استخدام افراد مردم دار

استخدام افراد سابقه دار,استخدام نیروی انسانی,پستهای مدیریتی

استخدام افراد مردم دار چاقوی دو لبه

فرد مردم دار یا فردی که تلاش میکند مبادی آداب باشد، از دیدگاه بسیاری از کسانی که به دنبال استخدام نیروی انسانی هستند، می تواند فرد مناسبی باشد. این فرد در همان برخورد اول براحتی می تواند مصاحبه گر را مجاب نماید تا او را انتخاب کند. این افراد به اندازه کافی مهارت ارتباطی دارند و بخوبی نیز می توانند از این مهارت استفاده کنند.

در سوابق گذشته این افراد بارها تجربه هایی از مردم داری دیده میشود و براحتی می توانند شواهد بسیاری را در خصوص تلاششان برای حفظ روابط ارائه کنند.

اما، نکته حائز اهمیت این است که افراد مردم دار که اغلب، ایجاد و حفظ روابط برایشان در اولویت قرار دارد، اگر در سمت هایی با روابط عمومی بالا قرار بگیرند، ممکن است عارضه های خود را خیلی بروز ندهند، اما اگر در پستهای مدیریتی دیگری قرار بگیرند، گاهاً تلاششان برای حفظ روابط، به بهای فرار از تعارض خواهد بود، تعارضی که بخشی از رویدادهای روزمره یک مدیر می باشد.

در مصاحبه با این افراد سعی کنیم بر هر دو جنبه این ویژگی توجه نماییم، زمانی که فرد بسیار مردم دار است و تمام تلاش خود را برای حفظ روابط می کند، می تواند نسبت به قضاوت افراد نیز حساس باشد. توصیه می شود در زمان مصاحبه با این افراد، از آنها بخواهیم تا روش خود را برای مقابله با تعارض ها بخوبی تشریح کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود