بررسی چگالی کلمات,تراکم عبارت کلیدی,چگالی کلمات چیست

چگالی کلمات کلیدی در سئو

چگالی کلمات کلیدی یک کمیت درصدی است که تعداد دفعات تکرار یک عبارت کلیدی خاص را در یک متن، برحسب درصد مشخص می کند. اهمیت ندادن به این فاکتور مهم و رعایت نکردن استاندارد های آن، سبب قرار نگرفتن در نتایج جستجو و جریمه می شود. در این مقاله آموزش سئو ابتدا منظور از چگالی کلمات را شرح داده، سپس به نحوه بررسی و محاسبه آن می پردازیم.

آموزش دراپ شیپینگ,دراپ شیپینگ,درباره دراپ شیپینگ

دراپ شیپینگ چیست؟

دراپ شیپینگ یک روش خرده فروشی است که در آن یک کسب و کار، کالا را از شخص ثالثی (تولیدکننده، عمده‌فروش یا خرده‌ فروش دیگری) خریداری کرده و آن را مستقیماً برای مصرف کننده ارسال می‌کند. این روش به دلیل عدم نیاز به سرمایه اولیه زیاد، امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. در این مقاله مربوط به بازاریابی اینترنتی، ما به توضیح کامل دراپ شیپینگ و مزایا و معایب آن خواهیم پرداخت.

الگوریتم اینستا برای رفتن به اکسپلور,ترفند رفتن به اکسپلور,راز رفتن به اکسپلور

روش های رفتن به اکسپلور اینستاگرام

رفتن به اکسپلور اینستاگرام می تواند پیج شما و محتوای آن را به افراد زیادی نمایش دهد و احتمال جذب آن ها را بالا ببرد. برای بسیاری از افراد که در این شبکه اجتماعی فعالیت دارند، بخصوص افرادی که از پیج خود کسب درآمد می کنند، دانستن روش های ورود به اکسپلور بسیار حائز اهمیت است. در این مقاله آموزش شبکه های اجتماعی راز رفتن به اکسپلور را برای شما بازگو خواهیم کرد.

serp چیست؟,ارگانیک سرچ,ترافیک ارگانیک

ارگانیک سرچ یا جستجو ارگانیک به چه معناست؟

ارگانیک سرچ به معنی جستجوی طبیعی است که منظور از آن قرار گرفتن سایت ها در نتایج موتور های جستجو از جمله گوگل، بدون پرداخت هزینه و فقط با رعایت اصول سئو می باشد. در صفحات نتایج جستجو، دو نوع نتیجه وجود دارند؛ نتایج جستجو پولی و نتایج جستجوی ارگانیک. در این مقاله آموزش سئو مبتدی به توضیح ترافیک، سرچ و جستجو ارگانیک می پردازیم.

استراتژی بازاریابی داده محور,اصول بازاریابی داده محور,بازاریابی داده محور

بازاریابی داده محور به چه معناست؟

بازاریابی داده محور یک سبک از بازاریابی نوین می باشد که تحت عنوان بازاریابی مبتنی بر داده نیز شناخته می شود. در این نوع از بازاریابی با استفاده از اطلاعات جمعیتی مشتریان، تبلیغات فروش و بازاریابی مطابق با نیاز ها، خواسته ها و سلایق مشتریان هدف طراحی و ارائه می شوند. در این مقاله آموزش بازاریابی اینترنتی، استراتژی بازاریابی داده محور به طور کامل شرح داده شده است.

تبعات کمال گرایی,غلبه بر کمال گرایی,کمال گرایی افراطی

تبعات کمال گرایی

کمال گرایی به معنی این است که فرد بخواهد هر چیز، از هر نظر در شرایط ایده‌آل خود قرار داشته باشد که چنین شرایطی هیچگاه ممکن نیست. هرگز شرایط به صورت صد در صد بر وفق مراد نخواهد بود، پس باید کمال گرایی را کنار گذاشت و تلاش کرد که همیشه تمامی امور به بهترین شکل ممکن انجام شوند، اما نباید همواره انتظار داشته باشیم شرایط به نحو احسن و بی نقص باشد.

انتخاب هاست,بهترین هاست برای سئو,تاثیر هاست ایران روی سئو

تاثیر هاست بر روی سئو

رقابت در سئو از زمانی آغاز می شود که شما در مرحله انتخاب هاست برای وب سایت خود قرار می گیرید. تاثیر هاست در سئو می تواند به عوامل مختلفی از جمله سرعت بارگذاری وب سایت، امنیت آن، مکان سرور و... بستگی داشته باشد. اگر می خواهید سایت خود را سئو کنید باید هنگام انتخاب هاست آن، به موارد و ویژگی هایی توجه داشته باشید که ما در این مقاله آموزش سئو آن ها را شرح داده ایم.

حذف ریدایرکت,ریدارکت یک دامنه به دامنه دیگر,ریدایرکت 301

نگهداری ریدایرکت 301

ریدایرکت 301 بهترین روش برای ریدایرکت یک دامنه به دامنه دیگر است. شما با استفاده از این روش می‌توانید صفحات سایت خود را به دامنه جدیدی که ایجاد کرده‌اید، منتقل کنید؛ اما زمانی که این کار را انجام می‌دهید، بایستی حداقل یک سال، ریدایرکت‌ها را حفظ نمایید. توضیحات بیشتر و نکات لازم در این باره را از زبان جان مولر در این مقاله مطالعه کنید.

ایجاد ارزش برای مشتری,تعهد به مشتری,جلب اعتماد مشتری

مزایا قول دادن به مشتری و پایبندی به آن

قول دادن و تعهد داشتن به مشتری، همچنین پایبند بودن به آن منجر به جلب اعتماد مشتریان می شود. حتی در کسب و کار های دنیای واقعی داشتن یک قول و تعهد در قالب مزیت، می تواند بسیار مفید واقع شود. به طور کلی جدا از ارائه ضمانت، باید قولی به مشتریان خود دهید تا شما را نسبت به رقبایتان متمایز کرده و مشتریان را به خرید از شما ترغیب کند.