مشکل دهن بینی در جوامع امروز

nose-mouth-problem-in-todays-society

دوستان عزیزم، دهن بینی یکی از بدترین خصلت های هر انسانی است که متأسفانه در افراد میان سال ایرانی بسیار زیاد است.

دو قشر از مردم همیشه بدبخت هستند:

آن‌ هایی که حرف هیچ‌ کس را گوش نمی‌دهند، و آن‌ هایی که حرف همه را گوش می‌ دهند!
تازمانی که همیشه براساس شرایط و صحبت های دیگران بخواهید ایده ها و تفکرات خویش را سرکوب نمایید هرگز نخواهید توانست حتی یک گام به سمت موفقیت پیش بروید. به یاد داشته باشید که بیزینس های بزرگ که از ایده ها ساخته شده اند اگر قرار بود منتظر بهتر شدن شرایط و گذشت زمان بمانند، هرگز استارت نمی خوردند و حال به یک تجارت بزرگ تبدیل نمی شدند.
درست است که همواره میگوییم سایت های بزرگی در ایران همچون دیجی کالا، دیوار، نیوسئو، بامیلو و نت برگ نمونه هایی از نسخه های خارجی در ایران هستند و به صورت بالقوه ایده نبوده اند، اما یک سوال مهم :
اگر مدیران این سایت ها سالها پیش پس از بررسی و تحلیل وضعیت بازار ایران از میان ایده های اجرا شده در اروپا، بهترین ها را انتخاب نکرده و شروع به کار نکرده بودند، چطور الان به یک ابر قدرت تبدیل شده بودند؟ چه بسا قبل از آن ها خیلی های دیگر هم، همین ایده ها را داشتند اما متأسفانه به دلیل انرژی منفی دیگران و یا منفی بافی خودشان هرگز استارت نزدند و در نتیجه …
لطفاً به جای اینکه به حرفهای دیگران دال بر اینکه به نظر من کار تو شدنی نیست و این حرفهای کم ارزش!! گوش بدهید، ایده خود را بر روی کاغذ بیاورید و پس از بررسی وضعیت بازار خود و همچنین شرایط مشتریان، با امید و انرژی مثبت شروع کنید.
راستی یادتان باشد، سنگهای اولی که جلوی پای شما می آیند برای شوت کردن نیستند! برای این هستند که از آن ها بالا بروید و دور (آینده شغلی) را بهتر نگاه کنید …

#رازهای تحول در کسب و کار ? :

 @NEWSEO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود