رشد و پیشرفت در کسب و کار

پیشرفت در کسب و کار,پیشرفت کسب و کار,راههای پیشرفت در کسب و کار

مراحل رشد کسب و کار

1- عادت های ما می توانند سبب موفقیت یا شکست ما در کسب و کارمان گردند. هر گامی که برمی داریم آجری را برای ساخت خانه ای که سمبلی از وجود خودمان است، فراهم می آوریم. بنابراین برای انجام این کار مصمم باشیم.

2- ما آنچه می خوانیم هستیم. اگر بدن ما انعکاسی از آنچه می خوریم باشد، ذهن مان نیز، انعکاس آنچه می خوانیم است. بنابراین تلاش کنیم تا آن را تنها با آبنبات های نه چندان مناسبی چون شبکه های اجتماعی تغذیه نکنیم.

3- نمی توانیم کسب و کار خود را با هیچ فردی دیگری مقایسه نماییم. هر کدام از ما چالش های مربوط به کسب و کار خودمان را خواهیم داشت و در پس منحصربفرد بودن این مسیرها، دلیلی وجود دارد. به درس هایی که تنها مخصوص کار ما هستند توجه و تمرکز داشته باشیم.

4- حلقه اطراف ما، تیم رویایی مان است. اگر در اطراف خود افراد منفی را جمع کرده باشیم، رویاهای مان از بین خواهند رفت. حال آنکه اگر اطراف مان از افراد مثبت اندیش پر شده باشد، دسترسی به رویاهای مان امکانپذیرتر خواهد بود. پس این برعهده ماست که تیم رویایی خودمان را بسازیم.

5- پیشرفت در کسب و کارمان نتیجه میزان شناختی است که از خود داریم. این امر همواره به شناخت از خودمان باز می گردد. هر اندازه از ترس ها، ضعف ها، چالش ها و در کل از خود آگاهی بیشتری داشته باشیم موفق تر خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود