کلمه کلیدی,کلمه کلیدی lsi,کلمه کلیدی اصلی

چگونگی بکارگیری کلمه کلیدی اصلی در صفحات سایت

هر صفحه باید یک کلمه کلیدی اصلی داشته باشد تا کاربران و گوگل زمان جستجوی آن کلمه در گوگل دچار سردرگمی نشوند. نوع بکارگیری کلمه کلیدی اصلی یا کلیدواژه مرکزی موضوع بحث این ویدیو است که می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. افزونه Yoast نیز در رابطه با این موضوع یک فیلد به خصوص قرار داده است که در این ویدیو در رابطه با آن نیر نکاتی را بیان کرده ایم

بهینه سازی url,بهینه سازی لینک,بهینه سازی لینک ها

بهینه سازی لینک ها و تاثیر آن بر سئو سایت

بهینه سازی لینک ها چه کمکی به سئو سایت می کند؟ آیا می تواند بهینه سازی لینک های سایت را یک فاکتور اصلی سئو سایت دانست؟ ما در این ویدیو چگونگی بهینه سازی لینک ها و ارتباط آن با سئو سایت را بررسی کرده ایم. نکات مهم این موضوع می تواند به شما در بهینه سازی سایت برای افزایش رتبه و جایگاه شما در نتایج جستجوی گوگل کمک بسیاری کند.

پلاگین Yoast,پلاگین بهینه سازی سایت,پلاگین سئو وردپرس

تاثیر فوق العاده نصب پلاگین وردپرس بر سئو سایت

پلاگین ها اگر به صورت بهینه شده و بر اساس آخرین الگوریتم های بروزرسانی گوگل باشند می تواند تاثیر زیادی بر روی سئو سایت شما بگذارند. شاید استفاده زیاد افزونه بر روی سرعت سایت شما تاثیر بگذارد اما با بهنیه سازی پلاگین وردپرس می توانید این مشکل را بر طرف کنید.

در این ویدیو ما پلاگین های وردپرس را از نگاه سئو و بهینه سازی به طور کامل بررسی می کنیم.

ریدایرکت 301,سئو آدرس,سئو آدرس سایت

آیا www در سئو آدرس سایت تاثیر می گذارد؟

آدرس سایت همانند بخش های دیگر سایت نکاتی در رابطه با سئو سایت دارد. شما باید بدانید که www چه تاثیر بر سئو سایت می گذارد و آیا به کارگیری آن باعث بهبود رنک شما می شود یا خیر.

پیشنهاد می کنیم که حتما این ویدئو را مشاهده کرده و نکات آن را در روند بهینه سازی وب سایت خود پیاده سازی کنید.