آموزش تحلیل رقبا در سئو,آنالیز وبسایت,بررسی سئو سایت ها

آموزش تحلیل رقبا در سئو

رقیب های وب سایت شما یکی از اصلی ترین موانع افزایش رتبه و ترافیک سایت شما می باشند. نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که با استفاده از یکسری اصولی خاص، می توانید از رقبای کسب و کار خود پیشی گرفته و ترافیک و رتبه آن را از آن خود کنید.

ما در این مطلب از وب سایت نیوسئو، قصد داریم به شما راهکارها و اصول تحلیل رقبا در سئو را بیاموزیم.

انواع لینک های nofollow,لینک nofollow چیست,لینک نوفالو چیست

لینک nofollow چیست و چه نقشی در سئو سایت دارد

لینک های nofollow یکی از مباحث بسیار مهم سئو و بهینه سازی سایت می باشند. اگر تازه شروع به کار در زمینه سئو کرده اید، بسیار مهم است که ماهیت کلی لینک های nofollow را درک کرده و دلایل استفاده از آن ها را شناسایی کنید.

در این مطلب از نیوسئو قصد داریم به مفهوم لینک nofollow چیست و چه تفاوتی با لینک های follow وب سایت شما دارد بپردازیم.

الگوریتم پاندا چیست,الگوریتم پاندا گوگل,الگوریتم پاندا گوگل چیست

الگوریتم گوگل پاندا چیست و چه کاربردی دارد

الگوریتم گوگل پاندا از مهم ترین بروز رسانی هایی است که گوگل تا کنون در الگوریتم رتبه بندی خود، آن را ایجاد کرده است. الگوریتم پاندای گوگل بر بخش عمده نتایج جستجو تاثیر گذاشته و به مقدار قابل توجهی تکنیک های سئو کلاه سیاه را محدود کرد.
در این مقاله نیوسئو ابتدا ماهیت کلی این بروز رسانی در الگوریتم گوگل را بررسی کرده و سپس نکات مهمی درباره آن بیان خواهیم کرد.

gray hat seo چیست,آموزش سئو کلاه خاکستری,تکنیک های سئو کلاه خاکستری

سئوی کلاه خاکستری و تکنیک های آن

سئوی کلاه خاکستری یکی از بخش های بهینه سازی وب سایت است که از نظر برخی از متخصصین سئو، معنا و مفهومی ندارد. چراکه سئو به دو دسته کلاه سفید و سیاه باید تقسیم بندی شود. در این مطلب به بررسی این موضوع نیز خواهیم پرداخت.
ما در نیوسئو، قصد داریم ماهیت سئوی کلاه خاکستری را مورد بررسی قرار داده و تکنیک های آن را نیز برای شما بیان کنیم.

anchor text چیست,انکر تکست,انکر تکست چیست

انکر تکست چیست و چه نقشی در سئو سایت دارد؟

انکر تکست ها یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در بهینه سازی داخلی یک وب سایت می باشند. در نتیجه بهتر است قبل از هر نکته ای، به خوبی درک کنید که انکر تکست چیست و یک انکر تکست خوب چه ویژگی هایی دارد.
ما در این مقاله به خوبی به این موضوع پرداخته ایم و در نهایت سعی کرده ایم تا بهترین روش های بهینه سازی انکر تکست را بیان کنیم.

آموزش ساب دامین,ثبت ساب دامین,ساب دامنه

الگوریتم آدرس دهی ساب دامین سئو چیست؟

ساب دامین چیست؟ آیا زیردامنه ها در آدرس دهی از لحاظ سئو الگوریتم خاصی دارند؟ ساب دامین سئو چیست؟ مفهوم زیر دامنه چیست؟ منظور از زیر دامنه ها همان ساب دامین ها هستند. در این فیلم آموزش سئو سایت به بررسی این سوالات مهم می پردازیم. همچنین مواردی را خواهیم گفت که اگر آن ها را رعایت نکنید ممکن است Duplicate URL بسازید زیرا شما URL هایی خواهید داشت که دقیقا محتوای یکسان دارند.

آموزش ایندکس گوگل,ایندکس صفحات در گوگل,ایندکس صفحات در گوگل چیست

آموزش ایندکس صفحات در گوگل

ایندکس صفحات در گوگل برای برخی از وب سایت ها ممکن است که دیرتر از بقیه انجام شود. همانطور که می دانید، ایندکس صفحات وب سایت اولین عامل تاثیرگذار در جذب ترافیک طبیعی و افزایش بازدید می باشد.
در نتیجه، ما در این مقاله به طور کلی ماهیت ایندکس صفحات سایت را بررسی کرده و تکنیک ها و نکاتی مهم برای انجام سریع تر آن را برای شما به طور کامل شرح می دهیم.

آپدیت پنگوئن,الگوریتم پنگوئن,الگوریتم پنگوئن گوگل

راهنمای جامع الگوریتم پنگوئن گوگل

الگوریتم پنگوئن گوگل در سال 2012 ایجاد شد و بر روند فعالیت های تعداد بسیار زیادی از وب سایت های مختلف تاثیر گذاشت.
در این مقاله آموزشی نیوسئو، این بروز رسانی الگوریتم رتبه بندی گوگل را به صورت کامل مورد بررسی و تحلیل قرار داده ایم. شما همچنین می توانید از تکنیک های جلوگیری از جریمه الگوریتم پنگوئن گوگل که در این مطلب ارائه کرده ایم، نهایت بهره را ببرید.

آموزش سئو,تگ h1 چیست,تگ h1 در سئو

افزایش ورودی گوگل با تگ عنوان و h1

تگ h1 و تگ عنوان نکات مهمی دارند که اگر آنها را رعایت کنیم می توانند تاثیر بسیار زیادی در افزایش ورودی گوگل داشته باشند.
در این پست آموزشی به بررسی این نکات می پردازیم و همچنین به بررسی تفاوت های آنها در محتوایی که در آنها قرار می گیرند می پردازیم. همچنین نکات مهمی که در این دو تگ وجود دارد و موجب افزایش شدید ورودی گوگل میشود را با هم بررسی میکنیم.

آموزش سئو محلی,سئو لوکال,سئوی محلی

لوکال سئو و بهبود خارق العاده کسب و کار اینترنتی

لوکال سئو یکی از اصل های اساسی کسب و کارهای اینترنتی است. لوکال سئو یا همان سئو محلی اگر بر اساس اصولی صحیح انجام شوند، مطمئنا در زمینه ارتقا کسب و کار شما نقش موثری خواهند داشت.
در این مطلب به بررسی ماهیت کلی لوکال سئو، تکنیک های سئو محلی و ابزارهای موجود برای ارتقا جستجوی محلی پرداخته ایم تا به واسطه آن ها بتوانید برندتان را در منطقه خود محبوب تر کنید.