آموزش ساخت ویدئو آموزشی

استراتژی بازاریابی ویدئویی,بازاریابی ویدئویی,ساخت ویدئو آموزشی حتما در کانال تلگرام نیوسئو عضو شوید (در کانال محتوایی هست که در سایت نیست!)
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 7 امتیاز : 4.1]

همانطور که در جریان هستید چند روز قبل پستی منتشر کردم با عنوان آموزش ساخت ویدئو تبلیغاتی و این بار به آموزش ساخت ویدئو آموزشی می پردازیم. ویدئو های آموزشی یکی از بهترین روش ها برای نشان دادن تخصص شما هستند. کمپین های بازاریابی ویدئویی عموما برای هدف فروش به کار نمی روند، اما به راحتی و با ظرافت خاصی حس ارزشمند بودن به مخاطب می دهند و  دانش و آگاهی او را  بهبود می بخشند. بنابراین می توان موفق ترین استراتژی بازاریابی ویدئویی را ساخت ویدئو آموزشی دانست. کمپین ویدئوی آموزشی یک راه کلیدی برای جلب توجه مخاطب نسبت به مهارت ها و تخصص، افزایش اعتبار و نمایش قدرت شما است. به همین دلیل است که شرکت های بزرگ وقدرتمند، استفاده از این کمپین های آموزشی برای بهبود وضعیت کسب وکار خود را فراموش نمی کنند.

اما راه اندازی یک کمپین موفق ویدئوی آموزشی نیازمند رعایت شرایطی در ساخت ویدئو های آموزشی است. زمانی که شما یک سری ویدیوی آموزشی تهیه می کنید، باید مطمئن شوید که هر ویدئو نکته یا راهنمایی موردنظرتان را به صورت شفاف برای مخاطب بیان می کند. در واقع باید اطمینان حاصل کنید که ویدئوی آموزشی به صورت مستقیم، به نکته و یا مفهومی که مدنظر مخاطب است و به دنبال آن می گردد اشاره می کند. مانند اثبات یک موضوع، پاسخ گویی به سوالی خاص (یا در برخی از مواقع قسمتی از یک سوال) با حفظ تمرکز ویدئو بر روی آن برای ایجاد حس رضایتمندی در مخاطب.

تمامی موارد بالا با استفاده از یک محتوای سازماندهی شده و شفاف در دسترس است.

توجه داشته باشید که زمانی شما اقدام به ایجاد یک ویدئوی آموزشی می کنید، آن ویدئو برای تبلیغ در مورد شما نیست. این نوع از ویدئو ها برای نشان دادن شما به عنوان یک متخصص در موضوعی خاص است. واقعا چه تبلیغی از این بهتر؟! در حقیقت شما با استفاده از کمپین های ویدئوی آموزشی با کیفیت، کاری می کنید که مخاطب همیشه برای دیدن محتوای آموزشی شما علاقه مند باشد و لحظه شماری کند.

به همین دلیل این مقاله را به آموزش ساخت ویدئو آموزشی اختصاص می دهم :

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بسیار مفید، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.

لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :

خیالتون راحت ! از ایمیل شما به صورت محرمانه نگهداری میشه و فقط مقالات برتر نیوسئو براتون ایمیل میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *