چه شغل هایی در گوگل بیشترین درآمد سالیانه را دارند

بیشترین درآمد شغل,بیشترین درآمد شغلی,شغل در گوگل

اگر گوگل به مهندسین نرم افزار خود عشق می ورزد، چندان امر عجیبی نیست چرا که این قشر از کارمندانش یکی از بیشترین حقوق های ماهانه ی ممکن در این کمپانی را دریافت می کنند.

اما در کمپانی به وسعت گوگل شغل ها و مسئولیت های متفاوتی هستند، و بسیاری از این مسئولیت ها در آخر ماه به دریافت حقوق قابل توجهی ختم می شوند.

در ادامه قصد داریم نگاهی بیاندازیم به همین مسئله و ۲۰ مسئولیتی که در گوگل بیشترین دریافتی سالیانه را دارند.

وقتشه اینو بخونیحالا وقتشه! اینو بخون: کسب درآمد در منزل | ایده های 2021 [رایگان]پیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

۲۰- کارمندان بخش فروش آنلاین و عملیات های مرتبط

گوگل کمپانی می باشد که در آن مهندسان نقش های کلیدی را بر عهده دارند، بنابراین قرار داشتن فروشندگان و حسابدارن در پایین ترین پله ی نردبان حقوق دریافتی در این شرکت امر عجیبی نخواهد بود. این افراد به صورت متوسط سالیانه ۵۰۲۰۰ دلار درآمد خواهند داشت.

۱۹- کارمندان بخش تبلیغات متنی (AdWords)

شرکت گوگل یکی از قوی ترین و گسترده ترین پلتفرم های تبلیغات متنی موسوم به AdWords را در اختیارش دارد، ولی کارمندان این بخش که وظیفه ی اصلی آنها جذب آگهی دهندگان است به طور میانگین سالیانه ۵۶۴۰۰ دلار درآمد کسب می کنند، که این رقم تقریباً معادل نیمی از درآمد سالیانه ی مهندسان گوگل به حساب می آید.

۱۸- مدیران فروش

این قشر در گوگل وظیفه ی مدیریت فروش و روابط بازرگانی جاری بین گوگل و مشتریان و مخاطبین مهم تر را بر عهده دارند، که به طور میانگین سالیانه رقمی در حدود ۷۱۰۸۰ دلار از جانب این کمپانی دریافت می نمایند. قشر عمده ی این مدیران، و کارمندان مرتبط به آنها در دفتر نیویورک گوگل ساکن می باشند.

۱۷- کارآموزان مهندسی نرم افزار

کارآموزان مهندسی نرم افزار درآمد زیادی را در مقایسه با همکارانشان در بخش فروش و بازاریابی دارند، و البته می توان گفت درآمد آنها حتی از سایر کارآموزان حاضر در شاخه های مختلف تکنولوژی نیز بالاتر است. افراد یاد شده به طور میانگین سالیانه رقمی بین هفت 70 الی 90 هزار دلار را دریافت می کنند.

۱۶- مدیران فروش ارشد

معمولاً فعالیت های چندتن از مدیران فروش توسط یک مدیر رده بالاتر مورد نظارت قرار می گیرد، این دسته از مدیران در قیاس با کارآموزان شاخه های مهندسی درآمد بیشتری خواهند داشت و به طور میانگین سالیانه ۹۳۲۳۷ دلار درآمد کسب می نمایند.

بیشترین درآمد شغل,بیشترین درآمد شغلی,شغل در گوگل

۱۵- مدیران پایگاه داده

در اینکه گوگل با ذخیره سازی و حجم عظمی از دیتا یا همان داده سر و کار دارد شکی نیست، و برای اینکار و دسترسی به اطلاعات ذخیره سازی شده به صورت بی نقص و ایمن احتیاج به متخصیصن زبده ای می باشد. مدیران دیتابیس در گوگل به طور میانگین ۱۰۰۳۲۷ دلار درآمد سالیانه کسب می کنند.

۱۴- تحلیل گران مالی

غول تکنولوژی مانند گوگل با ارقام نجومی از درآمد و هزینه، به تحلیل گران مالی حرفه ای نیاز خواهند داشت تا بتوانند ریپورت های صحیح و دقیق از این ارقام را ارائه کنند. کارمندان مذکور سالیانه رقمی در حدود ۱۰۳۲۴۴ دلار درآمد کسب می نمایند.

۱۳- تحلیل گران تجاری

این کمپانی برای کسب اطمینان از صحت جریان های تجاری و سرمایه گذاری هایش، نیازمند استخدام تحلیل گران تجاری توانمند می باشد، این کارمندان سالیانه درآمد متوسطی معادل ۱۰۴۳۸۹ دلار کسب می کنند.

۱۲- طراحان رابط کاربری

طراحان رابط کاربری تقریباً نقششان در خروجی همه ی محصولات این شرکت مشهود بوده و وظیفه ی اصلی آنها زیبا سازی خروجی ظاهری محصولات این برند می باشد. افراد یاد شده به طور میانگین سالیانه ۱۰۵۷۴۷ دلار درآمد کسب می کنند.

۱۱- مهندسین شبکه

مهندسین شبکه وظیفه ی اصلی شان حفظ کارایی شبکه ی اینترانت گوگل می باشد، کمپانی مثل گوگل بدون یک شبکه ی داخلی قدرتمند و پایدار حرفی برای گفتن نخواهد داشت. این قشر از مهندسین هر سال و به طور میانگین ۱۰۷۵۳۴ دلار حقوق می گیرند.

شغل های پردرآمد,شغل های پردرآمد با سرمایه کم,شغل های پردرآمد در ایران

۱۰- کارشناس تجربه کاربری

کارشناسان تجربه ی کاربری از رضایت داشتن کاربران در استفاده از محصولات کمپانی گوگل کسب اطمینان می نمایند، و همین افراد به کمپانی مذکور در راستای انتخاب طراحی های کارآمد رابط کاربری و موارد مشابه یاری می رسانند. این دسته از کارشناسان سالیانه در حدود ۱۱۲۳۵۶ دلار درآمد دارند.

۹- مدیر بازاریابی محصولات

این مدیران نیازها و خواسته های مشتریان از محصولات شرکت گوگل را برآیند می کنند، شغلی که نیازمند تحقیقات فراوان و دقت بالایی است. این رده ی شغلی در گوگل به کسب میانگین درآمد سالیانه ی ۱۱۸۲۱۷ دلار ختم می شود.

۸- مهندسین نرم افزار

مهندسین نرم افزار در شرکت گوگل در اصل رگ حیات این کمپانی محسوب شده و کدهای آنهاست که عملکرد محصولات مهم و اصلی این برند را بهبود بخشیده و یا دچار افت کیفیت میکند. قشر مورد بحث درآمد میانگین سالیانه ای در حدود ۱۱۸۹۴۴ دلار خواهند داشت.

۷- مهندسین فروش

این مهندسین به رفع مشکلات فنی مرتبط به استقرار مشتریان بر روی محصولات شرکت گوگل مورد بحث از جمله جی میل و اپلیکیشن های گوگل می پردازند و درآمد میانگین سالیانه آنها به ۱۱۹۶۰۳ دلار می رسد.

۶- مهندسین پایداری پایگاه های اینترنتی

برای سایت و سرویس های اینترنتی مثل گوگل، هر لحظه خارج شدن از دسترس کاربران می تواند ضررهای مالی جبران ناپذیری پدید آورد، بنابراین شرکت گوگل به بهترین مهندسین پایداری پایگاه های اینترنتی نیاز دارد و به آنها به صورت میانگین سالیانه ۱۲۴۱۹۴ دلار می پردازد.

۵- مهندسین تحقیقات نرم افزاری

گوگل قشر دیگری از مهندسین را استخدام می نماید تا به تحقیق در زمینه های مختلف نرم افزاری بپردازد، نتایج حاصل از این تحقیقات می تواند منجر به خلق یک محصول یا سرویس جدید گردد که سالیانه میلیون ها یا میلیاردها دلار درآمد را برای شرکت گوگل به ارمغان بیاورد. مهندسین ذکر شده سالیانه حدود ۱۲۶۹۱۶ دلار درآمد دارند.

کسب و کار,مهندسین نرم افزار

۴- مدیر محصول

مدیران یاد شده با کارمندان فروش، مهندسان، بازاریابان و هر جز دیگری از یک پروژه ی این شرکت در تامل بوده و آنها را گرد هم می آورند تا محصول نهایی شکل گیرد. بسیاری از پروژه ها و محصولات موفق شرکت گوگل هرگز بدون یک مدیر محصول توانمند به جایگاه فعلیشان نمی رسیدند. این مدیران سالیانه ۱۳۸۹۵۱ دلار درآمد کسب می کنند.

۳- مهندسین تحقیقات

گوگل تعدادی مهندس تحقیقات جهت کار در زمینه های تئوری و جنبه های سخت افزاری این کمپانی به استخدام در می آورد که درآمد میانگین سالیانه ای معادل ۱۴۰۰۳۹ دلار خواهند داشت.

۲- دانشمندان و پژوهشگران

شرکت گوگل تعدادی از دانشمندان و محققان را جهت فعالیت در بخش پژوهش این کمپانی به استخدام در می آورد، حاصل کار این افراد را می توانیم در اتومبیل های خود ران این کمپانی و برخی دیگر از پروژه های بلند پروازانه اش مشاهده کنیم. درآمد میانگین سالیانه ی دانشمندان و پژوهشگران حاضر در شرکت گوگل به ۱۳۵۷۸۵ دلار می رسد.

۱- مهندسین ارشد نرم افزار

بهترین مهندسین نرم افزار در شرکت گوگل که رده های مدیریتی و نظارتی را کسب می کنند بالاترین درآمد را در این شرکت دارا هستند، این افراد با دریافت حقوق میانگین سالیانه ی ۱۵۲۹۸۵ دلار تقریباً دو برابر آنچه که در زمان کارآموزی کسب می نمودند درآمد خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود