چگونه میتوانیم انسان متفاوتی باشیم

different-person


دوستان عزیزم، اگر دوست دارید کسى بشید که تا حالا نبودید، قطعاً باید کارهایى بکنید که تا حالا نکردید …
ثبات و عدم تغییر در روند زندگی مثل مرگ آدمی است. ثبات در پیشرفت است که تحسین برانگیز است. اگر قرار است به یک انسان متفاوت تبدیل شوید، کسی که به عنوان یک آدم موفق یا ثروتمند یا هر خصلت برتر دیگری شناخته می شود، قطعاً باید کارهایی را برای خودتان تعریف کنید که با قبل خیلی فرق در شما ایجاد کند.
با بررسی کوتاه زندگی بزرگان خواهید دید که هر کسی که توانسته برای خود در زمینه ای خاص تبدیل به یک الگو شود، در زندگی خود تغییراتی بزرگ ایجاد کرده است. همان تغییراتی که شما هم شاید هر روز به خودتان می گویید باید انجام دهم، اما همه اش فقط در حد حرف است و به عمل تبدیل نمی شود!!
اگر قرار بود سایت بزرگ آمازون تا ابد فقط کتاب را در خدمات خود عرضه کند هرگز برند بزرگ امروز نبود. چه بسا دیجی کالا هم اگر قرار بود تا ابد قالب سایت خود را تغییر ندهد، پشتیبانی خود را قوی نکند، بجای روزی 5 ساعت کار 15 ساعت کار نکند و …. هرگز به این میزان از موفقیت و ثروت نمی رسید.
نکته های کوچکی در زندگی ما هستند که با تغییر در آن ها به موفقیت های بزرگی می شود رسید (مثلاً شب به موقع خوابیدن . نمی دوووونید این چقدر تأثیر دااااره)
خواهش می کنم به جای اینکه همش به حال دیگران حسرت بخورید، قبول کنید شما هم بسیار توانمند هستید و فقط به یک زندگی یکنواخت عادت کرده اید. همین الان کاغذی بردارید و عادات نادرست روزانه خود را در آن یادداشت کنید. اگر هر ماه فقط در یکی از ان ها هم تغییر ایجاد کنید به زودی تبدیل به ان چیزی خواهید شد که حق شماست …

#رازهای تحول در کسب و کار ? :

 @NEWSEO

3 نظر در مورد مقاله “ چگونه میتوانیم انسان متفاوتی باشیم ” ثبت شده است
 1. داریوش کیانی

  سلام خدمت مهندس قمصری عزیزم
  بسیار ممنونم برای مطالبی که ارائه میکنید، مطالب بسیار ارزشمند و کارآمد هستند …


 2. گرافیست

  جناب قمصری سلام من خیلی وقته دچار گرفتگی های بدی تو زندگیم شدم که رو شخصیتم تاثیر گزاشته لطفا در مورد تغییر تفاوت هم مطلب بزارید شاید این تغییر کردن و متفاوت شدنه برای همه راحت نباشه مثلا برای خود من…….. مررسی


  • امیر قمصری

   درود بر شما
   چشم


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود