ضروری

کاریابی در مشهد

نویسنده : امیر قمصری تاریخ : 1397-02-13
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 35 امتیاز : 3.7]

estekhdam-mashhad

با سلام و درود به شما دوستان عزیزم

چند ماه پیش با توجه به امکاناتی که در اختیار داشتیم و شرایط کنونی کشور به لحاظ کمبود کار تصمیم به راه اندازی یک کانال در تلگرام جهت کاریابی در مشهد و ارائه اطلاعات مربوط به استخدامی های مشهد کردیم و در واقع رابطی بین متخصصین و شاغلین مشهدی شدیم.

مهمترین هدف این طرح برقراری ارتباط سریع میان شاغلین و متخصصین واقعی و همچنین تشکیل تیم های کاری متفاوت با رویکردهای مختلف است.

در این گروه ایده ای جدید مطرح شده که به شدت هم مورد استقبال قرار گرفته است.هر کسی تخصص و نیاز خود را مطرح می کند و دیگران بر این اساس به آن ها پیغام داده یا تماس می گیرند و ارتباط کاری خوبی بین آن ها صورت می پذیرد.

در طی همین چند ماه ده ها نفر از طریق همین سامانه ساده و صمیمی به شکر خداوند بزرگ کار پیدا کرده اند و چندین پروژه بزرگ هم به صورت تیمی در حال اجراست …

به زودی منتظر خبرهای بسیار خوب دیگری در همین زمینه باشید …

عضویت در سوپرگروه استخدامی مشهد

پیشنهاد می شود قبل از عضویت در گروه ها قوانین گروه را مطالعه نمایید:
_______________
دوستان عزیزم این گروه با هدف افزایش ارتباطات شغلی و تشکیل تیم هایی قدرتمند جهت انجام پروژه های بزرگ آینده راه اندازی شده است.
لطفا تمام دوستان متخصص و شاغل خود در هر زمینه ای را در این گروه دعوت نمایید
_______________
لطفا به دوستان متخصص و شاغل خود لینک عضویت در گروه را بدهید تا هم به افراد جویای کار و هم افراد جویای کارمند اطلاع رسانی شود.

گروه  : https://t.me/joinchat/Bo4-vTyel3CvBvOB3mgN_Q
⚡ امکان اد کردن دوستان در این گروه برای همه فعال است.
_______________
⚠ چند نکته جهت افزایش سطح کیفی گروه:
???? پیغام های چتی که به نتیجه رسیدند پس از مدتی از گروه حذف می شوند تا نظم گروه حفظ شود.
_______________
⚠ قوانین گروه:
– آگهی های هر فردی اعم از تبلیغات، درخواست کارمند یا کار و … هر 48 ساعت یک بار مجاز است.
– به جهت افزایش بازده گروه و جلوگیری از ایجاد حجم اضافی در گروه و از همه مهم تر افزایش بازدید تمام آگهی های گروه توسط اعضای محترم، قراردادن لینک یا آی دی گروه و کانال، عکس، فیلم، استیکر، گیف، پیام صوتی و هرگونه اسپم ممنوع می باشد. لطفا جهت قراردادن تصاویر نمونه کارهای خود آنها را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام قرار دهید و لینک صفحه شخصی خود را در متن آگهی قرار دهید.
* اگر هم آگهی شما به صورت تصویر است باید یک بار آن را به صورت متن درآورید و از آن پس همان متن را کپی نمایید.
– متن های چت خود را در صورت امکان به صورت شخصی (در پی وی) ارسال نمایید. اما اگر به هر دلیلی ممکن نبود بدانید که این متون پس از چند ساعت توسط مدیریت از گروه حذف می شود تا پیغام های غیر کارآمد در دید عموم نباشد.
– هر آگهی حداکثر 10 خط باشد (واقعا 10 خط هم زیاد است …). در غیر این صورت در اولین بازدید مدیران حذف خواهد شد.
– یوزر دوستانی که مزاحمت برای سایر اعضا ایجاد می کنند بدون تذکر قبلی و فقط با بررسی مدارک موجود از گروه حذف خواهد شد.
– به جهت حفظ کیفیت گروه ها و گردآوری جامعه آماری بالا، فقط در دو گروه مجاز به ارسال آگهی می باشید؛ دوستانی که این مورد را نقض نمایند حذف خواهند شد.
– هرگونه آگهی خرید، فروش، رهن و اجاره اعم از ملک، ساختمان، خودرو و … و معرفی محصول، مجاز نبوده و آگهی در اولین مشاهده توسط مدیران حذف خواهد شد.
– آگهی های مرتبط با نتورک و محصولات مرتبط ممنوع بوده و شخص از تمام گروه ها حذف می شود.
– مسئولیت ارسال آگهی های استخدامی و تبلیغاتی و هرگونه آگهی دیگری که در گروه ارسال می شود به عهده گروه متخصصین و شاغلین نبوده و باید خودتان از صحت آن مطلع شوید.
???? باور بفرمایید که تمام قوانین برای آرامش، افزایش بازدهی و بالاتر رفتن سطح کیفی گروه برای شما و سایر دوستانتان در این گروه است.

???? بنده شخصا فقط به هدف اصلی این گروه فکر می کنم. (اتصال آسان کارفرمایان به کارمندان و بهبود فرهنگ کار تیمی)

???????? دوستانی که قوانین گروه را رعایت نکنند پس از یک بار تذکر توسط مدیران، برخلاف میل باطنی ما از گروه حذف خواهند شد.
(مطمئن باشید به زودی اتفاقات بسیار خوبی برای خیلی ها در همین گروه ساده و صمیمی، خواهد افتاد)
???????? با هم تا اوج فاصله ای نداریم … .