چهار ایده بازاریابی محلی

بازاریابی محلی,بهترین مکان های تبلیغاتی,تبلیغاتی کوچک

ایده هایی برای بازاریابی محلی

بازاریابی محلی یکی از ساده ترین و بهترین روش های کسب شهرت و موفقیت تدریجی به حساب می آید که می توان در کسب و کارهای نوپا آنرا اعمال کرد. یکی از بهترین راهها برای شناخته شدن برند شما، استفاده مرکب از تکنیک های تبلیغات متداول و بازاریابی محلی می باشد.

1- چنانچه تاکنون در صفحات زرد کسب و کارتان را معرفی نکرده اید، در فهرست این صفحات یک جا برای خود رزرو کنید. شاید مجبور شوید چند ماهی تا انتشار نسخه بعدی منتظر بمانید، اما حداقل اکنون تماس بگیرید تا بدانید آخرین مهلت برای تبلیغات چه زمانی است.

( منظور از صفحات زرد، دایرکتوری اطلاعات شرکت ها و کسب و کارها می باشد. معمولا اینچنین دایرکتوری برای هر منطقه ای موجود است).

2- مکان های تبلیغاتی کوچک را در بخش های مناسب روزنامه های هفتگی یا روزانه اجاره کنید. نکته کلیدی این است که به تبلیغات کسب و کارهای مشابه خود نگاه کنید و در همان جاهایی که معمولا آنها تبلیغ می کنند، به تبلیغ بپردازید.

بازاریابی محلی,بهترین مکان های تبلیغاتی,تبلیغاتی کوچک

3- یک وب سایت بسازید و با روش های کاربردی مانند بهینه سازی سایت، خود را به صفحات اول نتایج موتورهای جستجوگر برسانید. از این که بسیاری از مردم برای پیدا کردن محصولات و خدمات شما از اینترنت استفاده می کنند، شگفت زده می شوید.

4- شبکه داشته باشید، شبکه داشته باشید، شبکه داشته باشید.
به عضویت گروه هایی که مناسب کسب و کار شما هستند درآیید و به معرفی بیزینس خود بپردازید تا شناخته شده تر شوید. کمپین های مختلفی راه بیندازید و با ارائه کد تخفیف و قرعه کشی آن در در مناسبت های مختلف، این کد ها را به مشتریان خود اهدا نمایید.
از روش های بازاریابی محلی فوق برای آغاز راه، پیشرفت و موفقیت کسب و کار خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود