بررسی تعداد صفحات ایندکس شده,صفحات ایندکس شده

یک تکنیک اساسی برای سایت های نوپا

با خبر شدن از صفحات ایندکس شده و همچنین بررسی تعداد صفحات ایندکس شده تارنما از مهم ترین کارهایی است که مدیران وب سایت های نوپا می بایست انجام دهند. اما این کار شاید به تنهایی خیلی سخت به نظر رسد اما شما با استفاده از تکنیکی که در طی این ویدیو می آموزید، می توانید به راحتی هر چه تمام تر از صفحات ایندکس شده وبسایت خود خبر دار شوید.

یک ترفند ساده اما خارق العاده برای تولید محتوا

راه و روش های بسیار زیادی برای تولید محتوا برای سایت وجود دارد. اما نکته مهمی که باید بدانید این است که همه این روش ها، اصولی و مطابق با سئو سایت نیستند. در این فیلم آموزش سئو قصد داریم تا یک ترفند کاربردی و مفید برای تولید محتوا سایت را با شما عزیزان در میان بگذاریم.

ssl چیست,تاثیر ssl در سئو,تاثیر ssl در سئو چیست؟!

تاثیر ssl در سئو چیست؟!

ssl در سئو تاثیر دارد و این تاثیر به مرور زمان پر رنگ تر و بیشتر نیز می شود. در واقع شما با استفاده از اس اس ال برای مشتریان و کاربران خود ارزش قائل شده اید، و برای آن ها امنیت را به ارمغان آورده اید.

در این ویدیو ما تاثیر ssl در سئو را برای شما شرح می دهند امیدواریم که نکات ذکر شده برای شما مفید و همچنین کاربردی باشد.

ریدایرکت 301,ریدایرکت 301 در وردپرس

مهم ترین کاربرد ریدایرکت 301 در وردپرس چیست؟

مهم ترین کاربرد ریدایرکت 301 برای جابه جایی و یا پاک شدن صفحات وبسایت می باشد. جابه جا شدن صفحات به گونه ای است که صفحات شما دارای آدرسی بوده اما حال شما دست به تغییر آن می زنید که در آن موقع می بایست آدرس قدیم را به جدید ریدایرکت 301 کنید. اگر می خواهید بهتر با این نوع ریدایرکت، آشنا شوید، با ما در این ویدیو آموزشی، همراه باشید

آموزش ترفندهای توییتر,آموزش توییتر,ترفندهای توییتر

آموزش ترفندهای توییتر

همه ما با شبکه اجتماعی توییتر آشنا هستیم و قطعا با نمونه توییت های سیاسیون ما در اخبارها و شبکه های خبری، برخورد کرده ایم. در این مقاله می خواهیم نکات، ترفند و تکنیک های مخفی این شبکه اجتماعی را در راستای توسعه کسب و کارهای مختلف در این محیط بازاریابی نوین، بپردازیم

این مقاله هر آنچه که شما درباره توییتر نمی دانید به علاوه جدیدترین ترفندها، به شما نشان می دهد

UPDATED
ابزارهای گوگل کروم,افزونه moz,افزونه similarweb

20 افزونه برتر گوگل کروم برای سئو سایت

گوگل کروم افزونه های بسیار کاربردی و ساده را در اختیار مدیران وبسایت ها قرار داده است تا به وسیله آنها بتوانند به سرعت متوجه مشکلات سئو وبسایت خود بشوند.

ما در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا 20 افزونه برتر در این زمینه را برای شما معرفی کرده و امکانات هر کدام را مورد بررسی قرار دهیم.

آموزش کنونیکال,تکنیک استفاده از تگ کنونیکال,تگ کنونیکال canonical

کاربردی ترین تکنیک استفاده از تگ کنونیکال

گاهی اوقات ممکن است که برخی از محتواهای شما باهم مشابه باشند بدین منظور شما می بایست برای جلوگیری از جریمه گوگل از کنونیکال استفاده کنید. کنونیکال، کدی است که در سورس سایت شما قرار می گیرد و شما باید محتواهایی که بخشی از آن ها کپی شده از سایر محتوا سایت است، را کنونیکال کنید. با این کار شما از جریمه گوگل جلوگیری کرده اید. ما دراین ویدئو به آموزش کنونیکال پرداخته ایم