منظور از عنوان سئو چیست؟

منظور از عنوان سئو همان تگ تایتل است که در وردپرس و افزونه یواست با این نام شناخته می شود. عبارتی که برای عنوان سئو درج می کنید، به صورت مستقیم و غیر مستقیم در سئو موثر خواهد بود. بنابراین باید بهینه سازی این قسمت را به نحو احسن انجام دهید. در این مقاله آموزش سئو، ابتدا عنوان سئو را شرح داده، سپس به نکات بهینه سازی آن می پردازیم.

راه های کسب درآمد دلاری در منزل

داشتن درآمد دلاری در ایران روش‌های مختلفی دارد. بسیاری از افراد امروزه به دلیل تورم و شرایط اقتصادی تصمیم می‌گیرند که درآمد دلاری در منزل داشته باشند. حتی در بسیاری از موارد، به عنوان شغل دوم به آن نگاه می‌کنند. تامین هزینه‌های زندگی به دلیل شرایط اقتصادی بسیار مشکل است؛ در نتیجه، پیدا کردن روش هایی که چگونه در ایران به دلار درامد داشته باشیم، بسیار ضروری به نظر می‌رسد.

آموزش توییتر

آموزش توییتر موضوعی است که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم؛ زیرا این شبکه اجتماعی در بسیاری از زمینه ها از جمله کسب و کار های اینترنتی کاربردی است. در این مقاله مربوط به آموزش شبکه های اجتماعی، ابتدا توضیحاتی مختصر در مورد کاربرد توییتر می دهیم، سپس موارد مهم مانند ساخت اکانت، توییت گذاشتن، فالو کردن، هشتگ گذاشتن، شخصی سازی حساب کاربری و سایر موارد مهم در مورد توییتر را بیان می کنیم.

راهنمای بهینه سازی انکر تکست

بهینه سازی انکر تکست و انتخاب بهترین گزینه برای این متن یکی از مهم ترین مهارت های سئو خارجی است که اگر به درستی انجام نشود ممکن است موجب جریمه سایت در گوگل شود. در این مقاله آموزش سئو ابتدا توضیحاتی را درباره انکر تکست ارائه داده ایم، سپس انواع آن را معرفی کرده و شرح می دهیم. همچنین روش های بهینه سازی و انتخاب بهترین گزینه برای انکر تکست را بیان کرده ایم.

محفوظ نگه داشتن اطلاعات شخصی مشتری چیست؟

محفوظ نگه داشتن اطلاعات مشتری یک امر بسیار مهم در هر کسب و کاری است که باید توجه ویژه ای به آن شود و اقدامات لازم جهت تحقق آن صورت بگیرد. حتی می توان گفت در بسیاری از مواقع آینده مشاغل به حفظ اطلاعات شخصی مشتری بستگی دارد. در این مقاله مربوط به بازاریابی اینترنتی روش ها و مراحل محفوظ نگه داشتن اطلاعات مشتری را شرح خواهیم داد.

پیش نیاز های سئو

امروزه به دلیل افزایش اهمیت دیده شدن سایت ها در موتورهای جستجو، تقاضا و نیاز به یادگیری سئو نیز بسیار افزایش یافته است، اما آموزش سئو مانند هر حرفه دیگری، نیاز به فراگیری پیش نیاز هایی مانند آشنایی با نحوه کار مرورگر های وب، شناخت مفهوم واکنشگرایی، توانایی ویرایش تصاویر و... دارد. در این مقاله آموزش سئو مبتدی به بررسی و توضیح پیش نیاز های یادگیری سئو خواهیم پرداخت.

شغل های اینترنتی برای خانم ها با درآمد بالا

مشاغل اینترنتی برای خانم ها بسیار متنوع‌‌اند. امروزه با توجه به شرایط اقتصادی خانواده‌ها، بانوان نیز به دنبال کارکردن و کسب درآمد هستند. شغل اینترنتی برای بانوان یک گزینه‌ فوق‌العاده است؛ زیرا هم به صورت پاره‌وقت قابل انجام است و هم اینکه فرد در هر موقعیت جغرافیایی و زمانی که قرار داشته باشد، می‌تواند آن را انجام دهد. در این مقاله قصد داریم تا بهترین مشاغل خانگی اینترنتی را معرفی نماییم.