افزایش فروش,بازاریابی تبدیلی,بازاریابی تبدیلی یعنی چه

بازاریابی تبدیلی چیست؟

امروزه داشتن وب سایتی که ترافیک زیادی داشته باشد، کافی نیست. شما باید کاری کنید تا مخاطبانتان محصولات شما را بخرند و از خدماتتان استفاده کنند. بازاریابی تبدیلی می تواند به شما کمک کند بازدیدکنندگان سایت خود را به انجام اعمالی که در راستای اهداف تجاری شما هستند، تشویق کنید. در این مقاله آموزش بازاریابی اینترنتی، به توضیح کامل بازاریابی تبدیلی یا همان بازاریابی نرخ تبدیل و روش های آن خواهیم پرداخت.

جلوگیری از ایندکس شدن سایت,جلوگیری از ایندکس شدن سایت توسط موتورهای جستجو,عدم نمایش سایت در گوگل

عدم نمایش سایت در گوگل

عدم نمایش سایت در گوگل به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است و شما با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارید، می‌توانید یکی از این روش‌ها را انتخاب کنید. جان مولر در جلسه پرسش و پاسخ در مورد روش های جلوگیری از ایندکس شدن سایت توسط گوگل صحبت می کند. در این مقاله می توانید از مطالب ذکر شده توسط جان مولر در ارتباط با روش های جلوگیری از ایندکس شدن سایت، مطلع شوید.

آموزش برنامه پینترست,آموزش کار با برنامه پینترست,برنامه پینترست

برنامه پینترست چیست؟

شبکه اجتماعی پینترست پلتفرمی است که بر اساس اشتراک گذاری عکس و فیلم های کوتاه می باشد. همچنین قابلیت جستجو بین موارد منتشر شده توسط سایر کاربران طبق معیار های مختلف، در این برنامه وجود دارد. این شبکه اجتماعی به یک تابلو اعلانات بزرگ شباهت دارد که محتوای آن توسط Board ها قابل دسته بندی و سازماندهی می باشند. در این مقاله آموزش شبکه های اجتماعی، به معرفی و آموزش برنامه پینترست خواهیم پرداخت.

افزایش فروش,افزایش فروش آنلاین,افزایش فروش اینترنتی

بهترین روش های فروش اینترنتی

دانستن روش های فروش اینترنتی برتر، برای صاحبان مشاغل آنلاین امری ضروری است. شاید ایجاد یک کسب و کار اینترنتی، کار ساده ای باشد، زیرا فقط نیاز به خرید یک هاست و دامنه، ایجاد سایت و بارگذاری محصولات روی آن دارد. اما هنگامی که به مرحله فروش و افزایش آن می رسیم، فرآیندها کمی دشوار می شوند. در این مقاله بازاریابی اینترنتی، به بهترین و کاربردی ترین تکنیک های فروش آنلاین می پردازیم.

چطور ادمین اینستا باشیم,شرح وظایف ادمین اینستاگرام,مهارت های لازم برای ادمین اینستاگرام

شرح وظایف ادمین اینستاگرام

 تبدیل شدن به ادمین اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری، امروزه هدف بسیاری از افراد می باشد؛ زیرا این شغل، یکی از روش های کسب درآمد به صورت پاره وقت است که کسب تخصص در آن نیاز صرف به زمان زیادی ندارد. وظایف و مهارت های ادمین پیج اینستاگرام شامل موارد متعددی می شوند که در این مقاله آموزش شبکه های اجتماعی، مورد بحث قرار گرفته اند.

بازاریابی عصبی,بازاریابی عصبی crm,بازاریابی عصبی در ایران

بازاریابی عصبی چیست؟

بازاریابی عصبی، یک زیرشاخه جدید و نوظهور در علم بازاریابی است که از علوم مرتبط با نحوه عملکرد مغز انسان استفاده می کند. این سبک از بازاریابی که تحت عنوان علوم اعصاب مصرف کننده نیز شناخته می شود، فعالیت های مغز مصرف کننده هنگام خرید و رفتار های کلیدی او در تصمیم گیری را مورد بررسی قرار می دهد. در این مقاله بازاریابی اینترنتی به بحث در مورد بازاریابی عصبی دیجیتال خواهیم پرداخت.