ضروری

خرید بک لینک طبیعی و تخصصی برای سئو سایت

نویسنده : امیر قمصری تاریخ : 1398-04-22

مدت زمان مطالعه این مطلب
2 دقیقه

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 2 امتیاز : 5]

خرید بک لینک

خرید بک لینک از نظر گوگل و کارشناسان سئو بنا به شرایطی که در هنگام خرید دارید می تواند تاثیر مثبت و یا منفی بر سئو سایت شما داشته باشد. پس تا اینجا متوجه شدیم وبمستران و مدیران سایت حتما باید شرایط خرید را رعایت کنند. خرید بک لینک برای سئو توانایی خوبی برای افزایش رتبه سئو سایت شما دارد. همانطور که می دانید ساخت بک لینک با توجه به حوزه وب سایت و شرایط آن انجام می شود تا بهترین تاثیر را از بک لینک برای سایت خودمان بگیریم.

بک لینک چیست؟

بک لینک یک لینک خارجی از سایت (a) به سایت شما (b) می باشد و کارشناسان به این عمل اصطلاحا می گویند سایت (a) به سایت (b) بک لینک داده است. در واقع بک لینک مقداری از اعتبار یک صفحه را به صفحه دوم انتقال می دهد.

سوالات متداول در مورد خرید بک لینک

آیا خرید بک لینک برای سئو مناسب است؟

شرایط خرید بک لینک برای 90 درصد شما عزیزان سوال است. برای پاسخ به این سوال به چند مورد از شرایط بک لینک باکیفیت اشاره میکنم.

  1. بک لینک مرتبط باشد یعنی موضوع سایت شما و وب سایت لینک دهنده یکسان باشد. اگر دقیقا موضوعات یکسان نبود باید وجه اشتراک داشته باشند و لینک خروجی در همان قسمت مشابه قرار داشته باشد.
  2. بک لینک فالو (Follow) باشد به این منظور ربات گوگل هنگام خروج از آن سایت اعتباری را برای سایت شما اختصاص می دهد.
  3. خرید بک لینک از سایت هایی که تعداد صفحات ایندکس شده زیادی داشته باشند. حتما از خودتان می پرسید تعداد صفحات ایندکس شده چه ارتباطی با ارزش بک لینک دارد. وقتی سایتی تعداد صفحات زیادی در صفحات نتایج گوگل داشته باشد کاملا واضح است که ربات گوگل به تکرار به آن سایت سر میزند و لینک سایت شما به سرعت دیده می شود و اعتبار شما را در آن کلمه کلیدی با سرعت بیشتری افزایش می دهد.
  4. …..

خرید بک لینک رایگان مناسب است؟

خرید بک لینک رایگان به صورت انبوه ارزشی ندارد زیرا برای داشتن هرچیزی باید بهای آن را بپردازید. به نظر شما سایت ها و ابزارهای آنلاینی که آدرس سایت شما در یک لحظه در هزاران وب سایت کم ارزش و نامرتبط ثبت می کنند می تواند ارزش خاصی برای سایت شما ایجاد کند؟

گوگل را چه چیزی فرض کرده اید آیا خرید بک لینک انبوه و  ثبت 1000 بک لینک در سایت های عمومی و نامرتبط به الگوریتم پنگوئن گوگل خبر از غیرطبیعی بودن این عملیات را نمی دهد! پس بک لینک های رایگان ارزشی برای گوگل ندارند و باعث جریمه شدن سایت شما می شوند.