Leverage Browser Caching چیست,افزونه کش سایت,افزونه کش مرورگر وردپرس

آموزش فعال کردن کش مرورگر در وردپرس

کش مرورگر در جنبه های مختلف می تواند در بهینه سازی وب سایت شما تاثیر بگذارد. روش های زیادی برای فعال کردن کش مرورگر وجود دارد.

در این مطلب، به شما آموزش می دهیم که چظور می توانید کش مرورگر در وردپرس را برای وب سایت خود فعال کنید.

cdn چیست,آموزش ساخت cdn,خدمات cdn چیست

CDN چیست و چرا استفاده از آن ضروری است؟

شبکه تحویل محتوا یا همان CDN از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای بسیاری از شما ممکن است سوال شده باشد که CDN چیست و چگونه کار می کند.

به همین منظور، در این مطلب از وب سایت نیوسئو قصد داریم تا به بهترین حالت، توضیح بدهیم که CDN چیست.

آموزش بهینه سازی سرعت سایت,بهینه سازی سرعت سایت,سرعت اسکرول صفحات

سرعت اسکرول صفحات برای گوگل چه اهمیتی دارد؟

آیا تا به حال به سرعت اسکرول صفحات سایت خود توجه کرده اید؟ به نظرتان این جریان چقدر برای گوگل اهمیت دارد؟ آیا بهبود سرعت اسکرول صفحات بر روی رنک سایت تاثیر می گذارد؟ با پاسخ به این سوالات در این ویدیو با ما همراه باشید.

user experience,افزایش سرعت سایت,افزایش سرعت لود صفحات

تاثیر سرعت سایت بر تجربه کاربران در صفحات

سرعت سایت و ارتباط آن با تجربه کاربری و چگونگی رساندن کاربران به هدفی که به خاطر آن وارد سایت شما شده اند هدف ما در این ویدیو است. سرعت سایت به راحتی می تواند بر رنک سایت و قرار گرفتن در لینک های اول نتایج جستجوی گوگل تاثیر بگذارد. اما چگونه چه چیزی باعث اهمیت پیدا کردن این موضوع شده است؟

آموزش سئو,آموزش سئو صفحه اصلی,سئو صفحه اصلی سایت

فیلم آموزش سئو صفحه اصلی سایت

کدام صفحه از صفحات شما بالاترین رنک را دارد؟ صفحه اول سایت به دلایل مختلف نسبت به دیگر صفحات رنک بالاتری دارد. شما از این موقعیت صفحه اول می توانید پست های جدید، صفحات و برگه ها را در موقعیت خوبی از لحاظ رنکینگ قرار دهید. برخی نکات ریز در سئو صفحه اصلی سایت قرار دارد که با به کارگیری آن ها می توانید در رتبه های بهتری نسبت به رقبا قرار بگیرید

افزایش ctr,تگ اسکیما,ساخت schema

نکات جذاب کد اسکیما و ستاره ها در نتایج جستجو گوگل

ستاره هایی که در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود چگونه باعث افزایش CTR و بالا رفتن آمار بازدید سایت می شود؟ آیا هر صفحه از وب سایت می تواند این ستاره ها را دریافت کند؟ چگونه این ستاره ها را برای تمام صفحات خود قرار دهیم؟ ما در این ویدیو به تمامی این سوالات و نکات گفت انگیزی از کدهای اسکیما را برای شما توضیح می دهیم

worpress چیست,برنامه وردپرس چیست,کاربرد وردپرس

وردپرس چیست و چه کاربردی دارد؟

سوالی که ذهن بیشتر تازه واردان در صنعت سئو و دنیای وب را درگیر کرده، این است که وردپرس چیست و چه کاربردی می تواند داشته باشد.

همین مسئله، انگیزه ای برای شما ایجاد کرد تا با لحنی مناسب، مقاله ای در این زمینه برای شما ارائه کنیم.

آموزش کاهش رتبه الکسا,بهبود رتبه الکسا,ترفند کاهش رتبه الکسا

5 ترفند کاهش رتبه الکسا تضمینی

کاهش رتبه الکسا یکی از دغدغه های اصلی بیشتر افرادی است که به تازگی به یک وبمستر تبدیل شده اند. به همین دلیل ما در این مقاله نیوسئو، تصمیم گرفته ایم تا بهترین و تاثیرگذارترین ترفندهایی که برای کاهش رتبه الکسا وجود دارد را برای شما بیان کنیم.
مطمئنا هیچ سایتی از ابتدا رتبه یک الکسا را از آن خود نکرده است؛ بنابراین در این زمینه باید صبر کافی داشته باشید.

آموزش تبدیل کاربر به مشتری,افزایش نرخ تبدیل,افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری

آموزش افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری

نرخ تبدیل کاربر به مشتری برای رسیدن به موفقیت در سیستم بازاریابی آنلاین، اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا روش هایی را بیان کنیم که شما با استفاده از آن ها کاربران سایت خود را به مشتری های دائمی تبدیل کنید.

استراکچر دیتا چیست,داده های ساختار یافته,زمان انتشار و بروز رسانی پست

نکات طلایی کدهای structured data در سورس سایت

آیا میدانید چرا قرار دادن زمان بروز رسانی و انتشار پست در سورس سایت برای گوگل اهمیت دارد؟ آیا می دانید که برای کاربر چقدر اهمیت دارد که بداند چه زمانی پست شما منتشر شده و چه زمانی بروز رسانی شده است؟ ما در این ویدیو می خواهیم شما با دو نکته مهم در رابطه با خاصیت های استفاده از کدهای structured data در سورس سایت نکاتی را بیان کنیم