آموزش تحلیل رقبا در سئو

رقیب های وب سایت شما یکی از اصلی ترین موانع افزایش رتبه و ترافیک سایت شما می باشند. نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که با استفاده از یکسری اصولی خاص، می توانید از رقبای کسب و کار خود پیشی گرفته و ترافیک و رتبه آن را از آن خود کنید.

ما در این مطلب از وب سایت نیوسئو، قصد داریم به شما راهکارها و اصول تحلیل رقبا در سئو را بیاموزیم.

لینک nofollow چیست و چه نقشی در سئو سایت دارد

لینک های nofollow یکی از مباحث بسیار مهم سئو و بهینه سازی سایت می باشند. اگر تازه شروع به کار در زمینه سئو کرده اید، بسیار مهم است که ماهیت کلی لینک های nofollow را درک کرده و دلایل استفاده از آن ها را شناسایی کنید.

در این مطلب از نیوسئو قصد داریم به مفهوم لینک nofollow چیست و چه تفاوتی با لینک های follow وب سایت شما دارد بپردازیم.

6 ابزار بهینه سازی سایت برتر در سال 2020

ابزارهای بهینه سازی سایت یکی از عوامل بسیار مهم و ضروری برای تمامی وبمسترهای می باشند. با استفاده از ابزار بهینه سازی سایت مناسب، می توانید به خوبی روند فعالیت های خود را ارتقا داده و نسبت به رقبای خود پیشی بگیرید.

در نتیجه، به علت اهمیت بسیار زیاد ابزارهای بهینه سازی سایت، ما در این بخش از نیوسئو قصد داریم بهترین ابزارهایی که در این زمینه وجود دارد را برای شما معرفی کنیم.

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

موتورهای جستجو امروزه نقش بسیار تاثیرگذاری در زندگی تمامی انسان ها و کسب و کارها ایفا می کنند. بسیاری از متخصصین و علاقه مندان به سئو از این اصل که موتورهای جستجو چگونه کار می کنند غافل می شوند.

به همین دلیل ما تصمیم داریم تا در این مقاله نکاتی جدید و مهم برای عملکرد و ماهیت موتورهای جستجو برای شما بیان کنیم تا برخی از تصورات غلط به کلی از بین بروند.

عنوان متا چیست و چگونگی بهینه سازی آن

عنوان متا یا همان متا تگ عنوان یکی از بخش های کلیدی و بسیار مهمی است که در روند سئو سایت حتما باید به آن توجه زیادی بشود.

ما در این مقاله نیوسئو، ابتدا به بررسی اینکه عنوان متا چیست و چه ماهیتی دارد پرداخته ایم و سپس تکنیک هایی که با استفاده از آن ها می شود، به بهترین شکل ممکن عنوان متا را بهینه کرد، برای شما شرح داده ایم.

آموزش نوشتن محتوا برای سایت

نوشتن محتوا یکی از بخش های اصلی بهینه سازی وب سایت است. بسیاری از وبمسترها توجهی به رعایت اصول نوشتن محتوا برای سایت خود ندارند و در نتیجه نمی توانند رتبه های برتر را از آن محتواهای وب سایت خود کنند.

ما در نیوسئو، قصد داریم بهترین و کاربردی ترین تکنیک هایی آموزش نوشتن محتوا را برای شما بیان کنیم تا با پیاده سازی آن ها، کیفیت عملکرد خود را بهبود دهید.

الگوریتم گوگل پاندا چیست و چه کاربردی دارد

الگوریتم گوگل پاندا از مهم ترین بروز رسانی هایی است که گوگل تا کنون در الگوریتم رتبه بندی خود، آن را ایجاد کرده است. الگوریتم پاندای گوگل بر بخش عمده نتایج جستجو تاثیر گذاشته و به مقدار قابل توجهی تکنیک های سئو کلاه سیاه را محدود کرد.
در این مقاله نیوسئو ابتدا ماهیت کلی این بروز رسانی در الگوریتم گوگل را بررسی کرده و سپس نکات مهمی درباره آن بیان خواهیم کرد.

سئوی کلاه خاکستری و تکنیک های آن

سئوی کلاه خاکستری یکی از بخش های بهینه سازی وب سایت است که از نظر برخی از متخصصین سئو، معنا و مفهومی ندارد. چراکه سئو به دو دسته کلاه سفید و سیاه باید تقسیم بندی شود. در این مطلب به بررسی این موضوع نیز خواهیم پرداخت.
ما در نیوسئو، قصد داریم ماهیت سئوی کلاه خاکستری را مورد بررسی قرار داده و تکنیک های آن را نیز برای شما بیان کنیم.

مهم ترین نکات سئو در سال 2020

ما در این بخش، مهم ترین نکات سئو در سال 2020 را برای شما بیان کرده ایم. سئو سایت هیچ زمان وضعیت کاملا ثابتی ندارد؛ در نتیجه باید هرساله از مهم ترین تکنیک های موجود مطلع شده و آن ها را در استراتژی های خود پیاده سازی کنید.
با استفاده از نکات سئو سایتی که در این مقاله ارائه کرده ایم، می توانید پیشرفت های چشمگیری را در عملکرد خود به وجود بیاورید.

انکر تکست چیست و چه نقشی در سئو سایت دارد؟

انکر تکست ها یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در بهینه سازی داخلی یک وب سایت می باشند. در نتیجه بهتر است قبل از هر نکته ای، به خوبی درک کنید که انکر تکست چیست و یک انکر تکست خوب چه ویژگی هایی دارد.
ما در این مقاله به خوبی به این موضوع پرداخته ایم و در نهایت سعی کرده ایم تا بهترین روش های بهینه سازی انکر تکست را بیان کنیم.