آموزش سئو تکنیکال,ایندکس در سئو,ایندکس شدن

آموزش فعالسازی پسورد htaccess و Password Protection

یکی از مهم ترین نکاتی که باید قبل از راه اندازی سایت و بهینه سازی آن براساس اصول سئو، رعایت کنید، جلوگیری از ایندکس شدن توسط ربات های گوگل به دلیل کامل نبودن وب سایت است. تا زمانی که وب سایت به ساختار کاملی نرسیده، بهتر است که توسط گوگل، ایندکس نشود. یک راه حل برای این جریان، پسورد htaccess است. برای یادگیری این راه حل این مقاله را تا انتها بخوانید.

Rank Math,Yoast SEO,افزونه Yoast یا Rank Math

افزونه Yoast یا Rank Math؛ کدام بهتر است؟

این سوال ممکن است برای همه شما ایجاد شده‌باشد که کدام افزونه Yoast یا Rank Math بهتر است. هر دو این افزونه‌ها برای بهینه‌سازی صفحات سایت مناسب است، اما اینکه کدام کاربردی‌تر و بهتر است موضوع اصلی مقاله ماست. ما در این مقاله از جهات مختلف، این دو افزونه را مقایسه کردیم.

در انتها متوجه می‌شوید که چرا باید از افزونه یوآست استفاده کرد و چرا رنک مث در برخی موارد، از یوآست بهتر است.

بهینه سازی سورس وب سایت,دسترسی به سورس سایت,سئو سورس

9 روش بهینه سازی فایل های CSS

بهینه سازی سورس در سئو یکی از فاکتورهای اساسی است و باید قبل از شروع تسک های سئو این بخش به صورت کامل انجام شود. در سورس سایت بخش‌های مختلفی قابل بهینه‌سازی هستند که یکی از این بخش‌ها، کدهای css سایت است. این نوع کدها معمولا بعد از کدنویسی سایت نیاز به بهینه سازی دارد. ما در این محتوا 9 روش بهینه‌سازی کدهای  CSS به همراه نکات مهم آن را برای شما شرح داده ایم.

آموزش اسکیما,افزودن اسکیما,خطاهای اسکیما

آموزش رفع خطاهای اسکیما Product در سرچ کنسول

یکی از مهم ترین بخش هایی که به سئو و افزایش ترافیک سایت های فروشگاهی کمک می کند، استفاده از کدهای اسکیما محصولات است. این کدها در جهت بهبود تجربه کاربری می تواند بازخوردهای خوبی را برای شما داشته باشد.

در استفاده از این کدها قطعا با خطاهایی در بخش Product سرچ کنسول روبرو شده اید. ما در این محتوا قصد داریم این خطاها و راهکارهای رفع آن را بررسی کنیم.