کلمه کلیدی,کلمه کلیدی lsi,کلمه کلیدی اصلی

چگونگی بکارگیری کلمه کلیدی اصلی در صفحات سایت

هر صفحه باید یک کلمه کلیدی اصلی داشته باشد تا کاربران و گوگل زمان جستجوی آن کلمه در گوگل دچار سردرگمی نشوند. نوع بکارگیری کلمه کلیدی اصلی یا کلیدواژه مرکزی موضوع بحث این ویدیو است که می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. افزونه Yoast نیز در رابطه با این موضوع یک فیلد به خصوص قرار داده است که در این ویدیو در رابطه با آن نیر نکاتی را بیان کرده ایم

duplicate content چیست,تاثیر محتوای تکراری بر سئو,تشخیص محتوای تکراری در سایت

محتوای تکراری و تاثیر آن بر سئو سایت

محتوای تکراری را نه کاربران و نه گوگل دوست ندارند. اگر بتوانید محتوایی یونیک و جدید را تولید کنید که بسیار خوب است ولی اگر به هر دلیل مجبور به کپی محتوا شدید، میتوانید با روشهایی این مسئله را بهبود ببخشید تا باعث جریمه شما وب سایت شما نشود.

طول عنوان در سئو,طول عنوان سئو,عنوان سئو چیست

طول عنوان در سئو باید چقدر باشد؟

عنوان صفحه یکی از مهم ترین بخش های وب سایت شما به شما می رود. طول عنوان در سئو از اهمیت بسیار بالایی بارخوردار است که تمامی وبمسترها باید از آن مطلع باشند.

بسیاری از افراد به دلیل اینکه نمی توانند عناوین خوبی تولید کنند، تعداد زیادی از وروی گوگل یا هر موتور جستجوی دیگر خود را از دست می دهند. به همین دلیل تصمیم داریم در این مقاله بیشتر به این موضوع بپردازیم.

بهینه سازی url,بهینه سازی لینک,بهینه سازی لینک ها

بهینه سازی لینک ها و تاثیر آن بر سئو سایت

بهینه سازی لینک ها چه کمکی به سئو سایت می کند؟ آیا می تواند بهینه سازی لینک های سایت را یک فاکتور اصلی سئو سایت دانست؟ ما در این ویدیو چگونگی بهینه سازی لینک ها و ارتباط آن با سئو سایت را بررسی کرده ایم. نکات مهم این موضوع می تواند به شما در بهینه سازی سایت برای افزایش رتبه و جایگاه شما در نتایج جستجوی گوگل کمک بسیاری کند.

آموزش تولید محتوا,آموزش تولید محتوا آموزشی,آموزش تولید محتوای دیجیتال

مراحل نوشتن محتوای آموزشی خارق العاده

نوشتن محتوای آموزشی بسیار سخت تر از آنچه به نظر می رسد، می باشد. به طور کلی، آموزش یک مبحث بسیار چالش برانگیز می باشد.
امروزه محتواهای آموزشی یکی از بخش های مهم وب سایت های متفاوت می باشد. اما نکته اینجا است که همه آن ها این کار را به خوبی انجام نمی دهند. در این مقاله سعی کرده ایم صفر تا صد تولید محتوای آموزشی را برای شما بیان کنیم که مطالعه آن خالی از لطف نخواهد بود.

آپدیت الگوریتم گوگل,آپدیت کبوتر گوگل,آموزش الگوریتم کبوتر گوگل

الگوریتم کبوتر گوگل و دگرگونی سئو محلی

الگوریتم کبوتر گوگل یا همان Google Pigeon Algorithm بعد از شروع به کار خود توسط این موتور جستجو، جستجوهای محلی به به شکل بی نظیری تحت تاثیر قرار داد.

کسب و کارهای محلی امروزه می توانند بر اساس این بروز رسانی الگوریتم گوگل، پیشرفت خوبی داشته باشند. اما اگر بتوانند وب سایت خود را مطابق با کبوتر گوگل، بهینه سازی کنند. در این مقاله از نیوسئو به این مسئله می پردازیم.

پلاگین Yoast,پلاگین بهینه سازی سایت,پلاگین سئو وردپرس

تاثیر فوق العاده نصب پلاگین وردپرس بر سئو سایت

پلاگین ها اگر به صورت بهینه شده و بر اساس آخرین الگوریتم های بروزرسانی گوگل باشند می تواند تاثیر زیادی بر روی سئو سایت شما بگذارند. شاید استفاده زیاد افزونه بر روی سرعت سایت شما تاثیر بگذارد اما با بهنیه سازی پلاگین وردپرس می توانید این مشکل را بر طرف کنید.

در این ویدیو ما پلاگین های وردپرس را از نگاه سئو و بهینه سازی به طور کامل بررسی می کنیم.

آپدیت جدید گوگل,الگوریتم رتبه بندی گوگل,جدیدترین فاکتور رتبه بندی گوگل

فاکتور جدید گوگل برای رتبه بندی سایت ها

متفاوت بودن سایت یکی از فاکتورهای جدیدی است که گوگل اعلام کرده است برای خزنده اش، تا حدودی مهم است. گوگل فاکتورهای زیادی تا کنون برای رتبه بندی وب سایت ها اعلام کرده است که در این مطلب با یکی از جدیدترین آن ها آشنا خواهید شد. در این مقاله این مسئله را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم.

ریدایرکت 301,سئو آدرس,سئو آدرس سایت

آیا www در سئو آدرس سایت تاثیر می گذارد؟

آدرس سایت همانند بخش های دیگر سایت نکاتی در رابطه با سئو سایت دارد. شما باید بدانید که www چه تاثیر بر سئو سایت می گذارد و آیا به کارگیری آن باعث بهبود رنک شما می شود یا خیر.

پیشنهاد می کنیم که حتما این ویدئو را مشاهده کرده و نکات آن را در روند بهینه سازی وب سایت خود پیاده سازی کنید.