ایده های پولساز خانگی,بهترین شغل برای خانم ها,بهترین شغل برای زنان خانه دار

شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم ها

امروزه پیدا کردن شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم ها بسیار مهم شده است؛ زیرا تعداد زیادی از بانوان علاقه‌مند هستند که در خانه فعالیت کنند. هنگامی که صحبت از شروع یک کسب و کار می‌شود، مسائلی مانند سرمایه اولیه مهم است؛ اما امروز ما قصد داریم تا بهترین شغل برای خانم ها در منزل را معرفی کنیم تا شما هم بتوانید با استفاده از این ایده‌های پولساز خانگی به درآمد قابل قبولی برسید.

آموزش یوتیوبر شدن,چگونه یوتیوبر شویم,راهنمای یوتیوبر شدن

آموزش صفر تا صد یوتیوبر شدن

یوتیوبر شدن در این روزها تبدیل به یک هدف بزرگ برای بسیاری از افراد شده است؛ زیرا یک شغل سرگرم کننده و در عین حال پرسود می باشد. اما همانند تمامی حرفه ها، سختی های خاص خود را دارد به همین دلیل ما در این مقاله آموزش شبکه های اجتماعی راهنمای کاملی برای یوتیوبر شدن را ارائه کرده ایم که تا حد زیادی می تواند دشواری های این حرفه را کاهش دهد.

سئو کار سایت,سئو کار کیست,سئوکار

سئوکار کیست و چه وظایفی دارد؟

موتورهای جستجو می خواهند بهترین نتیجه را در پاسخ به جستجوی کاربرانشان ارائه کنند؛ به همین دلیل صفحات وب سایت ها را بر اساس معیار های مختلف بررسی کرده و به آن ها امتیاز می دهند. سئوکار شخصی است که تمامی موارد موثر در این امتیاز ها را می داند و می تواند رتبه سایت ها را افزایش دهد. در این مقاله آموزش سئو سایت مبتدی به شرح وظایف و مهارت های یک سئوکار می پردازیم.

درآمد برای خانم خانه دار,درآمد خانگی برای خانمها,کارهای درآمدزا در منزل

درآمدزایی در منزل برای خانمها

یافتن روش‌های درآمدزایی در منزل برای خانمها نسبت به گذشته از اهمیت بیشتری برخوردار است. امروزه مشاغل خانگی برای زنان خانه دار به یکی از راه‌های افزایش درآمد خانواده تبدیل شده است. مشاغل خانگی موفق در ایران بسیار متنوع و گسترده هستند و بسیاری از بانوان حتی توانسته‌اند با توسعه این سبک از کسب و کار به کارآفرینی نیز بپردازند. در این مقاله ما به معرفی ایده‌های کسب و کار خانگی زنانه می‌پردازیم.

ارتباط با مشتری ناراضی,برخورد با مشتری ناراضی,روش متقاعد سازی مشتری ناراضی

چگونگی برخورد با مشتری ناراضی

دانستن نحوه برخورد با مشتری ناراضی، بخصوص در فضای تجارت آنلاین که سطح انتظارات مشتریان بسیار بالاست، امری مهم محسوب می شود. مهم نیست چقدر تلاش می کنید که مشتریان خود را راضی نگه دارید، هر از گاهی ممکن است برخی موارد آن گونه که انتظار دارید پیش نروند و مشکلاتی به وجود آیند. اما با استفاده از روش های صحیح ارتباط با مشتری ناراضی، می توانید شرایط را به نفع خود تغییر دهید.

بررسی چگالی کلمات,تراکم عبارت کلیدی,چگالی کلمات چیست

چگالی کلمات کلیدی در سئو

چگالی کلمات کلیدی یک کمیت درصدی است که تعداد دفعات تکرار یک عبارت کلیدی خاص را در یک متن، برحسب درصد مشخص می کند. اهمیت ندادن به این فاکتور مهم و رعایت نکردن استاندارد های آن، سبب قرار نگرفتن در نتایج جستجو و جریمه می شود. در این مقاله آموزش سئو ابتدا منظور از چگالی کلمات را شرح داده، سپس به نحوه بررسی و محاسبه آن می پردازیم.

انجام پروژه سئو,اولین پروژه سئو,پروژه سئو

اولین پروژه سئو

برای گرفتن اولین پروژه سئو باید تخصص خود را از طریقی به نمایش بگذارید و بهترین روش برای آن، این است که خودتان یک سایت در نتایج برتر گوگل داشته باشید. در این حالت حتی ممکن است برند های مطرح با شما ارتباط برقرار کرده و پروژه سئو سایت خود را به شما بسپارند. در این فیلم آموزش سئو، می توانید داستان گرفتن اولین پروژه سئو امیر قمصری را به همراه نکاتی جذاب و آموزنده، مشاهده کنید.

برنامه تیک تاک,برنامه تیک تاک چیست,برنامه ی تیک تاک

برنامه تیک تاک چیست؟

برنامه تیک تاک یک شبکه اجتماعی است که کاربران می توانند در آن فیلم های کوتاه 3 تا 15 ثانیه ای، به اشتراک بگذارند. در نرم افزار تیک تاک مانند بسیاری از شبکه های اجتماعی دیگر، امکان افزودن موزیک، جلوه های تصویری مختلف، انواع فیلترها و... به ویدیوها وجود دارد. در این مقاله آموزش شبکه های اجتماعی به معرفی اولیه و نحوه ایجاد حساب کاربری در این نرم افزار می پردازیم.

انتشار محتوا ugc,محتوا ugc,محتوای تولید شده توسط کاربر

محتوای تولید شده توسط کاربر

محتوای تولید شده توسط کاربر یا محتوا ugc به محتوایی گفته می‌شود که در بخش نظرات یا فروم‌های یک وبسایت توسط کاربران ایجاد می‌شود. مدیران سایت و کارشناسان سئو برای منتشر کردن این نوع از محتوا، به استراتژی‌ها و راهکارهای خاصی نیاز دارند که در این مقاله ما 6 استراتژی کاربردی برای انتشار محتوا ugc را مطرح کرده‌ایم که با استفاده از آنها می‌توانید نتایج بسیار خوبی را دریافت کنید.  

آموزش سئو وبلاگ,افزایش سئو وبلاگ,افزایش نرخ تبدیل

نحوه تاثیر وبلاگ در سئو

تاثیر وبلاگ در سئو به صورت مستقیم و غیر مستقیم امکان پذیر است. وبلاگ نویسی به خودی خود می تواند از طرق مختلفی برای یک شرکت مفید باشد و یکی از بهترین مزایا آن، تاثیر گذاری مثبت در سئو سایت است. در این مقاله مربوط به آموزش سئو سایت، ما به مزایا و انواع روش های تاثیر وبلاگ بر سئو خواهیم پرداخت.