مولفه‌ های اکتسابی هوش پول‌ ساز (جسارت)

اصول رهبری سازمانی,جسارت اجرایی کردن ایده هایت را داشته باش,جسارت چبست

حقیقت بزرگ برای سازمان‌ ها دیگر تنها دانستن شرایط روز و مدیریت تغییرات نمی باشد، بلکه نیاز به جسارت و شجاعت رهبری کارساز است. شجاعت رهبری سازمانی، عنصر بسیار مهمی در برابر موضوعات ناشناخته است.

وقتی ‌کسب‌ و کارها با آینده غیر قابل پیش‌ بینی روبه‌ رو هستند، این رهبری سازمان می باشد که باید در تصمیم‌ گیری شجاعت لازم را داشته باشد. آن دسته از افرادی که در جایگاه رهبری قرار می‌ گیرند نیاز به این دارند که در کمک به پرسنل خود مدلی از شجاعت را نمایش دهند تا هنگام ورود به موقعیت‌ های ناشناخته بتوانند موفق شوند.

درحالیکه اغلب مدیران تدابیر گسترده‌ ای را به‌ کار می‌ گیرند تا به صورت کاملاً درستی به دنبال اتخاذ تدابیری برای تصمیمات مهم و استراتژیک باشند و در این زمان است که نیاز دارند احساس اطمینان داشته باشند و با همه وجود از تصمیم گرفته شده آسوده باشند، در دورانی که در حال تغییرات بنیادین هستیم این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است.

این ویژگی افرادی است که ترس‌ هایشان را شناخته و بر آن غلبه کرده‌ اند. ترس‌ ها بزرگ‌ ترین موانع رهایی و پیشرفت انسان می باشند. انسان‌ های بزرگ با ترس‌ هایشان مواجه می‌ شوند و انسان‌ های ضعیف از آن فرار می‌ کنند.

جسارت اجرایی کردن ایده هایت را داشته باش

جهان پر است از ترسوهای خوش فکر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود