آشنایی با راههای افزایش ارتباطات اجتماعی

ways-to-increase-communication-social


دوستان عزیزم لطفا در هر شرایطی که هستید، ارتباطات خود را افزایش دهید.
خود را موظف کنید هرماه دست کم با دو فرد جدید ملاقات و درباره همکاری با یکدیگر صحبت کنید. اگر بتوانید به اندازه کافی با دیگران ارتباط برقرار کنید، بخشی از موفقیت خود را تضمین کرده اید. به این فکر کنید ارتباط با چه کسانی می تواند به پیشرفت شغلی تان کمک کند، سپس یا یک برنامه ریزی درست با تک تک آن ها ارتباط برقرار کنید.
در طی سالهای گذشته زیاد شنیده ایم که قرن حاظر، قرن ارتباطات است و خیلی ها تصور می کنند ارتباطات یعنی فیسبوک، اینستاگرام، گوگل پلاس و … در حالیکه این کوته بینانه ترین حالت ممکن است چه بسا بهترین نوع ارتباطات، کلامی و دهان به دهان است. موارد مذکور تنها ابزاری برای ایجاد رابطه هستند وگرنه هرگززززززز هیچ نوع ایجاد رابطه ای تأثیر رابطه کلامی را نداشته و نه خواهد داشت.

ways-to-increase-communication-social1
اما بیشک در این عصر بهترین وسیله برای ایجاد ارتباط جدید شبکه گسترده اینترنت است که به صورت قابل ملاحظه ای تمام جهان را تحت تأثیر خود قرارداده و البته بسیاری از ثروتمندان کنونی دنیا از همین طریق پولدار شده اند.در ایران هم خیلی به موقع سایتهایی مثل دیجی کالا، دیوار، میهن مارکت، دانلودها، نیوسئو، نت برگ و … از این بازار بسیار قدرتمند سهم خویش را استخراج کرده و حالا حرفهای زیادی برای گفتن دارند.
به قطع بدانید بسیاری از برندهای معروف همین الان هم باهم ارتباطات زیادی دارند. ارتباطاتی که اصلاً بعید نیست از دوستی ها و جلسات کوچکی آغاز شده و حالا به بیزینس های بزرگی تبدیل شده است.
لطفا همین الان کاغذی بردارید و لیست افرادی که برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی شما، ارتباط با آن ها واجب است را لیست کنید و …

#رازهای تحول در کسب و کار ? :

 @NEWSEO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود