استفاده از AMP و نقش آن در سئو سایت

استفاده از AMP مزیت های بسیار زیادی دارد و در آینده ای نه چندان دور شاید سایت ها مجبور شوند از آن استفاده کنند. در این فیلم آموزش سئو نکته مهمی را در این زمینه برای شما عزیزان ارائه می کنم که با استفاده از آن می توانید تصمیم نهایی خود برای استفاده از AMP را بگیرید.

اپلیکیشن پینترست,بازاریابی پینترست,پروفایل پینترست

11 راز نهفته درباره مزایای پینترست

پینترست شبکه اجتماعی بی نظیری برای کسب و کارهای نوپا که قصد کسب درآمد دارند، خواهد بود. محیطی جدید که می تواند سیل عظیمی از کاربران را برای بازدید وب سایت، فروش و تحقق رویاهای دست نیافتنی باشد. ما در این مقاله 11 راز نهفته در این رسانه بزرگ اجتماعی را برای شما بررسی کردیم که پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از پینترست حتما این مقاله را بخوانید

نکات خارق العاده افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت مزیت های بسیار زیادی برای وب سایت شما دارد که می توانید بر اساس آن ها رتبه بسیار خوبی در نتایج جستجوی گوگل به دست آورید. در واقع گوگل بارها اعلام کرده است که سرعت وب سایت یکی از فاکتورهای اصلی او برای رتبه بندی است. حتی برخی سئوکاران معتقد هستند که سرعت سایت هم ردیف محتوا و بک لینک که دو فاکتور بسیار تاثیرگذار سئو هستند، می باشد.

آموزش ساخت بک لینک,آموزش ساخت بک لینک رایگان,استراتژی ساخت بک لینک

12 استراتژی ساخت بک لینک 2020

هر کاری برای رسیدن به نتیجه باید طبق یک استراتژی پیش برود. استراتژی ساخت بک لینک باید بر اساس جدیدترین بروز رسانی های گوگل تدوین شود. در این مطلب 12 استراتژی برتر را به شما معرفی خواهیم کرد. مطمئنا با استفاده از این استراتژی ها می توانید روند سئو سایت خود را به خوبی ارتقا داده و شاهد رشد سریع آن در نتایج جستجوی گوگل باشید.

4 نکته ضروری انتخاب دامنه سایت

انتخاب دامنه سایت یکی از مهم ترین اقداماتی است که باید در ابتدای مسیر خود انجام دهید. نام دامنه در واقع نام برند شما است و در آینده ای نه چندان دور نیاز خواهید داشت که اقدامات زیادی در ارتباط با آن انجام دهید. در نتیجه بهتر است که تمام نکاتی که در این ویدئو برای شما ارائه شده است را در روند انتخاب نام دامنه سایت به کار ببرید.

مهم
cannibalization,cannibalization چیست,keyword cannibalization چیست

cannibalization چیست و چرا برای سئو ضرر دارد؟

Keyword Cannibalization یکی از رایج ترین مشکلاتی است در رتبه بندی وب سایت ها به وجود می آید. بیشترین افرادی که با این مشکل درگیر می باشند، مدیران وب سایت های فروشگاهی هستند.

در این مقاله هرانچه در مورد کنیبالیزیشن نیاز است بدانید را به همراه نحوه مرتفع کردن آن، به شما آموزش خواهیم داد.

3 تکنیک جذاب برای بهبود سئو محلی

بهبود سئو محلی می تواند سبب افزایش فوق العاده مشتریان شما بشود. تکنیک ها و نکات زیادی در مورد این مسئله وجود دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید. اما در این فیلم آموزش سئو قصد داریم تا 3 تکنیک بی نظیر برای بهبود سئو محلی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

جدیدترین تکنیک های سئو تصاویر سایت

سئو تصاویر سایت یکی از بخش هایی هستند که شما می توانید با تمرکز بر روی آن از بسیاری از رقبای خود پیشی بگیرید. در بخش های قبلی در مورد سئو محتوا نکاتی زیادی را بیان کردیم که ادغام کردن آن نکات با تکنیک هایی جدید سئو تصاویر سایت می تواند بهینه سازی داخلی سایت شما را به مرحله بالاتری ارتقا دهد.

آپدیت هسته الگوریتم گوگل,بروز رسانی الگوریتم گوگل,بروز رسانی هسته الگوریتم گوگل

آپدیت هسته الگوریتم گوگل و آماده بودن برای آن

آپدیت هسته الگوریتم گوگل یکی از مهم ترین اتفاقاتی است که در روند فعالیت های گوگل اتفاق می افتد. هدف اصلی این بروز رسانی ها افزایش کیفیت SERP هاست. در نتیجه، این آپدیت ها بر روی سئو سایت ها نیز اثر می گذارند. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چطور می توانید وب سایت خود را برای مقابله با بروز رسانی هسته الگوریتم گوگل آماده کنید.

آموزش دیسکریپشن,آموزش متا دیسکریپشن,تکنیک های دیسکریپشن

نکات طلایی متا دیسکریپشن سایت های فروشگاهی

متا دیسکریپشن سایت های فروشگاهی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بسیاری از متخصصین سئو و بهینه سازی وب سایت، این بخش را جزو 3 قسمت اصلی و مهم وب سایت های فروشگاهی می دانند. به همین دلیل در این فیلم آموزش سئو قصد داریم تا نکات و تکنیک های بسیار مهمی در مورد چگونگی و نحوه نوشتن متا دیسکریپشن سایت های فروشگاهی به شما عزیزان ارائه کنیم.