آموزش سئو,بهینه سازی محتوا,جستجوی صوتی

آموزش سئو برای جستجوی صوتی

بهینه سازی سایت برای جستجوی صوتی، به نکات آموزش سئو مانند تولید محتوای بهینه سازی شده با ارائه پاسخ به سوالات کاربران در محتوا استفاده کنید.

تاثیر کلمات کلیدی در url,عبارت های کلیدی در url,فیلم آموزشی سئو

تاثیر زیاد یا کم وجود کلمات کلیدی در url

 در هفته گذشته خبر جدیدی از یکی دیگر از مدیران گوگل منتشر شد که تاثیر وجود کلمات و عبارات کلیدی در آدرس صفحات بیشتر شده است! آیا حضور عبارت های کلیدی در URL ها تاثیر دارد؟ آیا تاثیر حضور کلمات در URL از گذشته بیشتر شده است که URL های قدیمی را تغییر دهیم؟ در این ویدیو آموزش سئو به این سوالات مهم پاسخ میدهیم و نکات مهم پیرامون آن را گوشزد خواهیم کرد.

breadcrumb چیست,بردکرامب,بردکرامب چیست

آموزش سئو به همراه نکات و نمونه های ناوبری breadcrumb

آموزش سئو سایت با اشاره به 9 نکته مهم در رابطه با ناوبری بردکرامب (Breadcrumb) و نمونه هایی که با استفاده از آن، می توانید مسیریابی در سایت خودتان را بسیار ساده تر کنید، را در این مقاله آموزش سئو مبتدی برای شما دوستان عزیز نیوسئو شرح می دهیم. آیا تاکنون داستان بردکرامب را شنیده اید؟  در داستان هانسل و گرتل، دو بچه خرده نان هایی را در جنگل رها ...

ابزار وبمستر گوگل,تگ hreflang,رفتار سازمانی بین المللی

ابزارهای سئو سایت های بین المللی

از ابزارهای سئو سایت های بین المللی می توان برای آنالیز و بررسی سایت و تحلیل کلمات کلیدی بین المللی خود استفاده کنید. تگ hreflang در سئو بین المللی موثر است

انتخاب ایده,مهمترین عوامل موفقیت,موفقیت در کسب و کار

اسرار موفقیت دی جی کالا – نکته اول

اولین نکته در مورد داستان موفیقت دیجی کالا داستان ایده جذاب می باشد، این ایده زمانی به ذهن برادران محمدی رسید که هیچ کسی به این مساله فکر نمیکرد.
ما برای انتخاب ایده ی کسب و کار خودمان به شدت باید دقت داشته باشیم چون یکی از مهمترین عوامل موفقیت در کسب و کار و پیروزی همه برندهای بزرگ ایران انتخاب ایده ای بوده که در زمانی درست اتفاق افتاده. 

ضروری
اتصال گوگل آنالیتیک در وردپرس,افزونه کامل گوگل آنالیتیکس,افزونه گوگل آنالیتیکس برای وردپرس

آموزش راه اندازی گوگل آنالیتیکس در وردپرس

آموزش راه اندازی گوگل آنالیتیکس در وردپرس به صاحبان سایت وردپرسی توصیه می شود. نصب افزونه گوگل آنالیتیکس برای ورپرس به تحلیل گوگل آنالیتیک سایت خود بپردازید

ضروری
آموزش ساخت بک لینک,تاثیر بک لینک در سئو,ساخت بک لینک

تاثیر ساخت و تحلیل بک لینک در سئو

همان طور که میدانید 30 % از سئو بخش بک لینک ها می باشد.در این قسمت در خدمت شما دوستان عزیز هستم با توضیحاتی در مورد بخش تحلیل، بررسی و ساخت بک لینک ها در سئو.
در قسمت تحلیل و بررسی بک لینک ها نکاتی را درباره ی ساخت بک لینک های رایگان خدمت شما دوستان عزیز توضیح میدهم و از طرفی توضیح میدهم که اصلا به چه چیزی می گویند بک لینک.

ضروری
تولید محتوا برای سایت,سئو محتوای سایت

تاثیر تولید و سئو محتوای سایت در سئو

همانطوری که بارها خدمت شما دوستان عزیز عرض کردم و یا اگر مقالات من را در سایت نیوسئو خوانده باشید، داخل آن ها نوشته ام که: از منظر امیر قمصری از 100 % سئو، 30 % تولید و سئو محتوا میباشد. به این دو نکته باید در کنار هم توجه شود. اگر روی یکی از این دو به تنهایی کار شود تاثیر چندانی در بهبود وب سایت شما در نتایج گوگل نخواهد داشت.

افزایش فروش,برند سازی,دوره اسرار آمیز و فوق العاده هفت یک

قسمت دوازدهم دوره هفت یک

احتمالا برای شما هم پیش آمده زمانی که از وب سایت هایی که مربوط به فروشگاه های اینترنتی هستند مثل دیجی کالا خرید میکنید، یکی از کارهایی که انجام میدهید این است که می روید و نظرات کاربران را بررسی می کنید، چرا اینکار را انجام میدهید؟ آیا واقعا نظرات کاربرانی که در وب سایت ها و اپلیکیشن های مختلف ثبت می شود همه درست است؟

ارزیابی عملکرد وب سایت,عملکرد سئو سایت,عملکرد وب سایت

ابزارهای ارزیابی عملکرد وب سایت

ابزار گوگل وبسمترتولز و ابزار Check My Links از جمله ابزارهای مهم سئو سایت بوده و جهت نظارت بر عملکرد وب سایت به آنالیز سایت شما می پردازد