۸ مورد از بهترین صنایع برای شروع یک کسب و کار در سال ۲۰۱۷

آموزش تمرکز حواس,ایجاد کسب‎ و کار,بهترین سرمایه گذاری 100ها نکته آموزشی رایگان در اینستاگرام نیوسئو

شرکت ها برای پیدا کردن صنایعی که توانایی ارائه فرصت‎ های بزرگ و جدید سرمایه ‎گذاری را دارند، مصاحبه‎ هایی را با کارشناسان انجام داده اند و همچنین داده‎ های سرمایه‎ گذاری را مورد بررسی قرار داده اند. در این مقاله، مواردی که به بهترین نحو این فرصت ‎ها را ایجاد می ‎کنند می پردازیم.

حالا وقتشه! اینو بخون: کسب درآمد اینترنتی | 100% کارسازپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

1- مدیتیشن و آموزش تمرکز حواس

افزایش هزینه ‎های کمپانی ها بر روی برنامه‏ هایی که موجب بهبود تمرکز کارمند می ‎شود، باعث ترقی یک صنعت شده است بطوریکه شرکت تحقیقاتی IBISWorld در آمریکا دارای ارزش بیش از ۱٫۱ میلیارد دلار می باشد. آموزش مبتنی بر نرم‎افزار، آموزش را برای مخاطبان گسترده ‎تری فراهم می ‎کند.

2- قهوه و چای آماده

تمایل مصرف ‎کنندگان از میکس ‎ها به سمت قهوه و چای آماده در حال تغییر می باشد، البته این موضوع تا حد زیادی از نوآوری ‎های سلامت نشات گرفته است. طبق گزارش‎ های انجمن غیر انتفاعی تخصصی مواد غذایی، از سال ۲۰۱۳ تا سال ۲۰۱۵ فروش این نوشیدنی ‎ها در ایالات متحده امریکا تقریباً سه برابر شده است و در حال حاضر ارزشی معادل با ۱۴۳ میلیون دلار دارد.

3- تکنولوژی حرکتی

این صنعت، مشارکت‎ های بالقوه ‎ای به‎ منظور ایجاد کسب‎ و کارهای جدید را پیشنهاد میکند که طرفین مشارکت، شرکت‎ های فنآوری و خودروسازان بزرگی می باشند که بر روی خودروهای بدون راننده کار می ‎کنند. برای نمونه شرکت فورد، ۱ میلیارد دلار در شرکت هوش مصنوعی آرگو (که در پیتزبورگ مستقر است) سرمایه ‎گذاری نموده تا تحقیقاتی را برای توسعه یک ماشین بدون راننده تا سال ۲۰۲۱ انجام دهند.

4- مراقبت از حیوان خانگی

نوآوری ‎های تکنولوژی در حال تغییر این صنعت هستند بطوریکه در ایالات متحده امریکا دارای ارزش ۶۰ میلیارد دلاریست. با توجه به گزارش شرکت IBISWorld در این کشور در سال ۲۰۱۶، درآمد نظافت و مراقبت شبانه ‎روزی از حیوان خانگی به تنهایی ارزشی نزدیک به هشت میلیارد دلار داشت که سالانه رشد ۷ % را تا سال ۲۰۲۱ تخمین میزند.

5- مدیریت ساخت و ساز

طبق گزارش محقق شرکت CB Insights، بودجه جهانی برای ساده کردن سخت افزار و نرم افزار پروژه‎ های ساختمانی و یا فروش و اجاره تجهیزات ساخت ‎و ساز، از عدد ۵۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۰ به عدد ۲۵۴ میلیون دلار در سال ۲۰۱۵ افزایش پیدا کرده و تحلیلگران می ‎گویند که هنوز هم یک صنعت در حال ظهور است.

6- زیست شناسی مصنوعی

بهداشت و نگرانی ‎های زیست محیطی موجب ایجاد علاقمندی‎ هایی در زمینه مهندسی ژنتیکی دارو، مواد غذایی و سوخت شده است. این امر، یک میدان پر هزینه و فنی است، اما بازده آن می ‎تواند برای شرکت ‎هایی مانند شرکت تولید DNA Twist Bioscience زیاد باشد.

7- بینایی کامپیوتر

پیشرفت در حوزه هوش مصنوعی باعث ایجاد شرکت ‎هایی شده است که بر روی تفسیر و عمل براساس داده‎ های بصری کار می‎ کنند. این فناوری در سال ۲۰۱۶، ۵۲۲ میلیون دلار و ۶۹ معامله را به خود جلب کرده است که می توان از آن در مسائل مربوط به پرورش کودک، شبکه‎ های اجتماعی و تجزیه و تحلیل وب استفاده نمود.

8- فناوری خرده‎ فروشی به‎ صورت سنتی

کسب و کارهای نوپا به مدرنیزه شدن عملیات‎ های فروشگاهی کمک شایانی میکند. یکی از نمونه ‎های قابل توجه، شرکت Iconeme مستقر در لندن می باشد، که تکنولوژی تولید کرده است که اطلاعات مربوط به محصول را از مانکن ‎ها به گوشی‎ های هوشمند خریداران مجاور خود ارسال میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود