آموزش برندسازی در اینستاگرام,برندسازی در اینستاگرام,برندسازی شخصی در اینستاگرام

برندسازی در اینستاگرام |4 راهکار اساسی

در گذشته برندسازی کار دشواری بود و افراد برای ساختن یک برند قدرتمند باید سال ها وقت و هزینه خود را گذاشته و با داشتن محصولات با کیفیت برندی معتبر را ایجاد می کردند. برندسازی در اینستاگرام کار نسبتا ساده ای است که باید با اصول خاص خود و در نظر گرفتن نکات آن صورت بگیرد

ما در این مقاله 4 راهکار کلی را برای بهبود برندسازی در اینستاگرام، را برای شما شرح داده ایم

الگوریتم تایم لاین توییتر,تایم لاین توییتر چیست,تنظیمات تایم لاین توییتر

رازهای نهفته در الگوریتم تایم لاین توییتر

توییتر همانند دیگر شبکه اجتماعی دارای الگوریتم خاصی در نمایش توییت و پست های خود است در صورتی بخواهید در این شبکه اجتماعی فعالیت گسترده ای داشته باشید، بهتر است که با این الگوریتم آشنایی داشته باشید تا بتوانید پست های خود را به بهترین نحوه در تایم لاین توییتر که مهم ترین بخش برای نمایش پست ها است، حضور پیدا کنید.

ما در این مقاله به معرفی الگوریتم تایم لاین توییتر پرداخته ایم

ایجاد نظرسنجی توییتر,ساخت نظرسنجی در توییتر,نظرسنجی توییتر

راهنمای جامع ایجاد نظرسنجی توییتر

یکی از ابزارهای ایده پردازی و آگاهی از نیازهای کاربران، نظرسنجی است. ممکن است ساعت های بر روی ایده هایی برای توییت کردن در شبکه اجتماعی توییتر وقت گذاشته تا ایده ای ناب را پیدا کنید. ما راه حل ویژه ای برای شما داریم و شما می توانید به سادگی با یک راهکار ساده و استفاده از نظرسنجی، ایده هایی ناب را بدست آورید.

این مقاله راهنمایی جامع برای نظرسنجی در توییتر است

بکش بالا در استوری,چگونه لینک به استوری اضافه کنیم,گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

5 نکته اساسی گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

یکی از دغدغه های کاربران در اینستاگرام گذاشتن لینک در استوری استريال قطعا پیج های بسیار زیادی را دیده اید که با گذاشتن لینک در این بخش، تلاش می کنند که از این شبکه اجتماعی بازدید صفحات وب سایت خود را افزایش دهند

حال ما برای اینکه متوجه شوید که چگونه این لینک را در استوری قرار دهید و اینکه باید چه شرایط برای استفاده از این ابزار داشته باشید، در این مقاله توضیح داده ایم

نکات انتخاب انکر تکست برای بهبود سئو سایت

انتخاب انکر تکست یکی از مهم ترین و شاید حساس ترین اقدامات در پروسه لینک سازی وب سایت می باشد. در برخی مواقع کوچک ترین اشتباه در این زمینه می تواند سبب شود تا سئو سایت شما آسیب جدی ببیند. در هر حال در این فیلم آموزش سئو چند نکته بسیار مهم در این زمینه را با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم.

اپلیکیشن ساخت پادکست,اپلیکیشن ساخت پادکست برای اینستاگرام,بهترین اپلیکیشن پادکست برای اندروید

بهترین اپلیکیشن ساخت پادکست چیست؟

تولید پادکست کار بسیار ساده ای است در صورتی که بدانید با چه نرم افزاری این کار را به بهترین شکل و با کیفیت، انجام دهید. امروزه اپلیکیشن های زیادی در حوزه ساخت پادکست به صورت تخصصی فعالیت می کنند، در کل دنیا، با استقبال بی نظیری روبرو شده اند.

ما در این مقاله به معرفی 7 اپلیکیشن برتر برای ساخت پادکست پرداخته ایم تا شما بتوانید بهترین اپ برای تولید محتوای صوتی انتخاب کنید.

تگ noindex,تگ noindex چیست,کاربرد تگ noindex

نکات کلیدی در نحوه بکارگیری متا تگ noindex

در برخی از اوقات، شما ممکن است مجبور شوید صفحاتی را در وب سایت خود ایجاد کنید که کیفیت و ارزش مناسبی نسبت به دیگر محتواهای شما نداشته باشند.

قطعا این صفحات برای سئو سایت شما مضر هستند؛ اما در این ویدئو به شما ترفندی را می آموزیم تا از این اتفاق جلوگیری کنید.

اهداف استراتژی سئو محلی,بهترین استراتژی کاربردی سئو محلی وب سایت,بهینه سازی صفحات محلی

استراتژی جامع و کاربردی سئو محلی وب سایت

استراتژی سئو محلی مناسب، جهت بهبود تجارت محلی، از واجبات اول فرآیند سئو سایت است. شما وب سایت خود را برای شهر اصلی خود بهینه سازی می کنید. شهری که احتمالا به صورت فیزیکی در آن جا قرار دارید و مایل هستید که در آنجا شناخته شده و فروش داشته باشید. در یک استراتژی سئو محلی دقیق، صفحه های سایت شما در تیتر اصلی خود، نام شهر مورد نظرتان را دارند و …

آموزش قدم به قدم نحوه لینک سازی با لینک شکسته,تکنیک جدید لینک سازی با لینک های شکسته,لینک سازی با لینک شکسته چیست؟

تکنیک جدید لینک سازی با لینک های شکسته

لینک سازی با لینک شکسته می تواند یکی از بهترین روش های دریافت لینک برای وب سایت و بهبود سئو سایت شما باشد. می توانید با حذف کردن لینک های خراب رقبای خودتان، لینک های بسیار ارزشمندی برای سایت خود به دست بیاورید.

keyword stuffing,keyword stuffing چیست,keyword stuffingچیست

Keyword Stuffing چیست و چرا سئو سایت را نابود می کند؟

Keyword stuffing یکی از روش هایی است که در گذشته وبمسترها با استفاده از آن سعی می کردند در صدر نتایج جستجو قرار بگیرند. اما امروزه این تکنیک، به تنهایی می تواند سئو سایت شما را نابود سازد. اگر فکر می کنید ممکن است شما نیز گرفتار Keyword stuffing شده باشید، حتما این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید.