آیا منفی بودن مسری است؟

اشخاص منفی,اعمال منفی و بدبینی,افکار منفی

آیا منفی بودن مسری است؟!

افراد منفی این توانایی را دارند که به محض ورود به اتاق و روبه‌ رو شدن با دیگران، از طریق اعمال منفی و بدبینی، انرژی و نشاط آنها را بگیرند. آنها همیشه نیمه خالی لیوان را می بینند و می توانند ترس و نگرانی را حتی به آرام ترین شرایط وارد کنند. طبق مطالعات انجام شده در دانشگاه نوتردام، دانشجویانی که در خوابگاه با افرادی با افکار منفی هم‌اتاق هستند، بیشتر از خود افکار منفی نشان می دهند و حتی دچار افسردگی می شوند!
متاسفانه طبق بررسی ها، در ایران ما تعداد افراد منفی بسیار بیشتر از افراد مثبت است ولی خدارو شکر تاثیر افراد مثبت بر روی دیگران بیشتر است.
شاید این سوال برایمان پیش آمده باشد که این مسئله چه ربطی به توسعه کسب و کار دارد؟!!! پاسخش خیلی ساده است:
کافی است زمانی که مشتری با ما تماس می گیرد و یا به ما مراجعه می کند ما در لحظه اول به او انرژی مثبت وارد کنیم نه منفی. بر اساس نتایج تحقیقات دوره ای، او به احتمال بیش از 80% مشتری ما خواهد شد! (به همین سادگی …)
اشخاص منفی,اعمال منفی و بدبینی,افکار منفی

افراد منفی این توانایی را دارند که به محض ورود به اتاق و روبه رو شدن با دیگران، از طریق اعمال منفی و بدبینی، انرژی و نشاط آنها را بگیرند. آنها همیشه نیمه خالی لیوان را می بینند و می توانند ترس و نگرانی را حتی به آرام ترین شرایط وارد کنند. طبق مطالعات انجام شده در دانشگاه نوتردام، دانشجویانی که در خوابگاه با افرادی با افکار منفی هم‌ اتاق هستند، بیشتر از خود افکار منفی نشان می دهند و حتی دچار افسردگی می شوند.

تا به حال هیچ نتیجه‌ ی مثبتی از بحث کردن با افراد منفی حاصل نشده است! کدام انسان موفقی را دیده‌ اید، که وقتش را صرف بحث کردن با افراد منفی بکند…؟!
هر کسی به شما گفت نمی شود بلافاصله به او بگویید: بله، شما درست می فرمایید …………….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود