الگوریتم تایم لاین توییتر,تایم لاین توییتر چیست,تنظیمات تایم لاین توییتر

رازهای نهفته در الگوریتم تایم لاین توییتر

توییتر همانند دیگر شبکه اجتماعی دارای الگوریتم خاصی در نمایش توییت و پست های خود است در صورتی بخواهید در این شبکه اجتماعی فعالیت گسترده ای داشته باشید، بهتر است که با این الگوریتم آشنایی داشته باشید تا بتوانید پست های خود را به بهترین نحوه در تایم لاین توییتر که مهم ترین بخش برای نمایش پست ها است، حضور پیدا کنید.

ما در این مقاله به معرفی الگوریتم تایم لاین توییتر پرداخته ایم

ایجاد نظرسنجی توییتر,ساخت نظرسنجی در توییتر,نظرسنجی توییتر

راهنمای جامع ایجاد نظرسنجی توییتر

یکی از ابزارهای ایده پردازی و آگاهی از نیازهای کاربران، نظرسنجی است. ممکن است ساعت های بر روی ایده هایی برای توییت کردن در شبکه اجتماعی توییتر وقت گذاشته تا ایده ای ناب را پیدا کنید. ما راه حل ویژه ای برای شما داریم و شما می توانید به سادگی با یک راهکار ساده و استفاده از نظرسنجی، ایده هایی ناب را بدست آورید.

این مقاله راهنمایی جامع برای نظرسنجی در توییتر است

بکش بالا در استوری,چگونه لینک به استوری اضافه کنیم,گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

5 نکته اساسی گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

یکی از دغدغه های کاربران در اینستاگرام گذاشتن لینک در استوری استريال قطعا پیج های بسیار زیادی را دیده اید که با گذاشتن لینک در این بخش، تلاش می کنند که از این شبکه اجتماعی بازدید صفحات وب سایت خود را افزایش دهند

حال ما برای اینکه متوجه شوید که چگونه این لینک را در استوری قرار دهید و اینکه باید چه شرایط برای استفاده از این ابزار داشته باشید، در این مقاله توضیح داده ایم

نکات انتخاب انکر تکست برای بهبود سئو سایت

انتخاب انکر تکست یکی از مهم ترین و شاید حساس ترین اقدامات در پروسه لینک سازی وب سایت می باشد. در برخی مواقع کوچک ترین اشتباه در این زمینه می تواند سبب شود تا سئو سایت شما آسیب جدی ببیند. در هر حال در این فیلم آموزش سئو چند نکته بسیار مهم در این زمینه را با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم.

اپلیکیشن ساخت پادکست,اپلیکیشن ساخت پادکست برای اینستاگرام,بهترین اپلیکیشن پادکست برای اندروید

بهترین اپلیکیشن ساخت پادکست چیست؟

تولید پادکست کار بسیار ساده ای است در صورتی که بدانید با چه نرم افزاری این کار را به بهترین شکل و با کیفیت، انجام دهید. امروزه اپلیکیشن های زیادی در حوزه ساخت پادکست به صورت تخصصی فعالیت می کنند، در کل دنیا، با استقبال بی نظیری روبرو شده اند.

ما در این مقاله به معرفی 7 اپلیکیشن برتر برای ساخت پادکست پرداخته ایم تا شما بتوانید بهترین اپ برای تولید محتوای صوتی انتخاب کنید.