر هم نمی کردید …

این موضوع دلیل لیست کردن 10 مورد مهمی است که در ادامه به آن پرداخته ام و هر صاحب کسب و کار تازه کاری بایستی آنها را در نظر داشته باشد :

 1. ترافیک وب: چه نوع و از کجا می آید؟

ترافیک وب بخشی مهم است که شامل اصلی ترین معیارهایی است که در ادامه لیست شده است؛ و آن را تبدیل به یکی از مهمترین مبناهایی میکند که تازه کاران بایستی بررسی کنند. در واقع، افزایش ترافیک وب به منزله افزایش فروش و درآمد است که شما را به هدفتان در کسب و کار می رساند.

اما قبل از اینکه بتوانید به پیشرفتی عالی و قابل قبول در ترافیک منتهی به سایتتان برسید، بایستی درک کنید کدام اهداف مورد توجه و کدامیک کم اهمیت است و در نتیجه قادر خواهید بود با کمترین هزینه و انرژی به بهترین دستاورد ممکن برسید.

جنبه های مهم بسیاری از ترافیک وب، در ادامه مورد بررسی قرار گرفته است اما در حال حاضر فقط به این فکر کنید که: چه مقدار از ترافیک شما پولی است و بازگشت سرمایه آن به چه صورت است؟ چه مقدار از ترافیک ذاتی است و برآمده از محتوای خودتان است؟ چه میزان از ترافیک از رسانه های اجتماعی و بازخورد آن (کامنت و اشتراک گذاری) بدست آمده است؟ چه مقدار از ترافیک مستقیما از ایمیل بدست آمده است؟

دوستان همیشگی امیر قمصری خواهشا مطالبی که در ادامه می آید را بخوبی بخوانید و با دقت تحلیل نمایید (اگر می خواستید آماری از سایت خود جهت تحلیل به دست آورید، گوگل آنالیز ابزار مناسبی است)

 1. رنکینگ کلمات کلیدی

انتخاب کلمات کلیدی مناسب یکی از سریعترین و با ارزشترین راههای دستیابی به رنک بالاتر در کسب و کار اینترنتی و درواقع در گوگل و دیگر موتورهای جستجو است. بنابراین کلماتی بیابید که کاملا با محتوای شما مرتبط هستند.

یک راه خوب برای فهمیدن اینکه محتوای شما چقدر موثر هستند، مانیتورینگ میزان تاثیرگذاری مثبت کلمات کلیدی تان است. اینکار را با آنالیزگر گوگل می توانید انجام بدهید یا طراحی یک سیستم جستجو اختصاصی که بتواند به شما بگوید محتوای شما به کلمات کلیدی جستجو شده چه پاسخی میدهند.

درواقع اگر بخواهم ساده تر بگویم، باید پس از استفاده از عبارات کلیدی انتخاب شده در سایتتان، نتایج تاثیر آن ها بر افزایش ورودی گوگل را از هر طریقی که می توانید بررسی کنید.

 1. میزان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بسیار مفید، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.

لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :

خیالتون راحت ! از ایمیل شما به صورت محرمانه نگهداری میشه و فقط مقالات برتر نیوسئو براتون ایمیل میشه.
7 نظر در مورد مقاله “ راهکارهای موفقیت در کسب و کار اینترنتی ” ثبت شده است
 1. ﻓﺮﻭﺷﮕﺎﻩ اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ

  افزایش ترافیک وب ﺑﺮاﻱ ﻓﺮﻭﺷﮕﺎﻫﻬﺎﻱ ﺁﻧﻼﻳﻦ ﻣﺴﺘﻘﻴﻤﺎ ﺑﺎﻋﺚ ﺭﺷﺪ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﻣﻴﺸﻪ . اﺯ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺧﻮﺑﺘﻮﻥ ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ. ﺳﺮﻓﺮاﺯ ﺑﺎﺷﻴﺪ


 2. ﺷﻜﻴﺒﺎ

  ﺑﺎ ﺳﻼﻡ
  ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﻗﺒﻞ ﻳﻚ ﺳﺎﻳﺖ ﻓﺮﻭﺷﮕﺎﻩ اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ ﻛﺎﻻﻱ ﺗﺯﻳﻴﻨﻲ و ﺩﻛﻮﺭﻱ ﺭاﻩ اﻧﺪاﺯﻱ ﻛﺮﺩﻡ ﻛﻪ ﺑﺎ ﻣﺸﻜﻼﺗﻲ ﻛﻪ ﺗﻮ اﻳﻦ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﻣﻂﺮﺡ ﻛﺮﺩﻳﺪ ﻣﻮاﺟﻪ ﺷﺪﻡ. ﻧﻜﺎﺕ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻛﺎﺭﺑﺮﺩﻱ و ﻣﻔﻴﺪﻱ ﻣﻂﺮﺡ ﻛﺮﺩﻳﺪ ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ “بازگشت بازدیدکنندگان” ﻛﻪ ﻣﻦ اﻃﻼﻋﻲ ﻧﺪاﺷﺘﻢ.
  ﺳﭙﺎﺳﮕﺰاﺭﻡ


 3. ﺣﺎﻣﺪ ﺯاﺭﻉ

  ﻣﻂﺎﻟﻌﻪ اﻳﻦ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺭﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺗﻮﺻﻴﻪ ﻣﻴﻜﻨﻢ
  ﺑﺳﻴﺎﺭ ﻋﺎﻟﻲ
  ﻣﺘﺸﻜﺮﻡ


 4. فرشاد

  سلام با ی نت سرعت بالا بنظرتون چجوری میشه کسب درامد داشت ؟؟؟؟؟؟


  • امیر قمصری

   درود. راه های بسیار زیادی برای کسب در آمد از طریق اینترنت هست که به زودی در سایت نیوسئو از بسیاری از آن ها اطلاعاتی قرار خواهیم داد


 5. حامد

  سلام استاد قمصری
  شغل من بازاریابی و تبلیغاته که بیشتر به صورت تلفنی و حضوری کار می کنم
  دو تا سوال از شما داشتم که ممنونم میشم راهنماییم کنید

  آیا برای بازاریابی اینترنتی باید حتما سایت داشته باشم ؟
  اگه من بخوام سایت بزنم برای تبلیغات کار خودم حتما باید طراحی سایت بلد باشم ؟ چقدر طول میکشه یاد بگیرم ؟


  • امیر قمصری

   درود بر شما
   بله
   خیر. برون سپاری کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *