مدیریت در تولید و سرمایه گذاری

افراد باهوش,افراد ثروتمند,افراد ثروتمند جهان

۱- سرمایه گذاری بر وقت مان، چگونگی سرمایه گذاری ما بر اموال مان را نیز نشان می دهد. افراد باهوش و ثروتمند از ارزش زمان آگاهی دارند. آنها هر لحظه، دقیقه، ساعت، هفته، ماه و سال را برای سرمایه گذاری بیشتر غنیمت می دانند. ما هم باید همین کار را انجام دهیم.

۲- برای تولید بیشتر، باید از عواملی که حواس مان را پرت می کند، پرهیز نماییم. تولید به معنای انجام همزمان چند کار نمی باشد. برعکس کاملاً معنای معکوسی دارد. در واقع مفهوم واقعی آن، انجام کارهای کمتر اما با کیفیت و نتیجه بهتر می باشد.

۳- اگر آنچه را که باید به انجام برسانیم به ثمر نرسد، نباید بترسیم. عمدتاً ما از انجام کارهایی که نمی خواهیم انجامشان دهیم، پرهیز می کنیم. بدتر آنکه شک داریم که آیا اصلاً می توانیم آن کارها را انجام دهیم. به همین علت هم انجام کارهای تازه و ایده های جدید فشار فراوانی را به ما وارد می آورد. اما برای انجام کارها، باید با چنین مسائلی روبرو شویم.

۴- کار نیکو کردن از پر کردن است. برای به ثمر رساندن کاری تنها نباید با یک یا دو بار انجام آن انتظار به ثمر رسیدنش را داشت باشیم بلکه باید به طور مداوم و در مدت زمان طولانی آن را پیگیری کرد.

۵- اگر آماده شکست خوردن باشیم، شکست خواهیم خورد. اگر در راه موفقیت قدم نگذاشته باشیم، نمی توانیم انتظار موفقیت را نیز داشته باشیم. آنچه امروز انجام می دهیم آینده ما را خواهد ساخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود