Affinity Category,In-Market Segment,بازاریابی اینترنتی

شناخت مخاطب هدف در گوگل آنالیتیک

در این مقاله بازاریابی اینترنتی، قصد داریم بررسی کنیم چگونه می توانید با استفاده از گوگل آنالیتیک، مخاطبین بیشتر و بهتری پیدا کنیم؟ معمولا وقتی رویداد عمومی یا کمپین یوتیوب را شروع می‌ کنم، تا حد ممکن تخصصی و ویژه کار می‌ کنم. اول از همه این که بازاریابی مجدد، تطابق یا جایگذاری مشتری را هدف می‌ گیرم اما بسیاری اوقات نمی‌ توانم از این هدف‌ گیری استفاده کنم. ممکن ...

ضروری
آدرس سایت با www یا بدون www,باز شدن سایت با www,دامنه با www یا بدون www

دامنه با www یا بدون www و تاثیر آن بر سئو سایت

آدرس سایت با www یا بدون www؟ کدام یک برای سئو بهتر است؟  وقتی وب‌ سایت جدیدی راه‌ اندازی می‌ کنید، یک سری مسائل، در ابتدا بی‌ اهمیت به نظر می‌ رسد اما بعدا مشخص می‌ شود که واقعا اهمیت دارند. یکی از آن‌ ها مسئله استفاده کردن یا نکردن از WWW است. وقتی در ابتدا به این مسئله فکر می‌ کنید، خیلی مهم به نظر نمی‌ رسد. حتی ممکن ...

ضروری
انواع کسب و کار اینترنتی,کسب و کار,کسب و کار اینترنتی

تاثیر دلار بر کسب و کارهای اینترنتی

در این ویدیو به این موضوع پرداخته ایم که آیا تغییراتی که روی قیمت دلار اتفاق افتاده، روی انواع کسب و کارهای اینترنتی هم تاثیر گذاشته است یا خیر؟
اولین نکته این است که قطعا تاثیر گذاشته است، اینطور نیست که تاثیر گذار نباشد اما تاثیر آن در دنیای واقعی به چه شکل است؟
به هرحال یک سری اتفاقاتی افتاده است که با دیدن این ویدیو به شما راهکارهای مهمی پیشنهاد میکنیم.

ضروری
کسب و کار,کسب و کار اینترنتی,گوگل ادوردز

قسمت پنجم دوره هفت یک

در این ویدیو آموزش سئو به سوالات مهمی می پردازیم سوالاتی مانند: تفاوت سئو و گوگل ادوردز در چیست؟
چه زمانی باید از سئو استفاده کنیم و چه زمانی از گوگل ادرودز؟
همانطور که مستحضر هستید و بارها و بارها گفتم، برای کسب و کارهای طولانی مدت چه اینترنتی چه غیر اینترنتی سئو بسیار کارآمدتر می باشد اما گوگل ادوردز به چه شکل می باشد؟

آموزش سئو,اصول سئو سایت,سئو سایت

7 باور غلط لینک سازی برای سایت

لینک سازی در سئو سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است اما از اشتباهات رایج در سئو این است که باورهای غلط درباره لینک سازی که در وب سایت های آموزش سئو منتشر می شوند را در کسب و کار خود لحاظ کنید. تا زمانی که موتورهای جستجو، الگوریتم های خود را پنهان کنند، خبرهای بی پایه و  اساس درباره اصول سئو سایت همه جا منتشر می شود. این امر ...

آموزش سئو,پیش نیازهای سئو,رتبه بندی سایت توسط گوگل

آموزش سئو کسب و کارهای نوپا

کسب و کارهای نوپا جهت سئو سایت خود میتوانند با تجربه کاربری ux و انتخاب عبارت های کلیدی مهم از موتورهای جستجو، استراتژی سئو کسب و کار نوظهور خود را بسازند.

ضروری
راه اندازی یک کسب و کار,کسب و کار,کسب و کار اینترنتی

قسمت چهارم دوره هفت یک

در این ویدیو آموزشی دوره هفت یک به چند نکته مهم در زمینه هدف گذاری در کسب و کارهای اینترنتی می پردازیم. آیا برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نیاز به سرمایه داریم؟ 
اگر خودمان سرمایه نداریم آیا باید از طریق یک سرمایه گذار، سرمایه جذب کنیم یا خیر؟ 
مهمترین سرمایه شما هدف شماست. لطفا دقت کنید هدف خودتان را مشخص کنید و در جهت آن پیش بروید.

ضروری
آموزش لینک سازی سئو,بازاریابی محتوا,پست مهمان معکوس

17 روش لینک سازی برای سایت

روش های لینک بیلدینگ متفاوتی برای بهبود سئو سایت خود در نظر بگیرید. نوشتن پست مهمان و پست مهمان معکوس از بهترین تکنیک های لینک سازی برای سایت می باشند.

ضروری
راه اندازی کسب و کار,شبکه های اجتماعی,کسب و کار اینترنتی

قسمت سوم دوره هفت یک

در زمانی که قرار است پیام رسان و یا شبکه اجتماعی پرطرفداری بسته شود ما باید چه کاری انجام دهیم تا مشکلی برای کسب و کار ما پیش نیاید؟
بسترهای مناسب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی چیست؟
من همواره گفتم شما باید به شبکه های اجتماعی و یا هر نوع ابزار دیگری که به صورت کوتاه مدت می آید و میرود به عنوان یک ابزار برای پیشرفتتان نگاه کنید.

crawl budget چیست,بهینه سازی Crawl Budget,بهینه سازی Googlebot

5 روش بهبود Crawl Budget صفحات فصلی سایت

خزنده گوگل را به صفحاتی که می خواهید در آنها رنک بگیرید و آنها را سریع تر ایندکس کند، هدایت نمایید و این صفحات را بروز نگه دارید. صفحاتی که گاه گاهی بروز می شوند را به کاربران و علاقمندان مطالب این چنینی نشان دهید تا تاثیر بیشتری در دنیای وب داشته باشید. crawl budget چیست؟ چگالی خزش سایت میانگین تعداد صفحاتی است که روزانه پیمایش می شوند. در واقع ...