راه های بدست آوردن منبع برای تولید محتوا

افزایش ترافیک سایت,بهینه سازی محتوا,پست مهمان
میزان اهمیت : ضروری
حتما در کانال تلگرام نیوسئو عضو شوید (در کانال محتوایی هست که در سایت نیست!) مدت زمان تخمینی مطالعه این مقاله 10 دقیقه می باشد.
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 5 امتیاز : 5]

تمامی کسب و کارهایی که دارای وبسایت و یا وبلاگ برای معرفی خود به کاربران اینترنتی هستند، باید به بازاریابی محتوا و تولید محتوا اهمیت ویژه ای بدهند تا بتوانند نگاه و اعتماد کاربران را به خود جلب کنند. اما مشکلی که معمولا مالکان کسب و کار با آن مواجه می شوند آن است که پس از مدتی برای تولید محتوا با مشکل مواجه می شوند و نمی دانند که دیگر چه مقاله ای را در رابطه با کسب و کار و صنعتی که در آن در حال فعالیت هستند می توانند تولید کنند.

در این مقاله امیر قمصری می خواهد راه های بدست آوردن منبع برای تولید محتوا را به شما بگوید. حتما با حداکثر انرژی و تمرکز این مقاله را دنبال کنید.

راه حل اول: سفارش محتوا

همین اول کار خیالتان را راحت کنم که نه افرادی که صاحب کسب و کار هستند زمان دارند که بنشینند و محتوا تولید کنند و آن را برای موتورهای جست وجو بهینه کنند، و نه آنکه به اندازه کافی نویسنده با تجربه وجود دارد که هم در رابطه با تولید محتوا درباره یک موضوع خاص خبره باشد و هم اصول بهینه سازی محتوا سایت را به طور کامل بداند.

بنابراین می توانید به سایت هایی که به صورت آنلاین می توان به آنها سفارش مقاله داد مراجعه کنید. تنها کافی است که موضوع کسب و کار و صنعتی که در آن مشغول فعالیت هستید را با آنها در میان بگذارید تا برای شما تولید محتوا کنند. اما مشکلی که وجود دارد این است که اکثر آنها در رابطه با سئو محتوا چیزی نمی دانند. پس قبل از اینکه مقاله را در سایت منتشر کنید باید آن را در اختیار یک کارشناس خبره سئو سایت قرار دهید تا فرآیند بهینه سازی را انجام دهد. یکی از بهترین روش های تولید محتوا از نظر امیر قمصری همین مورد اول است، البته به شرطی که نکات بالا را رعایت کنید.

راه حل دوم: انتشار پست مهمان

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بسیار مفید، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به صورت محرمانه نگهداری میشه و فقط مقالات برتر نیوسئو براتون ایمیل میشه.

لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *