عنوان مقالات سایت

دوره آموزش تولید محتوا

در سال 2020 محتوا در جایگاه اول شغل های پردرآمد دیجیتال مارکتینگ قرار گرفت

حرفه تولید محتوا حتی از سئو سایت نیز پردرآمدتر است!!!

با یادگیری اصول تولید محتوا بدون شک می توانید به درآمد بسیار بالایی برسید

اگر به صورت تصادفی وارد این صفحه شدید و دقیقا نمی دانید که موضوع از چه قرار است، باید بگوییم که ما در این صفحه یکی از بهترین پیشنهادهایی را ارائه کرده ایم که شما از طریق آن می توانید به پروسه کسب درآمد خود را به کلی تغییر دهید؛

خیلی از افراد از شغل های یکنواخت خود عملا به ستوه آمده اند و متاسفانه بیشتر این آدم ها، برای تغییر روند زندگی خود حتی حاضر نیستند کوچکترین اقدامی انجام دهند! اما همینکه شما وارد این صفحه از وب سایت نیوسئو شده اید، بدون شک قصد پیشرفت و بهبود کیفیت زندگی خود را دارید. همانطور که در بالا گفتیم، زندگی یکنواخت روزانه و شغل های کارمندی آفت جان افراد زیادی است؛ مطمئن باشید بیشتر افرادی که در این حوزه ها فعالیت دارند، در سنین میانسالی خود، دچار بحران های شدید روحی خواهند شد. اگر شما نیز جزو این افراد هستید، چرا همین الان اقدام به تغییر نمی کنید؟؟؟ اگر کمی حوصله کرده و در مطالعه ادامه این متن همراه نیوسئو باشید، شاید یکبار برای همیشه سبک زندگی شما به گونه ای تغییر کند که به هیچ عنوان یک زندگی روزمره و خسته کننده نداشته باشید.

حالا منظور از این محتوایی که تا این اندازه ارزش داشته و می تواند افراد را از زندگی یکنواختشان نجات دهد، چیست؟ در اینجا منظور ما محتوای دیجیتال است؛ هر داده و اطلاعاتی که شما به صورت متن، تصویر، ویدئو، پادکست و … در دنیای مجازی بارگذاری کنید، حکم یک محتوا را دارد. همه کسب و کارهای اینترنتی برای رشد، نیاز به محتواهای قوی و باکیفیت دارند؛ اگر شما بتوانید از یک آموزش تولید محتوا استفاده کنید، می توانید به درآمدهای بسیار بالا برسید.

اما چگونه؟؟؟

در این صفحه به طور کامل به شما بیان می کنیم که یک دوره آموزش تولید محتوا که توسط یک تیم قوی و یک استاد با تجربه برگزار شود، چطور می تواند از جنبه های متعدد به شما کمک کند تا به درآمدهای بسیار بالا برسید و یا اینکه اصلا برای خود یک شغل دست و پا کنید!!!

اگر چند دقیقه از وقت خودتان را بگذارید و این متن را مطالعه کنید، چگونگی تمام این مسائل را متوجه خواهید شد.

قبل از هرچیز، پیشنهاد می کنیم ویدئوی زیر که نظرات دو کارشناس دیجیتال مارکتینگ را نشان می دهد، ببینید

برای اولین بار در نیوسئو، ما تصمیم گرفته ایم تا دوره آموزش سئو خود را به چندین بخش تقسیم کنیم تا در هر کدام از آن ها بتوانیم، به صورت مجزا، مطالب و مفاهیم را به شما آموزش دهیم تا بازده عملکرد شما به بهترین شکل ممکن، بهبود پیدا کند.

یکی از بهترین مواردی که از دوره جامع جدا شده است، دوره آموزش تولید محتوا است.

خب، قبل از بیان هر نکته دیگری، بهتر است که توضیح دهیم تولید محتوا دقیقا به چه چیزی گفته می شود.

تولید محتوا چیست و چرا تا این اندازه اهمیت دارد؟

تولید محتوا در حقیقت مجموعه ای از برنامه ریزی، تحقیق، نوشتن و ویرایش متن هایی است که در دنیای وب وجود دارند یا برای اهداف دیجیتال مارکتینگ ایجاد شده اند.

نکته مهم؛ تولید محتوایی که ما در دوره آموزش تولید محتوا خود به شما ارائه می کنیم، محدود به دنیای وب نمی شود و شما می توانید از مطالب آن در هر قالبی که می خواهید استفاده کنید و تولید محتوا انجام دهید.

متاسفانه، شاهد این قضیه هستیم که وب سایت های آموزشی بسیار زیادی، تولید محتوا را فقط محدود به سایت و بلاگ ها می دانند؛ به زبان دیگر؛

دنیای وب بسیار گسترده است؛ هر کدام از این بخش های متعدد (فرضا شبکه اجتماعی اینستاگرام)، بدون تولید محتوا نمی توانند دوام بیاورند.

با همه این تفاسیر، در ادامه این مطلب، منظور ما از تولید محتوا در واقع همان تولید محتوای دیجیتال خواهد بود.

تا حالا شده از خود بپرسید که چرا تمامی وب سایت ها، حتی وب سایت های دانلود فیلم و آهنگ، در بیشتر صفحات خود، محتوا دارند؟؟؟

اصلا تا کنون برایتان سوال شده است که معیار اصلی گوگل برای رتبه بندی وب سایت های مختلف چیست؟؟؟

بگذارید توضیحات بیشتر در این زمینه را با جمله زیر شروع کنیم:

محتوا پادشاه است

یکی از مواردی که گوگل بر اساس آن ها تصمیم می گیرد که موضوع یک وب سایت در مورد چیست و یا اینکه صفحات آن وب سایت را باید چگونه رتبه بندی کند، عبارات کلیدی است.

عبارت های کلیدی به گوگل کمک می کنند تا بفهمد هدف شما از تولید یک صفحه در سایتتان چه چیزی بوده و همچنین اینکه می خواهید برای چه جستجویی رتبه بندی شود؛

خب، سؤال مهمی که در اینجا به وجود می آید این است:

این عبارت های کلیدی در کدام قسمت سایت باید قرار گرفته شوند تا گوگل برای آن ها اهمیت قائل شود؟!

پاسخ یک کلمه است: محتوا

اولا اینکه بدون محتوا، امکان ندارد که وب سایتی بتواند در نتایج جستجوی گوگل، اصلا رتبه بندی شود. محتوا که نباشد، شما چطور می توانید لینک ها و عبارت های کلیدی را در صفحات خود به کار ببرید؛

دوما؛ دقت داشته باشید که این ویژگی ها، همه از مزایایی هستند که دوره آموزش تولید محتوا می تواند برای سئو سایت شما به ارمغان بیاورد؛ تولید محتوا جدا از این حرفا، ابزاری است که شما با استفاده از آن می توانید با مخاطبین هدف خود ارتباط بگیرید؛ اطلاعات خود را در اختیار آن ها بگذارید و در نهایت از آن ها بخواهید از خدمات یا محصولات کسب و کارتان استفاده کنند.

سوما هم اینکه تجربه کاربری برای خزنده گوگل بسیاااار مهم است؛ به گونه ای که امروزه، آن دسته از وب سایت هایی که UX و UI ضعیفی دارند، به هیچ عنوان نمی توانند در رتبه های برتر جایگاهی داشته باشند.

بنابراین؛

چه صاحب یک وب سایت باشید یا وب سایتی راه اندازی نکرده باشید؛ یا حتی اینکه برای یک وب سایتی که مال شرکت شماست در حال فعالیت هستید تا بهینه اش کنید، به تولید محتوا نیاز مبرم خواهید داشت!!!

به زبان دیگر، سئو وب سایت یا SEO (بهینه سازی برای موتور جستجوگر)، همان تکنیک بازاریابی قدرتمندی است که می تواند کسب و کار اینترنتی شما را به درآمدهای بسیار بالا برساند؛ طبیعی است که سئو، به تنهایی شامل زیرشاخه های زیادی می شود؛

تولید محتوای سایت یکی از آن هاست

این محتوای تولید شده، اگر بر اساس اصولی خاص نشر داده شود، می تواند در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرد؛ حالا تنها مسئله ای که وجود دارد این است که این اصول و تکنیک ها را باید در مرکزی بیاموزید که اعتبار لازم را داشته باشد و بعدها به دلیل ارائه تکنیک های اشتباه به شما، موجب بروز مشکل در سایتتان نشود.

سئو به محتوا نیاز دارد و محتوا نیز به سئو؛ اگر از استراتژی های درست در ترکیب عملکرد این دو استفاده نشود، افزایش رتبه و تولید محتواهای بی نظیر، امکان پذیر نخواهد بود.

حال که متوجه شده ایم تولید محتوای دیجیتال تا این اندازه اهمیت دارد، باید چه کار کنیم؟

چگونه می توان بهترین دوره آموزش تولید محتوا را پیدا کرد؟

اصلا یک دوره تولید محتوا چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

جای هیچ نگرانی نیست؛ چراکه در ادامه این مطلب قرار است شما با یکی از بهترین پیشنهادهای عمر خود روبرو شوید.

برای اولین بار در تاریخ نیوسئو ما تصمیم داریم تا دوره جامع آموزش سئو خود را به چند مورد دیگر تقسیم کنیم؛ همانطور که تا الان متوجه این قضیه شده اید، یکی از مهم ترین و کاربردی ترین آن ها، دوره تولید محتوا می باشد.

ما در دوره تولید محتوای دیجیتال قصد داریم تا هرآنچه که شما لازم دارید بدانید تا با استفاده از آن ها یک محتوای بهینه شده در گوگل منتشر کنید را آموزش دهیم. تا الان حتما متوجه شده اید که برای تولید کردن محتوای سایت باید حتما از یک دوره استفاده کنید؛ اما چگونه باید این کار را انجام دهید؟؟؟؟ ما در این صفحه، کار شما را آسان کرده ایم و دوره ای را به معرفی حضورتان خواهیم رساند که بهتر از آن را پیدا نخواهید کرد؛

به نظر شما چه چیزی سبب شده است تا ما چنین ادعایی کنیم و دوره آموزش تولید محتوای خود را بهترین دوره موجود در این زمینه نامگذاری کنیم؟؟؟

این ادعا تنها به دلیل وجود 2 اسم در پشت این دوره برقرار شده است:

 • نیوسئو
 • امیر قمصری

فعلا کاری با افرادی که به تازگی با دنیای تولید محتوا آشنا شده اند نداریم؛ اما اگر شما مفهوم سئو و تولید محتوا را بدانید و کمی هم تحقیق در این حوزه کرده باشید، متوجه اهمیت نام هایی که بیان کرده ایم می شوید.

نیوسئو معتبرترین و برترین برندی است که تا کنون به صورت اختصاصی در زمینه سئو سایت فعالیت داشته است. همکاری تعداد بسیار زیادی از برندهای معتبر دیگر با نیوسئو، سبب شده است تا این مجموعه رزومه ای پربار برای ارائه داشته باشد.

امیر قمصری هم مدیر و مؤسس وب سایت نیوسئو است؛ با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه می شوید که تا کنون بهترین دوره های جامع آموزش سئو، توسط این شخص برگزار شده است که اکثر قریب به اتفاق دانشجویان او، در مدت زمان بسیار کمی از دوره ای که شرکت کرده بودند، به درآمدهای بسیار بالایی رسیدند.

با توجه به تجربه ای که در نیوسئو به دست آورده ایم، محتوا یکی از عوامل اصلی ای بود که به ما کمک کرد بتوانیم بهینه سازی وب سایتمان را به درجات عالی برسانیم. در واقع ما با استفاده از همین تولید محتوا، توانستیم صفحاتی را در سایتمان ایجاد کنیم که بیشتر هر چیز دیگری برای ما ورودی از گوگل گرفتند!!!

حال امیر قمصری و تیم نیوسئو تصمیم دارد تا تجربه خود را به اشتراک بگذارد؛ علت توجه ویژه تیم نیوسئو به مبحث آموزش این است که با گذشت زمان و تربیت شدن هزاران دانشجوی سئو در کشور، کیفیت فضای وب به بهترین حالت ممکن برسد؛ افزایش کیفیت دنیای وب، به صورت مجزا به ما کمک می کند تا نتایج بهتری از تلاش هایی که به عنوان مثال در زمینه آموزش تولید کردن محتوای سایت داشتیم، مشاهده کنیم.

↓معرفی دوره تولید محتوا به همراه جزئیات↓

بهتر است سریع تر به سراغ مطلب اصلی برویم و دوره به با جزئیات بیشتر به شما عزیزان معرفی کنیم؛ اولین ویژگی ای که این دوره دارد، غیر حضوری بودن آن در شرایط کنونی کشور است؛ بدون شک برگزاری یک دوره آموزشی از این روش، با چالش های زیادی روبروست که خوشبختانه ما در نیوسئو به بهترین شکل ممکن این قضیه را مدیریت کرده ایم و خواهیم کرد. کافی است چند فایل از ویدئوهای آموزشی وبینارهای قبلی را که در اپلیکیشن نیوسئو قرار داده ایم را مورد بررسی قرار بدهید. عملکرد بسیار قوی تیم پشتیبانی نیوسئو در این زمینه، مطمئنا سبب آسوده خاطری شما خواهد شد.

✔️ تعداد جلسات: 4

✔️ مدت زمان هر جلسه: 120 تا 150 دقیقه

✔️ ساعت برگزاری وبینار: 17 الی 19

✔️ استاد دوره: امیر قمصری

✔️ نحوه برگزاری: غیر حضوری

دقت داشته باشید که مدت زمان اصلی هر جلسه، 120 دقیقه است؛ اما امکان دارد به جهت بهبود وضعیت پرسش و پاسخ های شما عزیزان، 30 دقیقه به زمان هر جلسه افزوده شود.

درباره امیر قمصری

سرفصل های دوره تولید محتوا

 • مفاهیم و نکات ابتدایی (اما مهم!)
 • 3 مرحله اساسی برای بازاریابی محتوا
 • انواع محتوای دیجیتال
 • روش های تولید محتوای متنی
 • روش های یافتن منابع معتبر محتوا
 • نکات نگارش محتوا و فوت های محتواگری
 • داستان سرایی پدیده ای شگفت انگیز در محتوا
 • تمرین‌هایی برای نویسندگی و خلاقیت در محتوای متنی
 • معرفی کتاب های برتر حوزه تولید محتوا

تولید محتوا تصویری و صوتی

انواع محتوای تصویری (عکس)

5 منبع بی پایان برای تولیدکنندگان محتوا

انواع محتوای ویدیویی

تولید محتوا برای اینستاگرام

هدف اصلی تولید محتوا در اینستاگرام

چیدمان موضوعی و گرافیکی محتوا در اینستاگرام

انواع محتوا در اینستاگرام

ابزارهای تولید محتوا در اینستاگرام

ویدیوهای فروشنده در اینستاگرام

تمامی آموزش های وبینار استاد قمصری، به صورت ویدئوهای آماده در اپلیکیشن نیوسئو قرار داده می شود؛ این ویدئوها به صورت رایگان در اختیار دانشجویانی که در دوره شرکت کرده بودند، قرار می گیرد.

دوره تولید محتوا مخصوص چه افرادی است؟

 1. علاقه مندان به سئو
 2. مدیران کسب و کارهای اینترنتی
 3. مدیران کسب و کارهای سنتی که قصد تغییر روند فعالیت خود را دارند
 4. افرادی که قصد دارند از اینترنت به درآمد برسند
 5. افرادی که می خواهند یک کسب و کار اینترنتی برپا کنند
 6. آن دسته از افرادی که تولید محتوا انجام می داده اند؛ اما مسیر اشتباه را پیش رو گرفته بودند

برای شرکت در این دوره سئو مقدماتی چه پیش نیازهایی لازم است؟

 • علاقه به نویسندگی
 • دایره لغات تقریبا وسیع
 • درک کلی از مفهوم سئو محتوا

چرا باید به نیوسئو اعتماد کنید؟

این سوالی است که مطمئنا تا الان در ذهن همه شما شکل گرفته است؛ حتی اگر این سوال را بیان هم نکرده باشید، بدون شک در جایی از ذهن شما، این مسئله خودنمایی می کند:

خب، تا اینجای کار همه چیز قابل قبول است و من قبول دارم که می توانم با استفاده از آموزش تولید محتوای امیر قمصری، به زودی به جمع کارشناسان تولید محتوا بپیوندم؛ اما هنوز نمی دانم که می توانم به ادعاهای نیوسئو اعتماد کنم یا نه!

در پاسخ به این مسئله، دو نکته مهم وجود دارد که به تنهایی می تواند دلیل محکمی باشد که نیوسئو بهترین مرجع آموزش سئو در کشور است:

اول اینکه رزومه اصلی ما، در گوگل وجود دارد و شما با بررسی وب سایت ما می توانید به راحتی متوجه شوید که حداقل در چیزی که آن را آموزش می دهیم، موفق بوده ایم؛ در واقع ما یکی از وب سایت های برتر سئو در ایران هستیم که یکی از پایه های اصلی موفقیت ما، تولید محتوا بوده است (رزومه همکاری با برندهای معتبر به کنار!!!).

دومین مسئله اینکه بعد از 17 سال فعالیت در این زمینه دیجیتال مارکتینگ، مطمئن باشید که نیوسئو هیچ زمان ماهیت خود را با برگزاری یک دوره آموزشی ضعیف، از بین نمی برد؛ خلاصه بگوییم دوست عزیزم؛ یعنی ما برای حفظ آبروی خود هم که شده، بهترین دوره های آموزشی را ارائه خواهیم کرد!!!

علاوه بر این دو مورد، تضمین قاطعانه ای که نیوسئو به شما می دهد؛ خود دلیل محکمی بر اعتبار ماست؛ امیر قمصری و تیم نیوسئو تضمین می کنند که اگر شما از دوره استفاده کردید و به نتیجه مناسبی در روند بهینه سازی وب سایتتان نرسیدید، تمام مبلغ دوره به شما عودت داده می شود.

در انتها باید بگوییم که آینده کسب و کارهای اینترنتی، وابسته به سئو است؛ خوشبختانه این مطلبی است که اکثر بازاریابان اینترنتی هم با آن موافق هستند. در نتیجه، اگر الان شروع به یادگیری سئو سایت نکنید، مطمئنا در آینده ای نه چندان دور، مجددا به دنبال پیدا کردن دوره مناسبی برای آموزش سئو مقدماتی خواهید بود. پیشنهاد نیوسئو به شما این است که اگر می خواهید از رقبایتان عقب نیفتید، شرکت در این دوره ما را از دست ندهید.

🔴 مزیت های کوتاه و بلندمدت تبدیل شدن به کارشناس تولید محتوا

 1. افزایش تعامل

شاید یکی از بهترین مزیت هایی که تبدیل شدن به یک کارشناس تولید محتوا می تواند برای شما ایجاد کند، این باشد که میزان تعامل با کاربر به بالاترین حد خود برسد. بر اساس تجربه، این نکته را متوجه شدیم که برندهایی که متخصصین تولید محتوا برای آن ها پست منتشر می کنند، مخاطبینشان حدودا 6 برابر بیشتر از برندهای دیگر بود.

در دوره آموزش تولید محتوا شما می آموزید که چطور می شود محتواهای با کیفیتی تولید کرد که کاربران با مشاهده آن ها به صورت خودکار به برندتان همکاری و تعامل بیشتری داشته باشند.

 1. افزایش ترافیک سایت با تولید محتواهای تاثیرگذار

تولید محتواهایی که تاثیرگذار بوده و بتوانند بر روی احساسات مخاطبین تغییری ایجاد کنند، به طور غیرمستقیم سبب می شود تا بتوانید ورودی بیشتری از گوگل داشته باشید؛ البته این مسئله در بسترهای دیگر تولید محتوا مثل شبکه های اجتماعی نیز صدق می کند.

 سعی کنید ماهانه تعداد بیشتری محتوا نسبت به رقبایتان منتشر کنید و کیفیت و اثربخشی آن ها را با استفاده از اصولی که در وبینار آموزش تولید محتوا به شما آموزش می دهیم، به بیشترین حد خود برسانید.

 1. برندسازی بهتر با تولید محتواهایی که مطابق با اهداف شما هستند

بهتر است با خودتان روراست باشید؛ همیشه مشتریانی برای خرید محصولات و خدمات شما وجود دارند؛ دلیل اصلی که این افراد از شما خرید نمی کنند، این است که هیچ زمان نتوانستند با برند شما آشنا شوند.

با پیاده سازی نکات دوره آموزش تولید محتوا شما می توانید مطالبی نشر دهید که که به شدت به پروسه برندسازی شما کمک کنند.

 1. آموزش دادن به افراد با تولید محتواهای با کیفیت

اگر صاحب یک وب سایت هستید، حتما می دانید که مخاطبین هدف شما مشکلی دارند که تنها به دستان شما حل می شود. شما می توانید به آن ها آموزش بدهید که چطور می توانند مشکلاتشان را مرتفع کنند. یکی از بهترین راه های آموزش، محتواست. شما می توانید نکات آموزشی خود را در قالب محتواهای متعدد تولید و منتشر کنید.

تولید محتوای آموزشی اصول خاصی دارد که حتما باید قبل از پیاده سازی آن ها، آموزش های لازم را توسط افرادی متخصص فرا بگیرید.


❓ پاسخ کامل به سوالات متداول شما عزیزان


آیا این دوره پیش نیاز دارد؟

با توجه به تجربه برگزاری صدها کلاس حضوری و غیرحضوری و نظرسنجی از دانشجویانی با شرایط مختلف، تصمیم گرفتیم تا 0 تا 100 هر موضوع را در همان دوره آموزش دهیم.

پس نگران نباشید. نیوسئو هر چیزی که شما نیاز داشته باشید را در اختیارتان قرار می دهد و به جز علاقه به درآمد اینترنتی که با شماست، سایر موارد را به نیوسئو بسپارید.

فیلم دوره به شرکت کنندگان داده میشود؟

قطعا بلـــــه. حداکثر ظرف مدت زمان 24 ساعت پس از دوره، فیلم های دوره با بالاترین کیفیت ممکن تحویل شما دوستان عزیز خواهد شد.

پس از برگزاری وبینار، دوره در دسترس خواهد بود؟

قطعا بلــــــه! مگر می شود در دسترس نباشد؟! نیوسئو فیلم های دوره را به شما تحویل می دهد و شما تا ابد به آنها دسترسی دارید.

عملی هم کار میشود یا تمام آموزش تئوری است؟!

بله. قطعا آموزش عملی تاثیر بسیار بیشتری نسبت به آموزش تمام تئوری دارد. نیوسئو هم در بسیاری از قسمت ها هم آموزش عملی برای شما آماده کرده است و هم نمونه انجام شده تا به صورت کامل مفاهیم آموزشی را درک کنید.

دوره ها پشتیبانی دارند؟

معلـــــومه که دارند! مگر دوره بدون پشتیبانی میشه؟!! پشتیبانی دارند اون هم تا ابد. نه برای یک ماه و یک سال و … . برای همیشه درکنار شما خواهیم بود.

تمرین و نمونه هم داده میشود؟

بله. برای درک بهتر مفاهیم آموزشی تمارینی هم به شما شرکت کنندگان عزیز تقدیم می شود.

در وبینارها پرسش و پاسخ هم داریم؟

بله دوست عزیزم. در هر جلسه زمانی برای پاسخ به سوالات شما در نظر گرفته می شود.

مدرک هم داده میشود؟

بله. گواهی شرکت در دوره های آموزشی نیوسئو برای هر شرکت کننده ای که درخواست بده، صادر و تحویل میشه. این گواهی برای بسیاری از شرکت ها و برندهای برتر ایران معتبر است.

امکان ثبت نام در چند دوره به صورت همزمان وجود دارد؟

بله. شما می تونید بر اساس نیازی که در زمینه بهینه سازی سایتتون دارید با راهنمایی همکاران ما در نیوسئو، دوره هایی که واقعا به آن ها نیاز دارید را انتخاب کرده و در آن ها شرکت کنید؛ هیچ تداخلی در زمان برگزاری وبینارها وجود ندارد.