⁣دلایلی که نمی‌ گذارد شما ارتقای شغلی بگیرید

ارتقای شغلی,پتانسیل شغلی,پیشرفت در کسب کار

⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣در حالی تقاضای ارتقای شغلی می‌ کنیم که هیچ کار قابل توجهی در راستای آن انجام نداده‌ ایم به مطالب زیر توجه کنیم:

⁣بسیاری از افراد معتقدند که برای پذیرش مسئولیت‌ های سنگین‌ تر آماده می باشند، ولی توانایی این کار را از خود نشان نداده‌ اند. آنها هیچ کار خاصی انجام نداده‌ اند که طی آن نیاز باشد تا قابلیت‌ ها و پتانسیل‌ های شغلی خود را رشد و ارتقا بدهند. اینکه وظایف فعلی خود را به‌ خوبی انجام می‌ دهیم، به این معنی نمی باشد که آماده‌ پذیرش مسئولیت‌ های بیشتری هستیم.

⁣⁣⁣⁣⁣شبکه‌ قابل اطمینانی از حامیان را در پیرامون خود نساخته‌ ایم:

برای آنکه به‌ عنوان یک کارمند برجسته شناخته شویم و بتوانیم به مراحل بالا‌تر برسیم، تلاش انفرادی کافی نمی باشد. ما به کمک همکاران، دوستان، مدیران و رهبران ارشد خود نیاز خواهیم داشت تا بتوانیم به ارتقای شغلی دست پیدا کنیم. اگر ما خود را تنها و در خلأ قرار بدهیم، یا با دیگران از در دشمنی وارد شویم، قادر به پیشرفت در کسب و کار نخواهیم بود.

⁣⁣درباره‌ جو و محیط سازمان‌ مان شناخت کافی نداریم:

⁣یکی از اشتباهات متداول افرادی که نمی‌ توانند از نردبان ترقی بالا بروند این است که کار خود را به‌ صورت مستقل ارزیابی می‌ کنند، بدون آنکه واقعاً بدانند، سازمانی که برای آن کار می‌ کنند چه سازو‌کاری دارد و از چه سیستمی برای ارزیابی میزان اهمیت و مشارکت کارکنانش‌ استفاده می‌ نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود