ضروری

تاثیر لباس در اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس,تاثیر لباس بر دیگران,تاثیر لباس بر رفتار

???? لباس پوشیدن چه تاثیری بر اعتماد به‌ نفس شغلی دارد؟

????در پژوهشی که از سوی محققین دانشگاه نوتردام و دانشگاه کنتاکی انجام شده است، کسانی که در محل کار لباس‌های شیک میپوشند اعتماد به نفس بیشتر و عملکرد بهتری داشته‌اند.
بنابراین اگر تا حالا در انتخاب لباسی که برای محل کار خود می پوشید زیاد وسواس به خرج نمی دادید، بهتر است این کار را انجام دهید و لباس‌های خود را متناسب با شغل و جایگاهی انتخاب کنید که همیشه دوست داشته‌اید و فکر می‌کنید باید داشته باشید. این نوع خرید دیگر محض دلخوشی نیست.
استادیاری که روی این پژوهش کار کرده در این باره می‌گوید: برخی افراد لباس خاصی دارند که برای رویداد‌های ویژه آن را می‌پوشند، چون فکر می‌کنند این لباس اعتماد به نفس بیشتری به آنها می‌دهد. فکر می‌کنم تحقیق ما می‌خواهد این را بگوید که انجام چنین کار هایی ممکن است واقعاً ثمربخش باشد و عملکرد فرد را بهبود ببخشد.

⚡️ امیر قمصری : این مورد هم یکی دیگر از مواردی است که بنده شخصا آن را انجام داده ام و به شدت به آن معتقد هستم.دقیقا در دوران دانشگاه هم، روزهایی که خوب درسم را خوانده بودم و همه چیز را بلد بودم لباس بهتری میپوشیدم و به قول خودمانی تیپ میزدم !!این رخداد به صورت مستقیم بر اعتماد به نفس من تاثیر میگذاشت و البته صد البته در نگاه دیگران به من.
???? حتی رنگ لباس هایمان تاثیر بسیار زیادی در روند موفقیت ما خواهند داشت.پس لطفا برگردید و این متن را از اول با دقت بخوانید و به آن عمل کنید …

رنگ لباس ها بشدت تاثیر در مخاطب و روند کار افراد دارد
حتی گاهی رنگ زیورآلات و یا کیف و کفش بر روی دیگران تاثیرات متفاوتی میگذارد
بنده فقط در مورد رنگ ها میدانم که اگر جلسه دارید و می خواهید مدیریتی عمل کنید رنگ زرد به شما کمک میکند تا دیگران مجذوب قدرت و حرف هایتان باشند.( کافی است از رنگ زرد در قسمتی از ارایه و یا لباستان استفاده کنید)
رنگ سبز مناسب قرار های دوستانه تر است.
رنگ بنفش نشان از موفقیت و اعتماد به نفس است.
رنگ قرمز و نارنجی را نباید در مراسمی که رسمی است بپوشیم.
رنگ آبی بیشتر برای پذیرش است اگر می خواهید دیگران شمارا تایید کنند از آن استفاده کنید.
* اما باید دقت داشت هیچ گاه رنگ ها به تنهایی کاربردی نیستند
در مورد مکمل ها و تنالیته های آن ها نیز باید دانست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود