عنوان مقالات سایت

کاریابی در مشهد

estekhdam-mashhad

با سلام و درود به شما دوستان مشهدی عزیزم

در گروه کاریابی و تبلیغات مشاغل مشهد ایده ای جدید مطرح شده که به شدت هم مورد استقبال قرار گرفته است. هر کسی تخصص و نیاز خود را مطرح می کند و دیگران بر این اساس به آن ها پیغام داده یا تماس می گیرند و ارتباط کاری خوبی بین آن ها صورت می پذیرد.

در طی همین چند ماه ده ها نفر از طریق همین سامانه ساده و صمیمی به شکر خداوند بزرگ کار پیدا کرده اند و چندین پروژه بزرگ هم به صورت تیمی در حال اجراست …

عضویت در سوپرگروه استخدامی مشهد

نام قبلی این گروه، گروه تلگرام متخصصین و شاغلین مشهد بوده است.

توجه داشته باشید که این گروه کاریابی تلگرامی است.

کاریابی مشهد در این گروه بسیار ساده است و شما می توانید به راحتی با توضیح در مورد تخصص خود از بین هزاران شرکت، مدیران زیادی را با توانایی ها خودتان آشنا کنید.

پیشنهاد می شود قبل از عضویت در گروه ها قوانین گروه کاریابی مشهد را مطالعه نمایید:
_______________

⭕️ برخی از قوانین اصلی ارسال آگهی در گروه تلگرام مشاغل مشهد:

1. آگهی های دارای هرگونه اسپم، حذف می شوند.

2. فاصله ارسال آگهی با مضمون تکراری هر ۱۲ ساعت یک بار است.

3. ایجاد مزاحمت برای اعضای گروه برابر است با حذف شخص بدون تذکر.

4. مسئولیت هیچکدام از آگهی ها، به عهده گروه مشاغل مشهد نبوده و باید خودتان از صحت آنها مطلع شوید.❗️

_______________

لطفا به دوستان متخصص و شاغل خود لینک عضویت در گروه تبلیغات مشهد را بدهید تا هم به افراد جویای کار و هم افراد جویای کارمند اطلاع رسانی شود.

لینک عضویت :

 https://t.me/joinchat/Bo4-vTyel3Do8JiBo8tl2A

⚡ امکان اد کردن دوستان در این گروه برای همه فعال است.
_______________

گروه کاریابی مشاغل مشهد بزرگترین گروه کاریابی مشهد و جزو برترین گروه های تبلیغاتی و کاریابی ایران است.

اگر شما هم در گوگل جستجو کرده اید: جویای کار در مشهد هستم ، دقیقا به صفحه درستی راهنمایی شده اید و باید در گروه کاریابی مشهد سریعا اقدام به عضویت نمایید.

گروه کاریابی مشهد؛ یک بستر ساده و فوق العاده برای شما

گروه متخصصین و شاغلین مشهد یکی از بهترین بسترهای آنلاین است که با عضویت در آن می توانید به سودهای زیادی برسید. در ادامه این مطلب، قصد داریم تا مزایایی که چنین بستری برای شما فراهم می کند را بیان کنیم تا افرادی که با سازوکار این گروه کاریابی در مشهد آشنایی ندارند نیز بتوانند به آنچه می خواهند برسند.

سهولت ارتباط با کارفرما

بدون شک یکی از بهترین مزیت هایی که با عضویت در این گروه برای شما به وجود می آید، این است که به راحتی می توانید با کارفرماهای متعدد ارتباط بگیرید و در مورد کسب و کار آن ها اطلاعات به دست آورید. فرض کنید که شما با روش های سنتی بخواهید به دنبال کار بگردید؛ بدون تعارف چقدر باید سختی می کشیدید تا کارفرمای مدنظر خود را حضوری ملاقات کنید؟ اما در گروه مشاغل مشهد اینطور نیست و شما می توانید به سادگی و با بررسی آگهی های متعدد، پروفایل کارفرماهای مختلف را بررسی کنید و به هرکدام که تمایل همکاری به او را داشتید، پیام داده و شروع به مذاکره کنید. به همین راحتی.

پیدا کردن دوره های آموزش متعدد

یکی از ویژگی های خاصی که در گروه متخصصین و شاغلین مشهد وجود دارد، این است که ماهانه، کاربران این گروه، دوره های آموزشی خود را تبلیغ می کنند. این دوره ها هم ارزان تر از دوره های دیگر هستند و در عین حال، از کیفیت بالایی هم از نظر نوع آموزش برخوردار می باشند؛ اعم از آموزش طراحی سایت، آموزش برنامه نویسی، آموزش نقاشی، آموزش فتوشاپ آموزش سئو و بسیاری از موارد دیگر. شما می توانید با عضویت در این گروه، موقعیت های آموزشی متعددی را با کم ترین هزینه ها، امتحان کنید.