تغییر موتور جستجوی پیش فرض فایرفاکس برای بعضی از کاربران

تغییر موتور جستجوی پیش فرض فایرفاکس طبق برخی گزارشات محتمل شناخته شده، درحالی که موزیلا فایرفاکس در سال 2014 قراردادی با یاهو مبنی برقراردادن موتور جستجوی این شرکت به صورت پیش فرض در مرورگرهای خود امضا کرد ولی پس از مدتی این قرارداد کنار گذاشته شد و مجدداً فایرفاکس از موتور جستجو گوگل به صورت پیش فرض استفاده کرد، حال به نظر می رسد این بار موتور جستجوی بینگ رقیب جدید گوگل باشد.

سئو یا اینستاگرام برای فروش

فروش از سئو یا اینستاگرام برای کاربران زیادی مشکل است. آنها نمی دانند کدام یک بهتر است. سئو مشکلاتی مانند فیلترشکن، محدود شدن یا مسدود شدن را ندارد، مگر از سوی خود گوگل باشد. اما اینستاگرام این ترس را برای کاربران خود دارد، که شاید روزی فیلتر شود و دور از انتظار نیست. با تماشا این ویدئو و خواندن مطالب آن متوجه خواهید شد کدام یک به شما در جهت بهبود فروشتان کمک می کند

منظور از تجربه مشتری چیست؟

تجربه مشتری میزان رضایت و حس خوب مشتریان هنگام و بعد از خرید از یک شرکت یا فروشگاه یا برندی خاص است، بهبودی تجربه مشتریان می تواند سود و اعتبار زیادی را در پی داشته باشد به شرط آن که اصول مدیریت تجربه مشتری را به خوبی اجرا کنیم و سایر کارکنان را به آن پایبند سازیم، وجود ارتباط دوستانه و عاطفی همچنین طرفداری مشتریان از برند نشان دهنده اجرای درست استراتژی تجربه کاربری است.

الگوریتم هیلتاپ گوگل چیست و چه تأثیری بر سئو دارد؟

الگوریتم هیلتاپ گوگل از سال 2003 به کار گرفته شد و وظیفه آن شناسایی منابع معتبری است که در موضوعات تخصصی لینک های زیادی به آن ها داده شده، به عبارت دیگر به عنوان منبع از آن ها یاد شده، الگوریتم hilltop آن سایت ها را به عنوان مرجع تشخیص داده و افزایش رتبه قابل توجهی را برای آن ها در نظر می گیرد، این الگوریتم همچنین با نام الگوریتم تپه گوگل هم شناخته می شود.

بازاریابی وابسته یا همان Affiliate Marketing چیست؟

بازاریابی وابسته یا همان بازاریابی واسطه ای روشی است که در آن بازاریاب محصولات شرکت ها یا اشخاص دیگری را تبلیغ می کند و در قبال فروش آن بخشی از سود حاصل شده را دریافت می کند، این روش همکاری در فروش، هم برای صاحب محصول و هم برای شخص یا شرکت بازاریابی وابسته، بسیار مفید است، در این مقاله مفصلاً این روش کسب درآمد اینترنتی و مزایای آن را شرح می دهیم

تاثیر قالب سایت در سئو چیست؟

تأثیر قالب در سئو سایت شامل موارد سئو فنی مثل سرعت بارگذاری، بهینه بودن کدهای سورس، واکنش گرایی و... و همچنین موارد مربوط به طراحی می شود که در این مقاله به آن ها می پردازیم و ابتدا چگونگی تأثیر قالب سایت در سئو را بیان می کنیم و آن را شرح می دهیم سپس به مشخصات و ویژگی های قالب سایت سئو شده و موارد سئو سازی قالب سایت می پردازیم.

ویژگی های جدید تلگرام و قابلیت های جذاب آن

ویژگی های جدید تلگرام شامل اموجی های تعاملی، انتخاب پس زمینه های مختلف برای چت ها، اطلاعات مربوط به خوانده شدن پست های موجود در گروه، ضبط لایو استریم، میزان فوروارد شدن پست های کانال می شود که در آپدیت اخیر این نرم افزار به آن اضافه شده اند. این قابلیت های جدید تلگرام می توانند این نرم افزار را بیش از پیش نزد کاربران محبوب سازند.

نحوه ساخت رزومه حرفه ای سئو

نحوه ساخت رزومه حرفه ای سئو دغدغه ای مهم برای کسانی است که آموزش سئو خود را کامل کرده اند و می خواهند وارد بازار کار شوند. در این ویدئو به شما آموزش ساخت رزومه موفق سئو را به اشتراک گذاشته ایم که تا با رعایت کردن مواردی که در ویدئو ساخت رزومه سئو به شما آموزش می دهیم، مسیر یادگیری سئو و استخدامی شما را هموار سازیم.

پشتیبانی اپل از ویژگی های ایمنی کودکان

ویژگی های ایمنی کودکان اپل، شامل سه قسمت اصلی "اسکن عکس های iCloud برای یافتن مواد CSAM (سوءاستفاده از کودکان)"، "اسکن پیام روی دستگاه برای محافظت از کودکان" و "پیشنهادات جستجو برای محافظت از کودکان" است که در اصل ایرادی ندارند، ولی برخی از منتقدان بر این باور هستند که ممکن است این ابزارها توسط افراد سوء استفاده گر مورد تغییرات قرار بگیرد و در جهت اهداف غیراخلاقی بکار گیری شوند.