چگونه با گوشی خود کسب درآمد کنیم؟,روش های کسب درآمد با گوشی,کسب درآمد با گوشی بدون سرمایه گذاری

کسب درآمد با گوشی [جوهره روش های تضمینی]

کسب درآمد با گوشی، راهی موثر برای دست یافتن به امنیت کامل مالی است. گوشی های هوشمند به ابزاری ضروری در زندگی روزمره تبدیل شده اند، حتی شرکت های بزرگ در حال تغییر جهت فعالیت خود به سمت تولید یا استفاده از برنامه های موبایل هستند. چون تعداد افراد دارای تلفن همراه، بیشتر از تعداد افرادی شده است که مسواک دارند!

UPDATED
ctr چیست؟,افزایش نرخ کلیک,افزایش نرخ کلیک سایت

آموزش جامع نرخ کلیک و روش های افزایش آن

برای اینکه بتوانید نرخ کلیک سایتتان را بالا ببرید باید بتوانید روش هایی را به کار ببرید تا کاربران را ترغیب کنید که به سایت شما سر بزند. هر چه CTR بالا رود، نرخ فروش هم بالاتر خواهد رفت.

با مطالعه این مطلب، هرآنچه که در مورد ماهیت نرخ کلیک و بهینه کردن سایت بر اساس آن لازم است بدانید را به شما به سادگی آموزش خواهیم داد.

ضروری
آموزش سئو داخلی سایت,آموزش سئوی داخلی,سئو داخلی

سئو داخلی و افزایش رتبه سایت در گوگل

سئو سایت به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می شود. سئوی داخلی یا on page seo همان چیزی است که به دنبال آن هستید. قطع به یقین تعداد بسیار زیادی از شماها این مفهوم را به خوبی درک نکرده اید.

با این مقاله، ممکن است نگاه شما به سئوی داخلی به کلی زیر و رو شده و در نهایت تصمیم بگیرید زمان و توجه بیشتری را به سئوی داخلی سایت خود اختصاص دهید.

local seo چیست,آموزش سئو محلی,آموزش سئو محلی وردپرس

6 روش کارآمد برای بهبود سئو محلی

یکی از مهم ترین بخش های سئو و بهینه سازی سایت، سئو محلی یا لوکال سئو است. این فاکتور، نکات و تکنیک های خاصی دارد که با استفاده از این موارد، می تونید ورودی های وب سایتتون رو افزایش دهید.

ما در این مقاله، مهم ترین و کارآمدترین روش های بهبود سئو محلی و بهینه سازی سایت برای کاربران محلی، به شما آموزش داده ایم

بررسی تعداد صفحات ایندکس شده,صفحات ایندکس شده

یک تکنیک اساسی برای سایت های نوپا

با خبر شدن از صفحات ایندکس شده و همچنین بررسی تعداد صفحات ایندکس شده تارنما از مهم ترین کارهایی است که مدیران وب سایت های نوپا می بایست انجام دهند. اما این کار شاید به تنهایی خیلی سخت به نظر رسد اما شما با استفاده از تکنیکی که در طی این ویدیو می آموزید، می توانید به راحتی هر چه تمام تر از صفحات ایندکس شده وبسایت خود خبر دار شوید.

یک ترفند ساده اما خارق العاده برای تولید محتوا

راه و روش های بسیار زیادی برای تولید محتوا برای سایت وجود دارد. اما نکته مهمی که باید بدانید این است که همه این روش ها، اصولی و مطابق با سئو سایت نیستند. در این فیلم آموزش سئو قصد داریم تا یک ترفند کاربردی و مفید برای تولید محتوا سایت را با شما عزیزان در میان بگذاریم.

بهترین روز برای پست گذاشتن در اینستاگرام,بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام,زمان انتشار پست اینستا

بدترین و بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام

بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام یک دغدغه اساسی برای افرادی است که نمی دانند چه زمانی، پست اینستاگرام خود را منتشر کنند، نمی دانند چه زمانی، پست های آن ها، باز خورد بهتری را از خود به جای می گذارد. ما در این مقاله بهترین زمان انتشار پست را برای 10 موضوع کاری برای شما بررسی کردیم تا دیگر برای این جریان، دغدغه خاصی، نداشته باشید و در بهترین زمان پست های خود را منتشر کنید

ssl چیست,تاثیر ssl در سئو,تاثیر ssl در سئو چیست؟!

تاثیر ssl در سئو چیست؟!

ssl در سئو تاثیر دارد و این تاثیر به مرور زمان پر رنگ تر و بیشتر نیز می شود. در واقع شما با استفاده از اس اس ال برای مشتریان و کاربران خود ارزش قائل شده اید، و برای آن ها امنیت را به ارمغان آورده اید.

در این ویدیو ما تاثیر ssl در سئو را برای شما شرح می دهند امیدواریم که نکات ذکر شده برای شما مفید و همچنین کاربردی باشد.

افزایش رضایت مشتری,اهمیت رضایت مشتری,پیگیری رضایت مشتریان

6 دلیل اساسی اهمیت رضایت مشتری

رضایت مشتری اولین ملاک برای داشتن کسب و کار فوق العاده و پیشرفت در آن می باشد. همچنین شما با داشتن شاخص های رضایت مشتری می توانید نقاط قوت و نقاط ضعف خود را شناسایی نمایید.

ما در این مقاله به بررسی 6 دلیل از اهمیت بسیار بالای رضایت مشتریان پرداخته ایم و پبیشنهاد می کنیم حتما این مقاله را برای پیشرفت کسب و کار خود مطالعه نمایید. امیدواریم که  این مطالب برای شما مفید بوده باشد.

ریدایرکت 301,ریدایرکت 301 در وردپرس

مهم ترین کاربرد ریدایرکت 301 در وردپرس چیست؟

مهم ترین کاربرد ریدایرکت 301 برای جابه جایی و یا پاک شدن صفحات وبسایت می باشد. جابه جا شدن صفحات به گونه ای است که صفحات شما دارای آدرسی بوده اما حال شما دست به تغییر آن می زنید که در آن موقع می بایست آدرس قدیم را به جدید ریدایرکت 301 کنید. اگر می خواهید بهتر با این نوع ریدایرکت، آشنا شوید، با ما در این ویدیو آموزشی، همراه باشید