آپدیت محتوا,آموزش سئو,بروزرسانی محتوا

تاثیر بروزرسانی محتوای قدیمی بر سئو

در این قسمت از آموزش سئو محتوا می پردازیم به محتواهای قدیمی، اینکه باید حذف کنیم یا بروزرسانی کنیم، چند نکته به شما میگویم، لطفا به دقت این آموزش را ببینید و از آنها استفاده کنید.
بروزرسانی محتوا اهمیت خاصی در سئو سایت دارد و میتواند افزایش ورودی گوگل را برای شما به ارمغان بیاورد. به هیچ عنوان هیچ کدام از محتواهای وبسایت خودتان را پاک نکنید، مگر اینکه مشکلی ایجاد کنند.

اسپم سایت چیست,اسپم سایت در گوگل,بررسی پنالتی گوگل

تفاوت اسپم و پنالتی گوگل

در این ویدیو از نکات مهم سئو سایت میپردازیم به این نکته که پنالتی گوگل چیست؟ و اسپم در گوگل چه میباشد و چه تفاوتی با پنالتی دارد؟
و همچنین در مورد ابزارهایی که تشخیص پنالتی گوگل میدهند صحبت میکنیم و یک مثال میزنیم که بتوانید بررسی کنید.
و در آخر پنالتی گوگل را به صورت کامل بررسی میکنیم و توضیح میدهیم که چگونه پنالتی گوگل باعث حذف سایت شما میشود.

آموزش بهینه سازی محتوا,آموزش تولید محتوا,آموزش تولید محتوا رایگان

اهمیت طول محتوا در سئو

در این ویدیو آموزش سئو به شما خواهیم گفت که بهترین اندازه برای محتوا چقدر میباشد و برای سایت خود چگونه میتوانیم محتوا تولید کنیم؟
همچنین در مورد محتواهای بلند صحبت میکنیم، اینکه محتواهای بلند را در سایت به چه شکل قرار بدهیم تا هم افزایش ورودی گوگل داشته باشیم و هم بتوانیم محتوا را به صورت کامل در سایت قرار دهیم. و در آخر به میزان محتواهای سایت های برتر دنیا می پردازیم.

افت بازدید سایت,افت ترافیک سایت,دلایل افت ترافیک سایت

10 تکنیک مقابله با افت ترافیک سایت

 

آموزش سئو,تجربه کاربری,تجربه کاربری ux

تاثیر تجربه کاربری در سئو

تجربه کاربری چیست؟ همواره گوگل اعلام کرده است که سایتتان را برای کاربرانتان بهینه و جذاب کنید و بدانید که اگر این کار را انجام بدهید من خودم به شما رتبه میدهم و رتبه وبسایت شما را افزایش میدهم و هیچ وقت نگفته است که اولویت را موتور جستجوگر قرار بدهید، همیشه و همیشه گفته کاربر.
پس ما باید همه ی سعی و تلاشمان را برای بهبود تجربه کاربری انجام بدهیم.

url چیست؟,آموزش سئو,آموزش ساخت url

آموزش ساخت و بهینه سازی URL

در این مطلب سئو سایت، نقش URL در سئو و چگونگی بهینه سازی آن را مورد بررسی قرار می دهیم. بهینه سازی آدرس صفحات یا سئو URL های سایت شما در بحث ساخت URL بسیار بسیار اهمیت دارد.
همچنین به بررسی URL هایی که سرعت ایندکس بالاتری دارند می پردازیم و مواردی که ممکن است در هنگام بهینه سازی آدرس صفحات سایت پیش بیاید را مورد بررسی قرار میدهیم.

آموزش سئو,سئو عنوان های طولانی,سئو محتوای سایت

آموزش سئو عنوان های طولانی

عنوان های طولانی برای وب سایت هایی که رنک مطلوبی دارند زمانی استفاده میشود که ما مجبوریم عنوانی را بسازیم که در آن عبارت های کلیدی مختلفی را برای آن صفحه در نظر بگیریم تا همه ی افرادی که در گوگل جستجو میکنند به آن صفحه مد نظر ما دست پیدا کنند. 
در این زمینه نکات مهمی وجود دارد که در این ویدیو آموزشی به آن ها می پردازیم.

تاثیر تگ alt در سئو,تگ alt,تگ alt تصاویر

تگ alt چیست و چه نقشی در سئو سایت دارد

تگ 

آموزش تولید محتوای سئو شده,آموزش سئو,رعایت اصول و قواعد سئو در کد نویسی سایت

آیا محتوا مهمترین بخش سئو سایت است؟

مهم ترین نکته در سئو سایت از نظر امیر قمصری، سورس سایت می باشد نه محتوا یعنی بهینه سازی سورس سایت مهم ترین نکته سئو هست. اما چرا؟
در این ویدیو به بررسی این مساله همراه با یک مثال عالی میپردازیم و شما میتوانید این مساله را به بهینه سازی سورس و خزنده گوگل ربط بدهید. ما در سال های گذشته تاثیر این مطلب را بر سئو سایت به طور کامل دیده ایم.

everyday seo چیست,آموزش سئو,آموزش سئو پایه

6 تکنیک کاربردی سئو روزانه سایت

در این مقاله آموزش پایه سئو سایت، تکنیک های سئو روزانه سایت و چگونگی بهبود سئو روزانه وب سایت را ارائه کرده ایم تا بفهمید که سئو چیست و چه اهمیتی دارد.