SSL رایگان و یک روش عالی برای دریافت آن

SSL یکی از فاکتور های گوگل است که به راحتی می توان آن را به دست آورد. SSL رایگان نیز از جمله موضوعاتی است که ممکن است به ذهن شما رسیده باشد. در این مقاله به معرفی انواع SSL و یک روش عالی برای دریافت SSL رایگان می پردازیم. همچنین طریقه نصب و پیاده سازی SSL را نیز می گوییم که مشکل تعداد زیادی از کاربران و مدیران سایت ها است.

بهترین روش برای انتخاب عبارت کلیدی

انتخاب عبارت کلیدی یکی از مهم ترین کارهایی است که در شروع روند سئو و بهینه سازی سایتتان باید انجام دهید. ما در این بخش های ویدئوهای آموزشی، قصد داریم تا این مسئله را به بهترین شکل ممکن مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم. چقدر خوب است که از همان ابتدای کار سئو، از مسیر صحیح حرکت کنید.

فیلم آموزش سئو موبایل و نکات طلایی آن

سئو موبایل یا طراحی ریسپانسیو سایت و اهمیت به نسخه موبایل سایت، در سال 2020 اهمیت بسیاری پیدا کرده است و همواره نکاتی را همراه خود دارد که در این ویدیو ما به این نکات پرداخته ایم. به شما پیشنهاد می کنیم که این نکات را یادداشت برداری کرده و آن ها را در روند سئو، به کار ببرید.

5 دلیل اساسی برای تاثیر محتوا بر سئو

متخصصین و کارشناسان دیجیتال مارکتینگ همیشه در مورد تاثیر محتوا بر سئو و رابطه متقابل این دو با یکدیگر نکاتی را بیان کرده اند. اما کمتر پیش می آید کسی در مورد کم و کیف و دلایلی که در مورد تاثیر محتوا سایت بر سئو وجود دارد، صحبت کند. در این مقاله تاثیر محتوا بر سئو را با نگاهی متفاوت مورد تحلیل و بررسی قرار داده ایم.

فیلم آموزش سئو فنی و User Experience

بحث سئو فنی و User Experience همواره نکاتی را به همراه خود دارد که ما در مقالات و ویدیوهای زیادی به آن پرداخته ایم. اما در سال 2020 به این موضوعات اهمیت بیشتر داده شده است و خیلی بیشتر مورد توجه گوگل قرار گرفته است. اما چه نکاتی از این موضوعات در سال 2020 اهمیت بیشتری پیدا کرده است؟ با ما همراه باشید

بکارگیری کلمات کلیدی طولانی برای بهبود سئو محتوا

بالا بردن کیفیت محتوا راهکارهای خاصی دارد و برای هر موضوعی نیاز است که شما با کاربران ارتباط گرفته تا بتوانید به تولید محتوای با کیفیت بپردازید.

محتوای با کیفیت از نظر گوگل نیز باید دارای چارچوب هایی باشد ما در این ویدیو به طور کامل به این موارد پرداخته ایم.

مهمترین فاکتور های سئو 2020

چه تعداد فاکتور سئو می تواند شما را به لینک یک گوگل برساند؟ آیا فاکتوری وجود دارد که به تنهایی بتواند شما را به لینک یک برساند؟ این سوالات را ما در این ویدیو پاسخ داده ایم تا ابهامات شما در رابطه با 200 فاکتور سئو سایت از بین برود

کاربرد ریچ اسنیپت در اصول سئو سال 2020

ریچ اسنیپت ها از همان ابتدا مورد اهمیت گوگل قرار می گرفت اما در سال 2020 با تغییر در الگوریتم های گوگل اهمیت تحقیق و به کارگیری کلمه کلیدی کم شده و یکی از مواردی که می تواند جایگزین خوبی برای آن باشد کدهای اسکیما و موارد مربوط به ریچ اسنیپت ها است. در ادامه با تماشای ویدیو با ما همراه باشید.

تفاوت ساب دامین و ساب فولدر در آدرس سایت

مفهوم تفاوت ساب دامین و ساب فولدر و اینکه کدام یک باعث افزایش رنک صفحات سایت شما می شود و اینکه ساب دامین بهتر است یا ثبت دامنه جدید، در این ویدیو بررسی شده است.

توجه شما به این ویدیو می تواند رنک صفحات سایت شما را در گوگل افزایش دهد