آموزش تبدیل کاربر به مشتری,افزایش نرخ تبدیل,افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری

آموزش افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری

نرخ تبدیل کاربر به مشتری برای رسیدن به موفقیت در سیستم بازاریابی آنلاین، اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا روش هایی را بیان کنیم که شما با استفاده از آن ها کاربران سایت خود را به مشتری های دائمی تبدیل کنید.

از موتورهای جستجو درخواست کن تا محتوای سایت را بررسی نکنند,جلوگیری از ایندکس شدن بعضی صفحات در وردپرس,جلوگیری از ایندکس شدن صفحات

راه های جلوگیری از ایندکس شدن صفحات

چه راه هایی برای جلوگیری از ایندکس شدن صفحات سایت وجود دارد؟ چگونه از اینکدس شدن صفحات خود جلوگیری کنیم؟ آیا سایت بدون محتوا نیز توسط گوگل ایندکس می شود؟ گاهی اوقات مانند زمانی که شما در حال تست سایت خود هستید نمی خواهید که گوگل سایت شما را ببیند و به جهان اینترنت معرفی کند. ما در این ویدیوکست راه حل های زیادی را به شما معرفی می کنیم با ما همراه باشید.

تفاوت سئو on page و off page,سئو خارجی,سئو خارجی چیست

تفاوت سئو on page و off page در چیست؟

ما در این ویدیوکست به مفهوم کلی سئو داخلی و سئو خارجی می پردازیم. شما با مشاهده این ویدیو می توانید به طور کامل تفاوت سئو on page و  off page را به خوبی درک کنید. سئو داخلی و سئو خارجی همواره نکاتی را با خود همراه دارد که برای فهم بهتر آن بهتر است به خوبی با مفهوم این موضوعات آشنا شوید.

استفاده از pop up برای تبلیغات,بازاریابی و تبلیغات,تاثیر تبلیغات بر رنک سایت

تاثیر انواع تبلیغات در سئو و رنک سایت

تاثیر انواع تبلیغات در سئو و رنک سایت به چه صورت است؟ آیا گوگل به تبلیغاتی که در سایت ها می شود عکس العمل نشان می دهد؟ آیا استفاده از pop up جریمه دارد؟ تبلیغات در وب سایت ها و قرار دادن تبلیغات در وب سایت خود باید با توجه به نکاتی صورت بگیرد که در این ویدیوکست به طور کامل بررسی شده است و امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد

عبارات کلیدی در تگ عنوان,عبارت کلیدی در زیر عنوان,عبارت کلیدی در عنوان

چه تعداد عبارت کلیدی در عنوان صفحات کاربردی تر است؟

در این ویدیوکست در رابطه با تعداد عبارت کلیدی در عنوان صحبت به میان آمده است. عنوان صفحه یا تگ عنوان در سئو از اهمیت ویژه برخوردار است. شما با قرار دادن کلمات و عبارات کلیدی خود در عنوان و تولید محتوای با ارزش کسب و کار خود را رونق ببخشید. حال به نظر شما چه تعداد کلمه کلیدی در عنوان در سئو تاثیر گذار تر است؟

اصلاح لینک ها در وردپرس,تغییر URL,تغییر آدرس صفحات

تغییر لینک صفحات وب سایت و تاثیر آن بر رتبه سایت

آیا تغییر لینک صفحات وب سایت در سئو و رتبه شما در نتایج گوگل تاثیر می گذارد؟ چگونه لینک های خود را تغییر دهیم به گونه ای که بر روی رتبه ما تغییر خاصی ایجاد نشود؟ آیا می توان به راحتی به تغییر url صفحات خود بپردازیم؟ ما در این ویدیو به پاسخ تمامی این سوالات و اینکه چگونه به بهترین نحوه لینک های خود را تغییر دهیم، پرداخته ایم.

آدرس دهی صفحات داخلی,آدرس دهی نسبی در html,کاراکترهای URL

بهترین حالت آدرس دهی صفحات داخلی چیست؟

در بهترین حالت آدرس دهی صفحات داخلی نکات مهمی همراه آن وجود دارد. در این ویدیوکست با نوع الگوریتمی که برای آدرس دهی صفحات داخلی وجود دارد آشنا شده و می توانید دسته بندی و مدیریت خوبی بر روی category و subcategory خود داشته باشد. آیا وجود این دسته بندی در url و نوع کاراکتری که در url قرار می گیرید در سئو سایت اهمیت دارد؟ با ما در این ویدیوکست همراه باشید

duplicate content,duplicate content چیست,duplicate description

منظور از duplicate content چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟

تاکید می کنم بحث duplicate content و یا محتوا تکراری بسیار بسیار در سئو تاثیرگذار است و سایت هایی که محتوا یکتا دارند و آن محتوا را سئو می کنند، عموما جایگاه بسیار خوبی را در گوگل به دست می آورند.
امیدوارم از این آموزش بسیار مهم و ارزشمند و البته کارآمد به نحو احسن استفاده کنید.

بهینه سازی عنوان,سئو تایتل,طول عنوان سئو

نکات مهم قرار دادن کلمات فارسی و انگلیسی در عنوان اصلی

قرار گرفتن کلمات انگلیسی و فارسی در کنار هم اگر با توجه به نکات مهمی که در این ویدیوکست آمده است صورت نگیرد می تواند تاثیر منفی روی رنک و سئو سایت شما بگذارد. گاهی اوقات این قرار گرفتن کلمات انگلیسی و فارسی کنار هم می تواند ترتیب کلمات عنوان را بهم بزند و مفهوم عنوان را از بین ببرد با ما در این ویدیوکست برای بهنیه سازی عنوان همراه باشید.