نامه‌‌ ی بروس لی به خودش

برای رسیدن به اهداف,رسیدن به اهداف,زندگی نامه بروسلي

نامه بروسلی به خودش “اثباتی بر قدرت فوق‌ العاده‌ ی نوشتن”

بروس لی این نامه را در ژانویه سال 1969 نوشت و در متن آن به خود قول داد تا به تمام اهدافی که برای خود تعیین کرده است دست پیدا کند.

بخشی از متن این نامه‌ ی بی‌ نظیر به شرح زیر است :

“من، بروس لی، اولین ستاره‌ ی شرقی در ایالات متحده خواهم شد که بیشترین دستمزد را دریافت خواهد کرد. در عوض، هیجان‌ انگیزترین و باکیفیت‌ ترین اجرایی که در ظرفیت یک بازیگر است را ارائه خواهم داد. این فرآیند از سال ۱۹۷۰ شروع میشود، به شهرتی جهانی دست خواهم یافت و تا آخر سال ۱۹۸۰ ثروت من ۱۰ میلیون دلار خواهد شد. طوری زندگی میکنم که از آن لذت ببرم و به هماهنگی درونی و شادی دست پیدا کنم.”

برای رسیدن به اهداف,رسیدن به اهداف,زندگی نامه بروسلی

به گواه این نامه بروس لی تصمیم داشت که در طول ۱۰ سال به تمام اهداف خود دست پیدا کند، ولی در کمال تعجب قبل از 10 سال به تمام رویاهای خود رسیده بود! وقتی بروس لی نه نیروی هدایتگر خاصی داشت و نه مربی پیش‌ کسوتی که به او انگیزه دهد، این نامه را برای خود نوشت تا منبعی از انگیزه، شور و نشاط را برای خود ایجاد نماید. این نامه‌ ی بروس لی مثالی روشن از توجه به انگیزه درونی برای افرادی است که هیچ مربی یا نیروی هدایتگر خاصی ندارند.
تمام استادان موفقیت در کسب و کار به صورت پیوسته درباره‌ ی نوشتن اهداف و اهمیت آن صحبت کرده‌ اند، و نامه‌ ی بروس لی تلنگری برای افرادی است که به این مطلب اهمیت خاصی نمی‌ دهند، و از طرف دیگر دلگرمی خوبی است برای کسانی که از این روش برای رسیدن به اهداف خود و کسب موفقیت استفاده می‌ کنند.

یک نظر در مورد مقاله “ نامه‌‌ ی بروس لی به خودش
  1. محمد

    عالی بود مرسی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود